• scooniepenn
    1.9k

    Baš gledam taj kapacitet donjih etaža na Sjeveru i Zapadu i po meni je potpuno nemoguće da je bilo malo preko 12.000 gledatelja jučer. Samo za usporedbu s AEK-om meni je izgledalo da je više ljudi, a bilo je za više od 1.000 manje. Mislim nebitno jer su došli oni koji su htjeli doći i atmosfera mi je bila još bolja.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Slazem se, atmosfera jucer puno bolja nego na Aek-u. Jucer se navijalo svih 90 minuta bez prestanka, a protiv Aek-a su svi utihnuli nakon 60-e minute.
  • Nino Bule
    11.5k


    Puno na navijanje utjece stanje na terenu koje je protiv aeka drugo poluvrijeme bilo kriminalno, svakako je jucer uz bolju igru opcenito energija na sjeveru bila dosta luđa iako po meni i protiv aeka, pogotovo prvo poluvrijeme navijanje dobro.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kome je u interesu da se broj gledatelja umanjuje? Nema mi to nikakvog smisla, radije pumpaj malo nego da ti umjesto 13-14k pise 11-12k službeno.
  • deda
    28k
    Budalama u klubu koji ništa ne kuže. Uvjerio sam se uživo. Oni nemaju pojma gdje su šuplji. I boli ih ona stvar.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Uopce se ne treba opterecivat sluzbenim brojkama. Svi znamo da je sluzbena brojka uvijek manja od stvarne. Nekom ne uspije ocitat printanu kartu pa ode sa strane, dijete ude zajedno sa roditeljem bez ocitavanja karte i tak. Taj problem bi se vise manje rjesio ocitavanjem karata sa skener uredajima ili tako nesto, a svi znamo da to na Maksimiru ne budemo dozivjeli pogotovo ne na sjeveru.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Meni upada to baš u oči, protiv Gorice imaš oko 20 tisuća, a službena brojka kaže 16 tisuća, bezveze. Dok recimo imam dojam da se u onom periodu kad Boysa nije bilo na stadionu brojka baš ekstremno pumpala od strane ljudi u klubu, pogotovo na europskim tekmama.
  • deda
    28k
    Meni upada to baš u oči, protiv Gorice imaš oko 20 tisuća, a službena brojka kaže 16 tisuća, bezveze. Dok recimo imam dojam da se u onom periodu kad Boysa nije bilo na stadionu brojka baš ekstremno pumpala od strane ljudi u klubu, pogotovo na europskim tekmama.Keyser Soze

    Upravo o tome sam im govorio na sastanku. Reko vama nije došlo 4 tisuće ljudi. Pa zar vi doista mislite da netko kupuje dan dva prije tekme ulaznicu i onda ne dolazi. Reko takvih vam je možda 50.

    Velim nemaju pojma gdje su šuplji i boli ih.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    u usporedbi sa Aek-om zapad dolje je bio pun osim jednog djela gore desn kad se gleda sa sjevera, sada je to bilo popunjeno ali je rub jugozapad bio prazniji nego protiv Aek-a, ali tu taman stavis 200-njak navijaca Sparte sto su jucer bili. Sto se tice Zapad gore, on je bio vidljivije prazniji nego protiv Aek-a, a po slikama Sjever gore takodjer prazniji nego protiv Aek-a dok je sjever dolje jednako popunjen. Taman tih 1000 karata manje. Kad uzmes brojke: zapad dolje 6500 ljudi, sjever dolje cca 4500 tu je vec 11000 i onda zapad gore cca 800-1000 ljudi i sjever gore 800-1000. Znaci mora biti vise od 12500 minimalno
  • Jurki
    8.7k
    ocito ih samo zanima kolicina ubranih eura.
    Umjesto da malo napumpaju brojke, da ljudi vide da je u trendu ici na tekme, da bu jos veci interes za utakmicama.
    Sve kaj god da pogledas mi si pucamo u noge.
    Bas tuzno i zalosno.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znam po čemu određuju broj kad kentauri na zapadu već neko vrijeme ne rade. Ne znam kak je na sjeveru.
  • dzg7
    267
    Rade normalno
  • Dinamosaur
    976
    Na ulazu SD 2 je lijevi(odmah uz cestu) zajebavao. Printane karte nije ocitavao pa je ekipa ulazila i po dvoje. Godisnje je ocitavao bez problema.
    Trebali bi citace ocistiti valjda.
    Rucni skener je na sjeveru samo na posebnom ulazu za djecu
  • Jaro
    5.6k
    Kome je u interesu da se broj gledatelja umanjuje?Keyser Soze

    Pricali su na UPU kako ke Istra smanjivala brojke na ljetnim tekmama jer nisu mogli nac dovoljno zastitara jer njihov broj je propisan valjda i zakonom i HNS pravilnicima i odredjuje se prema broju posjetitelja. Mozda i ovi tako...
  • IceMan
    1.5k
    Jako bitna tekma. Oni dolaze kao napaljeni i Sopiću je prva tekma, a mi moramo nastaviti s dobrim partijama i da bu i dalje dobra atmosfera.

    Gledal sam predstavljanje Sopića i njegove izjave, “Ja sam tri puta s Goricom uzeo neke remije tamo”… itd itd…

    Kolko god lik bio simpatičan ponekad, osvježenje i Dinamovac i sve super, ide mi već polako na živce to ja ja i samo ja…

    Još jedan razlog više da ih rasturimo u nedelju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.