• NitkoBitan
    11.8k
    To je druga prica, to se odnosi na cijeli stadion. Ja pricam o navijackoj tribini sjever dolje gdje su poceli dolazit Neplaci, Kinezi, crnci jer eto ustede par eura umjesto da odu na zapad. To se treba regulirat na ovaj ili onaj nacin. Na sjeveru se nepozeljni i sranje moze nastat vrlo lako.

    Mislim da je na nekim slovenskim ultras tribinama uvedeno pravilo da je samo onima sa clanskom iskaznicom navijacke skupine omogucena kupovina karata. @SAS1987 ispravi me ako nije tako
  • bluelions
    236
    tako i onima s hrvatskim drzavljanstvom u gostima. Da se zabrani prodaja svim "nehrvatima" diglo bi se 100 udruga i isto toliko portalaNitkoBitan

    Gdje su svi bili kada Hrvatima nije bilo dozvoljeno prodati karte u Glasgowu recimo ili u Eindhovenu?
  • i more je plavo
    891
    A zakaj Nepalci nebi mogli biti navijaci Dinama ?
    Ak mogu donositi gablec, popravljat fasade, cistit hotele i skupljat boce po Zagrebu, zakaj se nebi mogli indentificirati sa svojim izborom zivotnog boravista i sa navijanjem za lokalni nogometni klub ?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ja sam pokrenuo raspravu, ja cu ti i odgovorit. Mani se patetike. Nisam rekao da im treba zabranit ulaz na stadion (kaj ne bi imalo financijske logike) nego ulaz na navijacku tribinu. Ne znaju hrvatski, ne znaju pjesme, ne izgledaju kao mi, ne ponasaju se kao mi, nemaju isti mentalitet... eto valjda ne trebam vise nabrajat. Jednostavno im nije mjesto na sjeveru i to se treba u korijenu sasjec.

    Isto vrijedi i za influensercice i jutuberice kaj dodu iz Engleske, Njemacke itd. itd. pa onda po sjeveru snimaju.

  • i more je plavo
    891

    Nebi htio zatrpavat temu, ali.....

    Ja sam rođen u Zagrebu, i nisam sretan sto je puuuno domacih ljudi otislo srecu traziti izvan Hrvatske, ali tvrditi da stranac ne moze zavoliti Dinamo mi je bez veze.
    Svi ovdje zazivamo strana pojacanja u momcadi.....i danas s ponosom citamo kako Olmo ili Theophil, ili Sigali, Etto, Sammir, Dudu, Fernades, Henriquez..........i da ne nabrajam dalje tvrde da su Dinamo i Zagreb zauvjek u njihovim srcima, i mislim da segregirati ljude koji pokusavaju naci srecu u nasoj Hrvatskoj i Zagrebu nije korektno.

    Pogledaj utakmice Engleske lige i vidjeti ces Indijce, Pakistance, Japance.......kako u dresu nekog lokalnog kluba strepe sa "svojima".

    Nije patetika, nego nova realnost.
    Zagreb je multi-kulti grad, koji razni ljudi biraju za svoj zivot, pa zasto ih ne ukljuciti i u zivot naseg kluba.

    I ja sam u godinama kada mi zapad vise pase, ali kad bi Theophil dosao na sjever nitko se nebi bunio, iako je druge boje koze, upitnog znanja jezika i sigurno nije ko mali obozavao Dinamo, ali se dokazao.........dajte sansu da se i ovi dokazu.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Znam par deckiju kaj nisu Hrvati ali zive cijeli zivot u Zagrebu i navijaju za Dinamo, jedan ide i na sjever i pripadnik je BBB. Ovak u razgovoru ni ne bi skuzio da nisu Hrvati. Dakle nemam nis protiv...

    Pogledaj utakmice Engleske lige i vidjeti ces Indijce, Pakistance, Japance.......kako u dresu nekog lokalnog kluba strepe sa "svojima".i more je plavo

    Svi ovdje zazivamo strana pojacanja u momcadi.....i danas s ponosom citamo kako Olmo ili Theophil, ili Sigali, Etto, Sammir, Dudu, Fernades, Henriquezi more je plavo

    Francuska prva momcad ima vecinu crnaca u momcadi, kad im pogledas tribine na domacim utakmicama reprezentacije tu i tamo vidis nekog crnca. Lazna ljubav, takozvani "marketing".

    Pogledaj utakmice Engleske lige i vidjeti ces Indijce, Pakistance, Japance.......kako u dresu nekog lokalnog kluba strepe sa "svojima".i more je plavo

    Haha oni mijenjaju klubove za koje navijaju kao carape. Neka dolaze na Maksimir ali na zapad a ne na sjever. Razloge sam ti vec nabrojao. Sjever je tribina za NAVIJANJE. Halo, oni ne znaju beknut hrvatski osim eventualno pozdravit. Ne znam kaj ti nije jasno. Uostalom velikoj vecini njih je Hrvatska (konkretno Zagreb) usputna destinacija, kakvo navijanje za Dinamo. Dosli na tekmu opalit selfie kad su vec ovdje, isto kak bi i ja recimo otisao na neku tekmu u Poljskoj i mozda kupio dres da sam turisticki tam. Nije mi mjesto medu ultrasima Legie, razmes?
  • Stihl
    3k

    Hahaha jel ti to mene zajebavaš? Budi Bog s tobom...ti vrag mater na cesti ga ne volim videti, sad bi mi ga ti jos i na tribinu postavil hahahh naj me jebati!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ja sam ih upozorio da nesmiju snimat... :DIceMan

    I dobro si ih upozorio, bili su diciplinirani. :D U drugom poluvremenu na njihovo mjesto došle neke tetke. :D
  • Tom Hanks
    2.5k
    Koga boli kurac za pakistance indijce i ostale po engleskoj i drugim drzavama?Kakvi nepalci i Dinamo?S time bi se netko ovdje trebao hvalit drugima kako stranci iz raznih pripizdina navijaju za Dinamo?Da su pravi navijali bi za svoj klub iz svoje države a ne za klub na drugom kontinentu.Isto vrijedi i za Hrvate koji su "vjerni" Unitedima,Parizanima,Madridu itd. a tu imaju svoje klubove.
    A te multi kulti priče nosi nekom drugom,na hrvatskim tribinama di stoje ultrasi to ne prolazi.
  • Mali dioničar
    14k
    Sletio Kapitalac , a nismo ni znali. Boleeeee zvijerinaaaPlavaSlavonija86d

    Misli 21. stoljeća.
  • Mihaljević
    8k
    Nije loš bio tada, i kao što vidiš , 16 ljudi se slagalo tada samnom... Siguran sam da svako na forumu ima upis za igrača koji ga je protuargumentirao... Eto ti si napisao da je Tomić trener za Dinamo i Jakira bi tjerao, eto meni je to debilnije od Boškovog upisa , valjda su to misli 22 stoljeća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.