• Kepec
    4.8k
    Naravno obično kad su manja očekivanja budu bolji i iznenađujući rezultati. Sada kad su velika očekivanja veći je pritisak i na igračima. Nije zadnje kolo, ova utakmica ne odlučuje prvaka i neće se svijet srušiti ako ne pobijedimo. Ali zasigurno jedna od par utakmica u prvenstvu koje imaju veliki značaj.
  • Endeavour
    416
    Potpisujem bod. Tamo je uvijek neki čudni tijek utakmice, čak kad je bila i veća razlika u kvaliteti.
    U jednom trenutku smo bili na -11, tako da -2 i utakmica manje je puno ugodnija situacija. Momentum je na našoj strani.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kad ce ta nedjelja vise
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mi smo u uzlaznoj, oni u silaznoj putanju, ali u derbijima je trenutna forma uvijek manje važna.
  • PlavacZRima
    273
    Punot toga ovisi o tome oće li poljud izgledati kao polje krumpira ili kao neki prosijećan travnjak. Mislim da je njima u interesu da izgleda kao neko polje jer time im se povećavaju izgledi za X,a ako izgube bit će kme kme,sunce,bakterije,HDZ,Marić,Glava...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Treba računati i na tradicionalnu Torcidinu bakljadu oko 60. i prekid od 10-ak min.
  • Olmic
    2.7k
    Ja se samo nadam da se Jakir nece usrat kao s Rijekom na Poljudu
  • NORTE
    9.3k
    Ja se samo nadam da se Jakir nece usrat kao s Rijekom na PoljuduOlmic
    To su dvije potpuno različite momčadi koje trenira, a i momentuma koje imaju.

    Tad je Pašalić tek došao u Rijeku (nije ni nastupio na Poljudu), a ovi euforični zbog pobjede u derbiju, imali Pukštasa i još nisu odigrali ni prvu europsku.
    Nakon toga su ispali iz Europe, izgubili doma od Istre pred 25k gledatelja pa izgubili i u Gorici.

    Ovdje trenira najjaču ekipu lige, potpuno druga priča.
  • Salva
    2.3k
    Na zadatku…gubo Purgerska :rage:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Još jedan sudac koji čak ni ne skriva animozitet prema Hajduku.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Treba sudit Duje Strukan, a kad nas i on zajebe onda se otcjepljujemo od Hrvatske!
  • Ivanmtk
    678
    Jel ono nismo nikad dobili partizane kad nam je Pajač sudio?
  • Sajla
    3.5k
    da. ali moraš shvatiti da je to namjerno, on je trojanski konj, joker, dvostruki agent. njega se drži u rezervi i baš namjerno sudi tako da mi ne dobijemo, pa onda nemaju osnove tražiti izuzeće, tako da ga se može delegirati kad nama bude najviše trebalo. ili tako nekako ide teorija zavjere... uglavnom, krade ih čak i onaj sudac kod kojeg nikad nisu izgubili. ne zna se kako točno, ali krade.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ozbiljno nikad nismo dobili kad je ovaj sudio? Pa jebote mi bi se trebali žalit, a ne oni :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.