• Sibirski plavac
    1.3k
    Sportske mu dale ocjenu 6,5. Od igrača najviše dobili Kule i Baturina (7),najmanje Kaneko (5).
  • Jurki
    8.7k
    Znas kaj ti ova utakmica nosi.. i ti se postavis ko pickica.
    Kurac od trenera. Cestitaj Misku na naslovu prvaka i goni se u 3 picke materine.
    Zamjene su ti predvidljive. Kaj si dobil s Ademijem?
    Dajte dopelajte tog Švabu da im svima jebe mater. Beskrvna igra trka opet kurac.
  • mlinchica
    1.1k
    Van i s ovim nesretnikom više!
    Dosta je amaterizma u Dinamu, dosta je podobnih.
    Ne zaboravite kada pljuckate po igračima tko nam sjedi na klupi, tko priprema utakmice i tko ih vodi.
  • badjibadara
    1.7k
    Priznao je na kraju da se pogubio.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Grozno! Remi u Osijeku nakon 7-8 pobjeda i izbacivanja Betisa...otkaz!
  • Efes Pilsen
    6.9k
    od HNLa zivimo, razmontirala ga Loksa, uzeo na silu bod u 2 utakmice, ocajna predstava protiv Istre i sad ova teska kurcina od nogometa u Osijeku. Lik je izgubio vise bodova nego ijedan trener u povijesti ovog kluba, a opet se vade neke retardirane statistike.
  • Debelko
    164
    Da, otkaz jer igramo za kurac. Da, otkaz jer mi bez penala jedva zabijemo normalni gol. Da, otkaz zato sto su nas sramotili Balkani, Lokomotiva, Varazdin…Da, otkaz zato sto ovaj prevarant nije na razini za klub kao sta je Dinamo.
  • Jurki
    8.7k
    dogodilo se ono "najgore" izbacio Betisa, protiv Varazdina ga spasil golman, proslo kolo Goda.. sve ostalo je kurac.
    Ne serem jer je to in i popularno pljunut na trenera nakon losije utakmice ali izgledamo beskrvno. Nema zelje, gladi za pobjedom a to je glavni posel trenera.
    On je mislil kaj da bu dosel na izlet i da se bu Osijek sam pobijedil? Limitirana ekipa nas je pojela trkacki, sve nicije lopte su kupili.. u prvom poluvremenu smo zgledali ko ekipa koja se grcevito bori za opstanak.. Cokaj, Bukvic i ostali teletabisi drze skolicu nogometa.
    Ne kuzim kaj on ne gleda kaj se događalo cijeli tjedan.. da budu ovi narajcani ko nikad.. a ti dojdes ko da se to tebe uopce ne tice.
  • hardek
    1.4k
    Ja osobno ne volim frazu "standardnih 11". Nešto što Sopić jako dobro radi je što sve svoje igrače drži živima. Nema razloga zašto nekad Tibor ne počne utakmicu, nekad Vidović, nekad Špikić, nekad RPG, nekad Bulat, nekad Kulen/Brodić. Ne moramo svaku utakmicu mijenjati 3,4 igrača, ali daj nekad nešto napravi. Mi sad imamo "standardnih 11" a onda imaš programirane zamjene u vidu Špikića, Ademija i Vidovića a u slučaju da gubimo tu su Brodić i Kulenović.

    Moje neko mišljenje je da trener mora imat standardnih 6,7 igrača a ovi ostali nek se mijenjaju ovisno o protivniku, formi itd.
  • Jurki
    8.7k
    Znaci ovak.. nakon debakla protiv Lokse u prvoj utakmici.. igraci i trenercina su obecali sve pobjede do derbija.
    Loksu smo mu istolerirali (2:2)... kaj mu se bu opet progledalo kroz prste?
    Dojma sam da je pickica isel danas po bod.. jebo mu bod mater.
  • Praskaton
    1.8k
    Čak bi i mogao nekako zaboravit ovaj kiks veceras ali osjecam mučninu pri pomisli da ovaj opet nece otici.Bez ispadanja u europi i potpunog gubitka utrke za prvaka nema njemu s klupe.

    Daj molim te idi da prodišemo svi zajedno
  • emilperska
    3.1k
    Ja zazivam njegov otkaz vec tocno 5 mj. Zasto znam da je 5 mj, zato jer se na dan gangbanga nad nama u Prištini rodio od kuma sin, a mali ce sad 5 mj.

    Nije dobio tad otkaz, ni nakon sljedecih 15 kikseva tak da nece sigurno ni sad. Ove u klubu boli kurac za Europu. PAOK mu nece presudit osim ak nas ne razbe bas jako u kaj cisto sumnjam buduci da cemo igrat dupli blok i oprezno. Sjebat ga moze samo ako Petko dobije zuti pa izgubi pravo nastupa u uzvratu. Predviđam tipicno grcki prolaz grobara, nedovoljno za otkaz..
    U HNLu imamo Slaven i Rudes koje cemo usprkos njemu dobit i onda slijedi mega derbi s jogurtom gdje ce igrat na X i odluku o prvaku prebacit na druge tekme i sve prebacit na milost i nemilost Riječana, opet nedovoljno za otkaz..
  • veselko tenžera
    1.3k
    Svi, ali baš svi preduvjeti za odigrati pravu utakmicu su nam se posložili.

    Izbačen Betis (btw, ako im igre u prvenstvu nisu dokaz da ih je bolilo k za KL, onda ne znam što je, ali njihov problem), Rijeka s(p)retno pala, ovi kiksali i s pobjedom u zaostaloj smo prvi, u kupu suveren prolaz i odmorili 7 prvotimaca, Osijek ispao od Lokomotive i izmorio se.

    I kako mi izgledamo danas? Bože sačuvaj!!! Sama činjenica da ovakvog Petkovića nije smio izvaditi sve govori. Ova ekipa je Petkovićev taoc, ako mu se bude dalo i ako mu postavke utakmicama budu odgovarati možemo biti prvaci. Jakir je tu samo usput, ako se senatori poslože, poslože.
  • Jurki
    8.7k
    U HNLu imamo Slaven i Rudes koje cemo usprkos njemu dobit i onda slijedi mega derbi s jogurtom gdje ce igrat na X i odluku o prvaku prebacit na druge tekme, opet nedovoljno za otkaz..emilperska

    To bi bilo ok da trenira Rijeku, Goricu ali trener Dinama NE SMIJE u niti jednoj utakmici Hnla ici na bod. NE SMIJE.
    Ako trener razmislja na taj nacin onda mu nije mjesto u Dinamu.
    Imas najbolje uvjete u drzavi, slobodno mogu reci i najbolji roster a ti odes u Osijek, ko kurva ko na momacku zabavu u nadi da te ne izjebu previse pa da ces moci hodati sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.