• Ivdzo11
    3k
    Kulenovic meni osim gola, ocajan...
    Menalo takoder... nije duela dobio protiv ovakvih igraca
  • Jaro
    5.7k
    Pa dobro kaj ti je? Kaneko je igrao nesto kod Biscana, dosao novi trener sa 4-5 tekmi u 2 tjedna - stavljao ono sto je njemu poznato - nije se tu nes treniralo. U pauzi se Kaneko ozljedio i vukao ozljedu.
  • Zagi
    5.2k
    Ma od te naše klinčadije samo očekujem volju i želju. Pogotovo po ovakvim terenima.
    A Rukavina kada se izgubi lopta, ništa. Pomalo povlačenje unazad. Pa daj eksplodraj tih 5 sekundi...

    U drugih 45 minuta će se vidjeti koja je razlika između njega i Vrbančića. Ovom neće smetati ni teren niti ništa .
  • Teofil Kateran
    876
    Takuro po meni jedini jako dobar, a čak bih istaknuo da mi i Perković dosta dobro izgleda zasad. U napadu su stvarno svi osim Takura očajni danas. Nek gurne Vrbančića umjesto Marina… Lošije ne može bit.
  • Jaro
    5.7k
    Ovom neće smetati ni teren niti ništa .Zagi

    Kad je Vrba naviknut na ovaj teren :lol:
  • Ali
    1.9k

    Odmah u Rijeku sa njim, naravno besplatno. Da napravimo mjesta drugom Haliloviću.

    Očajan je Menalo ali njega smo naslijedili u kadru, a kaj reći o "pojačanjima" koje smo platili u miljama eura...

    Primjer ovaj francuz, Rudeš nebi zabio još tri kola gol da mu francuz nije gurnuo pas , pa to u pionirima naučiš da nema duge lopte u zadnjoj liniji paralelne sa gol crtom... danas isto krivih procjena koliko zelis. A netko je to scautirao i platio ozbiljne novce...
  • Zagi
    5.2k
    I to kaj veliš :)
    Rukavina, stari rutiner je već zaboravio..
  • Mihaljević
    8.2k
    Daje Vrbančić gol 1/1. Sad će se vidit razlika između pravog talenta i "menadžer" igrača.
  • über alles
    1.5k


    Cemu ovakav post di ispada da sam ja pozvao na to se menala vrijeda ?

    Dobro znas kaj sam mislio jer je savrseno jasno za procitat iz posta.
  • DiddyGuela
    971
    Rukavina je pokazao i vise nego dovoljno.
    Moze ostat loptat se sa tatom dok ih Bara zaljeva kantama laznih novcanica.
  • Nolifer
    6.7k
    Čista emocija Kuleta... :clap: :up:

    Screenshot-20230927-163430-Instagram.jpg
  • Eduardo
    17.6k
    Paul Scholes napokon debitirao za Dinamo! Ajmo mališa pokaži to znaš.
  • Orc123
    5.2k
    Evo nam Takura
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kule umjesto loptu u prazan gol da ugura on rukom i odbije je iza sebe :monkey:
  • Lynx17
    2.6k
    Ima i druge faktore, ali najveca stvar sto razlikuje igraci/potencijali poput Olmo i Marin/Rukavina/Halilovic itd. je GLAVA.

    Ta glad/zelja/odlucnost/vjera sto dolazi iznutra. Ili imas, ili nemas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.