• veselko tenžera
    1.3k
    ma nema otkaza ni u teoriji, prošlo je vrijeme za to. Ostaje nam nadati se da će proigrati, ali zaista je previše ovakvih mučnih noći nakon identičnih izvedbi na terenu. Meni je najgore što osjećam da imamo dinamita u igračima na klupi i blagoj promjeni stila igre, ali to ne paše senatorima, a ovaj nema muda presjeći.
  • sanjinlego
    1.9k
    Mircea Lucescu i Ognjen Vukojević.
  • MarK
    224
    Jakire ostani. Kukavica jesi ali barem imaš neki look trenera i razgovjetno lažeš sebe i druge nakon kikseva. Dobro je i to što mijenjaš igrače dovoljno rano iako već prije utakmice znaš koga ćeš uvesti umjesto koga. Drugi koje smo imali izgledaju smiješno, gledaju u pod, ne znaju govoriti i ne mijenjaju igrače nikad. Boljih kandidata od tebe nema. Bjelica zauzet, Vaha neće, a ostali stranci koji vrijede preskupi.
  • emilperska
    3.1k

    Ja sve govorim u kontekstu ove alibi uprave. Da mi eventualno imamo predsjednika kluba koji ce preko IOa smijenit Upravu i da nova Uprava chalengira trenera, nadao bi se necem. To je sve nerealno, stara hijerarhija je očiti krajnji pobjednik izbora. Uprava će bit tu neko vrijeme i trener barem do travnja kad ce se u Trogiru zidat kapelica zahvale za prvi naslov nakon 19 godina..
    Sve je u Bozjim rukama hahaha

    I hvala senatorima jos jednom, posebno velikom vođi Ademiju koji vise ne vidi da je postao rotacijski igrac za Rudes, a ne Dinamo..
  • LaznjakProsineckog
    451
    Jakir nije trener za Dinamo i to je to. Pobjedujemo jer smo duplo bolja momčad od svih u ligi, ruku na srce, imamo najsiri i daleko najkvalitetniji kadar. Mi cemo i s Jakirom osvojiti prvenstvo tu stvarno nema dileme. Ja bi njemu dao otkaz i doveo nekog trenera koji ce nas pripremit za Europu, jer bojim se da s Jakirom bilo kakva pretkola necemo proci. HNL s Dinamom moze osvojiti bilo koji trener u Hrvatskoj, i zato nam ne treba neki mega strucnjak. Treba nam kvalitetan trener za europski i jaki Dinamo, kakav nekad bijaše Bjelica, a bome je i Čačko pomeo HNL, i ušao u Ligu Prvaka 2x. Šta je je..
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Jedino da mu se dese 2-3 poraza zaredom,mislim da to ipak ne bi preživio. No,neće se to desiti. Da se nije desio Betis i da je Varaždin bio precizniji iz penala i one situacije u zadnjoj minuti,mislim da bi bio najbliže otkazu dosad. Ovako mu se desio Betis i većina javnosti je razmišljala "a kako mu sad dati otkaz,čovjek je jebeni Betis izbacio". Dobro govore članci nakon svake dramatične tekme,lik ima 9 života. Imaš osjećaj da bi trenerčina uspjela izgubiti 3 hnl tekme zaredom, a onda nekako izboriti pozitivan rezultat na Santiago Bernabeuu ili Etihadu, eto koliko puta ga je sreća pogledala. Pardon,ne sreća,nego " pobjednički mentalitet" ako ćemo citirati njegovu večerašnju izjavu. I dalje mi nije jasan hype oko njega od prvog dana odkad je došao. Kako sam već pisao prije par mjeseci: Da ne pratim nogomet i pogledam reakcije navijača kad je doveden pomislio bih da je doveden Mourinho u najmanju ruku. Jedan Neno Bjelica je dočekan od strane javnosti sa komentarima "a valjda bu bio ok,nemre bit gori od svojih prethodnika". Ovaj kojeg trenutno imamo je dočekan kao neki vrhunski stručnjak sa rezultatima u europskim razmjerima koji će nas dignuti na viši nivo,a ne kao lik koji od trofeja ima prvenstvo BIH i "podizanje Rijeke" ( jel postoji trofej za to? :chin: ).
  • jedan u nizu
    6k
    "To je pobjednički mentalitet. Igra se do zadnjegzvižduka. Znali smo i primati u zadnjim minutama. Sjetiti se Gorice. To je nogomet. Ja sam vidio reakcije igrača da u 94. zabiju i trče na centar po još jedan i to je ono što me veseli. Dinamo je momčad koja je navikla zabijati i pobjeđivati, ostanu ti četiri minute do kraja, nadaš se da možeš zabiti i pobjednički gol."

