• San Lorenzo
    11.7k
    Dao bih se okladit da je Bulat izveo korner, a da je tek onda Špikić pao, očito sam bio u krivu, ali dilema se mogla razriješiti i ranije da max sport ne škrtari na reprizama
  • Majki2111
    2.6k








    Ovaj zadnji je super. Vidi se navijanje odmah na početku... Nas i njih iz njihove perspektiv. Preporuka za pogledati

  • Bruh
    901
    osječki igrači su inače išli u dinamo al aj
  • Gelipter
    3.5k
    Napokon su mi se aritmije smirile nakon jučerašnjeg emocionalnog rollercoastera pa da ustvrdim s danom odmaka kako su se navijači Osijeka pa onda i tovari potrudili još jednom da pokažu kako smo mi za njih gospoda i avangarda usprkos svemu. Od onog očaja u prvom poluvremenu gdje sam molilo Boga da ne bude petarda do poluvremena, do onog ludog preokreta, pa onda manifestacija seljakluka i kmečanja malog klubića iz Grada na Dravi. Fala Bogu i na reprezentativnoj stanci. Nama da ipak smirimo živce i da nam se svima srčani ritam malo ustabili, a Dinamu i Jakiru da se ozbiljno usredotoče i poprave kaj treba za nastavak sezone u kojoj treba očekivati svašta uz ovakve pritiske koji dolaze od malih klubova čiji su apetiti veliki, a nažalost onda posljedično i od sudaca. Kakva je upravljačka situacija i kod nas samih ne treba posebno isticati. Kad se sve to zbroji:
    JEDVA ČEKAM SLAVEN, 16.09. SVI NA MAKSIMIR!
  • dzg717
    947
    Hoce li se trener Tomas ispričati skupa sa je***** Speharom svima onima koje je ponizio jučerašnjim govorom?
  • vjeko1701
    5.9k
    Konstantno su trajali pokusaji slizivanha. Sve to traje do prve medusobne i onda reset.
  • Gelipter
    3.5k
    s takvim govorom jedini koji su mogli ostati poniženi su oni sami. Meni je više bilo neugodno zbog njih kad sam ih slušao. Iako, poznavajući njihove verbalne i kognitivne kapacitete od inače, nisam se jučer ni previše iznenadio. Razmišljanje na način: "Problem je uvijek u onom drugom" nikad ne donosi dugotrajnu katarzu, a samim time i promjenu ponašanja i napredak.
  • plavi72
    719
    Dva potpuno regularna jedanesterca kmečanje i s juga i s istoka.
  • DZGIS
    957
    Samo jedna stvar je sigurna, a to je da svim ovim lihvarskim pokvarenjacima i njihovim klubićima, želim svaku narednu sezonu što ranije ispadanje iz europskih natjecanja i što lošije rezultate. Do sinoć to nije bilo tako, ali sva ova kmečanja, uzimanje svetog imena u njihova pogana usta i pljucanja po našem Dinamu na najgore moguće načine zbog toga jer su ogorčeni iz razloga što nisu dočekali kiks iako su ga već rano počeli slavit i očekivali ga.

    Odgojen sam tako da svoje volim, a tuđe ne diram ili barem poštujem, al sad neka ga svi lagano samo popuše redom da začepe, jer je DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH!
  • The Undertaker
    4.1k
    Pomalo. Svi ovi proglasi su za internu upotrebu. Ljulja im se pozicija pa se ne biraju sredstva.
  • masacusec
    3.1k
    Tomas je malo previše dao na važnosti i sebi i svom klubu.
  • Blueshadow86
    964
    Imao sam do sada poštovanje prema Stjepanu Tomasu. Ali, nakon jučerašnje utakmice i njegovih nebuloznih izjava i komentara... nije ti to trebalo, Stjepane... bar ti razumiješ šta je igranje rukom u šesnaestercu. :cheer:
  • Captain America
    14k


    Kako je lijepo vidit moje Slavonce na domaćoj tribini kako slave :heart:
  • BBBaranja
    1.9k

    Bilo nas je baš dosta izvan gostujuceg sektora,sa svih strana..
    Ps.pozdrav dečkima iz Njemačke koji su bili ispod mene,uboli 50e na naše kod rezultata 2:0 pri tečaju 17..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.