• marcio amoroso
    32.4k
    Ademi unutra otpocetka,Efes Pilsen

    Ademi ne igra Europu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    fuuu da, to sam zaboravio. Halilovic onda unutra osim ako Sergej ne odluci Vidovica micat u sredinu pa neki suludi miks sa Emrelijem i Marinom na krilima.
  • NORTE
    9.3k
    Vidović-Kule-Emreli
    Bulat-Mišić-Tibor
    Myha-Perić-Boško-Moha
    Nevistić
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da je vrijeme da vidimo i tog Sosu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja se iskreno nadam da Boško neće biti u prvoj. Ne zato što mislim da je loš kao većina ljudi ovdje, nego njemu treba vremena i DOZIRANA minutaža... Nemožeš igrača koji nije igrao godinu dana ubaciti u vatru u doslovno najtežim utakmicama i očekivat da će sve proć bez grešaka i super. I još je on kao zamjena za jednog od boljih stopera kojih je Dinamo imao zadnjih 10 godina pa je pod još većim povećalom.

    Zimski prelazni rok će bit jako bitan, jer mi imamo pretrpanu klupu s igračima koji su sve, samo ne kvaliteta za Dinamo. Ako prođemo dalje znači da možemo dovest max 2 POJAČANJA (ako se planira Ademi registrirati za Europu), a mislim da mi imamo puno više rupa trenutno...
  • marcio amoroso
    32.4k

    Realno ako dovedemo jednog stopera i jednog baš odličnog ofenzivca makar na posudbu do kraja sezone mi smo ok. Na ljeto onda daljnja selekcija. To pišem uopće ne razmišljajući o proljeću u miki maus ligi jer nije za očekivati da ćemo na proljeće proći više od kola ili maksimalno dva.
  • sport
    2.3k
    Obavezno stopera dešnjaka,krilo lijevaka,pustiti Myku igrati nekoliko utakmica u kontinuitetu,Ljubi dati neka igra u vezi jer može trčati tri dana,ostale veznjake rotirati.Ako je Mišić pročitana knjiga na šestici gurni ga na osmicu pa bumo vidjeli kako će reagirati protivnička ekipa kad je na šestici neki drugi igrač.Kad igraš sa dvije špice a ne možeš probiti bok probaj sa centaršutem(to je mogao Bočkaj a može i Myka) sa poludistance a mi i dalje pokušavamo ušetati u gol pa nam špice izgledaju nesposobne.Bavio sam se nogometom 30 godina od 1 do 3 lige,radio sa nekim dinamovim legendama i ne mogu vjerovati da se neke stvari ne mogu promijeniti i svi treneri guraju istu stvar iako više nemamo isti profil igrača kao prije 3-4 godine.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    cemu takva negativa, naravno da je tesko da cemo doci do finala ali ne vidim zasto nebi bilo moguce da igramo barem cetvrtfinale,ako nam se zdrijeb poklopi i ako svi budu zdravi+ aki ce bit na raspolaganju a moguce i Stojkovic i Kacavenda ovisno o tome koliko cemo dugo biti u europi. Naravno da nitko niie sretan kaj smo u KL ali cinjenica je da smo sad u LP nebi uzeli vise od 4 boda i opet s time nebi nista napravili osim love.Konferencijska je dobro dosla ove sezone jer se slaze nova ekipa i to se treba maksimalno iskoristit.
  • Captain America
    14k
    Stojkovic i Kacavendadinamozivivjecno

    Zaboravi na obojicu ove sezone. Bit će spremni za zadnja 3, 4 kola.

    cinjenica je da smo sad u LP nebi uzeli vise od 4 bodadinamozivivjecno

    Sezona 2016/17 u LP bi se smatrala uspješnom u usporedbi s onim što bi se ove sezone dogodilo s ovakvim rosterom u LP. Izbacili su nas AEK i Sparta iz euronatjecanja, a nijedni se ne natječu u Ligi prvaka. Kako bi trebali izvući 4 boda s ovim rosterom kad smo lani uzeli 4 s Oršom, Livijem, Jopom i Ivanušecom?
  • Ludovic IX
    5.5k
    prolaz dva kola u "miki maus" ligi sa prvog mjesta je prolaz u polufinale, tako da zašto ne...

    a ako udjemo u polufinale, to je teže neg ući u polufinale kupa kupova nekad davno a on se cijenio.

    varteks je bio u 1/4 kupa kupova
  • marcio amoroso
    32.4k
    cemu takva negativadinamozivivjecno

    Ma nije negativa. Očekujem da uzmemo prvo mjesto i to je već osmina finala. Kolo ili dva bi bilo četvrt ili polufinale. Daleko je to od negative :grin:

    Želim reći da se u rekonstrukciju kadra mora svakako i da nastupi na proljeće u Europi nemaju ništa sa tim.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Prosle godine smo trebali uzeti barem 6-7 bodova da nije bilo Cacica i njegovog filozofiranja u kljucnom dvomecu protiv Salzburga gdje da smo samo uzeli bod tamo i tu pobjedili imali bi minimalno 3 mjesto u skupini a ovako smo se morali pofajtat sa Milanom i tu smo vec zapravo ispali iako smo bili u igri za prolaz do zadnjeg kola.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    To sve stoji ali trenutno nam i Konferencijska jako ovisi o tome hocemo li iduce godine direktno u LP i zato se trebamo nadat da cemo sto dalje dogurat radi koeficijenta.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    U ovoj utakmici prilagodio bi sustav igračima i trenutnom rosteru;3-5-2

    -dobio bi bekove gore i maknuo iz obrane jer im je to slabija strana
    - zadržao kontinuitet Šutalu a da igra s manjim pritiskom(isforsirat i istrpit ga do zime),Bernauer i Sosa bi igrali ono sto im leži
    -Vidovica na desetki i sa slobodom
    -jedina dvojba mi je napadac
    - Baturinu odmorio za zadnjih pola sata ako se utakmica bude lomila

    Nevistic
    Bernauer-Šutalo-Sosa
    Moha-Bulat-Misic-Tibor-Mykha
    Vidovic
    Emreli(Drmić)
  • Zagi
    5.1k
    Također sam vrlo blizu zaključku da trebamo igrati sa tri iza.
    Ne samo ovu tekmu već nadalje.

    Ovu tekmu specifično bi poštedio Boška jer je travnjak u vrlo lošem stanju i kao takav opasan za naš fragilni duo Perić-Boško.

    Maxim - Sosa - Perković
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.