    Pobjednicki metalitet koji se pojavi u 93. minuti. TOP!

    Jakir ima vec poduzi popis legendarnih izjava.
    Valjalo bi izdati neku zbirku njegovih izjava nakon prosutih bodova,
    Nazvao bih ju ''Vječni sjaj nepobjedivog uma''
  • austrijanac
    2.7k
    Mene zanima koliko plaća Davorina Olivarija, s obzirom da je dotični polunovinar od sinoc vec na dva članka napisao kako je Sergej vukao izvrsne poteze.

    Dinamo je momčad koja je navikla zabijatijedan u nizu



    Ovo je uzasna izjava. Jel on vidio statistiku svoje ekipe? Rijeka i Osijek su ekipe koje su navikle zabijat.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dambrauskas dobio novi posao ,tako da on otpada ukoliko vlatka ustane na krivu nogu . Sve se nju pita to vec znamo svi. Ja sam bio jedam od najvecih kriticara jakirovih ovdje . Lagano postajem flegmatican i uklapam se i neko sivilo. Onako lagano postajem kao i neki igraci tipa bolikurcina . Nemogu se vise kidati ,plakati. Svejedno se nista ne mjenja ,glupo mi prizivat novog trenera sad a toliko dugo nemamo ni sportskog direktora. Ne funkcioniramo kao ozbiljan klub. I kad je takvo stanje momcad je jedina koja se i bori kako tako. Sta bi sad neki morali plakati kad ih stavi u prvi 11 svaku tekmu. Petko npr, jeste bio los ,jesam ga kritizirao juicer. Ali njega je jakir stavii u prvi 11 da svoju guzicu cuva. Kaze olivari pogodio sa zamjenama . Haha pa trebao je sa kulenom i brodicem igrat od pocetka kad je tako. Nismo dobri bili,Ali treba uzeti samo dobre stvari, a to je drugi dio drugog poluvremena . Ostalo nije vrijedno pomena. Idemo dalje. Znamo svi da nece bito lako. Ako ce dinamovo proljece pobjedito na izborima a mi necemo osvpjit titulu. Potpisujem prvo. Mada bi volio da bude i jedno i drugo. Zelim nam svima blagoslovljen i pobjednivki tjedan. Da razbijemo paok , a i slavena
  • Paggini
    6.5k
    Moramo se svi skupa pomiriti da će nas ovaj čovjek voditi do kraja prvenstva, jebiga. Nema šanse da ga skinu osim zaredanih par kikseva koji će nas potpuno izbaciti iz borbe za prvenstvo, kup i KL, a onda mi je iskreno svejedno tko nas vodi.

    Jebiga.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mentalitet ziheraša. Mi isto ulazimo u utakmicu igrali protiv Betisa u gostima ili Osijeka. I onda kad ti se dogodi kiks i primiš prvi gol nemamo plan B. Izjednačili smo jer se išlo va banque na kraju, ali smo ga isto tak omogli i primiti da se Osijek nije skroz povukao. Na žalost, istu ovakvu postavku igre očekujem i na Poljudu iako će nam po svemu sudeći tamo igrati samo pobjeda,
  • sport
    2.3k
    Jakire,zašto su igrači Osijeka na terenu izgledali kao da više žele pobjedu,zašto ne igraju igrači koji su u najboljoj formi,zašto naše rakete na krilima izgledaju kao da voze na karabit,zašto je Ristovski toliko nervozan u zadnje vrijeme,itd,itd.
  • deda
    27.9k
    Gospodo, Sergej Jakirović je trener GNK Dinama. Svima nam je sve jasno, nismo zadovoljni većina s njime, možete ga nazivati raznim atributima, ali dajte da to bude na nekoj razini pristojnosti.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Najgore je da je on i nakon večerašnje tekme bio vidno zadovoljan, nešto je pričao kako sam nam krila propadala, propala nešto i da nekim stvarima nije zadovoljan, ali u svakom slučaju nije zvučao kao čovjek koji je generalno nezadovoljan tekmom i rezultatom. Tako je i postavio igru, izgledali smo sve do 80. minute kao da želimo bod, što je čudno jer smo cijelo drugo pol. bili u gubitku.
  • DiddyGuela
    942
    Kako to kako to??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.