• Mali Zeus
    9.7k
    Njima svatko zakuha bar 2, 3 prilike tam, di nećemo i mi, Vidović bi mogao kaos raditi. S druge strane malo plivamo u obrani i moramo to popraviti. Bit će tu svega, moramo samo jako ući, ništa mlako i budemo i ne da nam se.
    Vjerujem da ćemo im sakriti loptu i tako ih pokušavati ugroiti, u prvom derbiju smo u dosta tijeka utakmice upravo to radili, a oni išli na kontre. Da im bar počne Odjidja, onda ćemo imati puno veselja u sredini.
  • Plavi-9
    426
    Oni ne igraju nikakav presing na loptu, a ako i pokušaju pucaju po šavovima. To je naša velika šansa, igrati iz obrane do Mišića i onda imaš Baturinu, Petkovića i Vidovića koji svi mogu kvalitetno igrati između linija. Jedino nam možda fali brži igrač koji traži dubinu ali bi Bulat ili Špikić/Emreli mogi imati neku šansu 1na1.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Protiv tovara Ademi mora igrat u prvoj! Utakmica kao stvorena za njega i siguran sam da ce ga Jakir stavit da grize od prve minute.Nadam se takoder da ce Ristovski bit spreman za utakmicu jer nam je itekako vazan.
  • Georg Koch
    3.6k
    iskreno sumnjam da ce Ademi poceti, nije jos u naj ritmu te ne vjerujem da ce bas dolje krenuti od 1.minute . Mislim da su Misic i Bulat 95% sigurni da sredinu terena, eventualno 5% dajem mogucnosti Ljubo u vezu a Mykha da ce startati na LB.
  • Teofil Kateran
    873
    Gledao sam malo hajduk protiv Lokomotive jer me baš zanimalo kako oni izgledaju prije derbija, i po viđenom bi čak rekao da bi ih jučerašnja izrotirana ekipa Dinama pobijedila, ali i dalje se nadam da će Petko bit spreman pa da možemo to dolje i sa hendikepom riješit.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel prodaja ulaznica od četvrtka?
  • Orc123
    5.1k
    Mika jucer odlican i stvarno zasluzuje da se vjeruje u njega. Ima jako lijepe i dubinske lopte a i mislio sam da nema tako solidan centarsut ali jucer nekoliko lijepih ubacaja ....Ljubo fonosi jako puno u sredini. Ima odlicnu agresiju a i zna igrati....Ademi nije na 100 posto....
  • IceMan
    1.5k
    Mi smo u uzlaznoj putanji, igrači nam polako ulaze u formu. Imamo 4 tekme zaredom dobivene. Kadar se posložio i proširio. Trener unio energije koja je vidljiva i svakom tekmom sve jača.

    Ukratko, sve suprotno od tovara.


    Za mene osobno poraz bi bio ravan debaklu, pa makar 100 puta bio derbi. Tim više da znamo, da bi ih poraz (obzirom na jeben raspored njihov, a povoljan naš) bacio 4 stepenice ispod. X za mene onak - ni loše ni dobro, ovisi u kojoj situaciji bi se odvijala tekma, al opet s trenutne perspektive priželjkujem i znam da smo sposobni za pobjedu.

    Mislim da je vrijeme da konačno pobjedimo na tom Poljudu, zadnje smo dolje dobili pred tri godine pogocima Kastratija i Oršića.

    Čini se kao da je bilo pred 100 godina.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Bas to, u zadnje vrijeme cesto izvucemo X tamo, mislim da je vrijeme da se i to promijeni :strong:
  • Majki2111
    2.6k
    Ja kažem 0-0 u nedjelju, x ko kuća.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Drži se ti drugih stvari, okani se nogometa i prognoza.
  • Kepec
    4.8k
    Zadnjih 5 utakmica dolje su 0:0 i 1:1, a jednu su tovari dobili. 1:0.
    Statistički gledano i s obzirom na prijašnje utakmice igra se dosadan nogomet s malo golova gdje uglavnom završi X.
    Realno gledano, Dinamo je u usponu, razigran, raspoložen, pun mladih igrača željnih dokazivanja potkrijepljeni iskusnim Petkovićem i Mišićem.
    S druge strane hajduk koji je puno toga suprotno.
    Očekujem uvjerljivu pobjedu i smatram da je ovo utakmica gdje prekidamo taj niz.
    Pun kavez, slavlje s igračima i povratak na vrh tablice za lijep početak desetog mjeseca.
  • Juznjak
    3k

    Sve upućuje na to. Ali i zbog toga postoji opasnost od velikog razočaranja ako ne budemo gledali ovakav scenarij.
  • Praskaton
    1.8k
    Vjerujem i nadam se da ce to Jakir poslozit kako treba i da su igraci fokusirani i motivirani..Znacaj utakmice im ne treba posebno naglašavat.Iza nas je odlican period rastemo puno je igraca zeljnih dokazivanja,puno i onih koji su navikli igrat ovakve utakmice.

    Istina oni su u padu i vjerovatno ce im mozebitni poraz jako tesko past,al cinjenica je da je ovo najjaci hajduk u zadnjih 5 a mozda i 10 godina.
    Igramo na njihovoj oranici sto nam nikako ne odgovara.
    Puno je tu faktora,na duze staze smo sigurno prvi po meni al u jednoj utakmici valja bit oprezan.

    Odavno nisam iscekivao neku utakmicu ovoliko
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Uglavnom kad su velika ocekivanja bude mali promet..
    Ja nadu temeljim na rijecima Jakira da ekipa zeli uzvratit za poraz na Maksu. Petko sigurno ima dodatni motiv...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.