• Sibirski plavac
    1.3k
    Nakon tekme s Varaždinom ćemo biti pametniji. Ako se ponovi igra od večeras i Gorice, nek nastavi dalje na klupi Dinama. Ako se ponovi igra iz Kranjče prošle subote ili iz tekme 0 3 s lokosima, e onda stvarno mislim da je vrijeme za odlazak.
  • quizzy86
    41
    valjda je konačno ovo pobjeda kojom će jakir uspjet podić samopouzdanje ekipi, ali jedna lasta ne čini proljeće.. ako kiksamo protiv VŽ to bi bio nastavak agonije, tako da nabit Varaždinu 5 komada i samo jako ...
  • Jaro
    5.6k
    Ovom pobjedom je izbijen argument o losim igracima (za HNL razinu pogotovo)
  • IstokKa96
    557
    Imamo dvije teorije: 'svi su krivi samo je Zdravko zasluzan' i 'svi su zasluzni, samo je Sergej kriv'.

    Jasno je da nijedna nije tocna. Budimo realni u kritikama jednako kao i u pohvalama.
    Danas definitivno nije zasluzio kritike.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ekipa, neće vas ubit nit će netko pomislit da ste Jakirovi fanovi ako priznate sami sebi da smo izgledali zrelo protiv jedne jako ozbiljnije ekipe i naravno da ima tu zasluga trenera. Dovoljno je pogledat reakcije na objavu sastava pa bi se već vidjelo u kojem smjeru ide.

    Ovo je vjerojatno Jakirovićev West Ham, Jakirovićeva Sevilla, jednostavno drukčiji nogomet se traži nego u HNL-u, mislim da svi pomalo i očekujemo patnju već protiv Varaždina, ali za ovo večeras samo se može reći, pošteno odrađeno. Krivnja se i za ostale tekme može prebacit na igrače kao kaj im se sad prebacuju zasluge. Zašto nema ovog zalaganja kao danas? Površno je to

    Neka pokaže da može ovako u kontinuitetu, ja u to sumnjam, ali neka pokaže, da je Lokomotiva samo nekakav čudan missmatch, volio bih to. Tko god je na klupi, ne želim mu ništa osim pobjeda i da ušutka sve kritičare svijeta pa makar bio ja među njima.

    Sad završite te gajbe i uživajte
  • Praskaton
    1.8k
    Daj Bože da on zareda sve pobjede do kraja,osvojimo hnl,kup i odemo na tetovažu skupa al jel netko stvarno misli da pod njegovim vodstvom Dinamo moze povezat 3-4 pobjede.
    Ja vcrs prema naprijed nisam nista vidio.Ok kad igras protiv ovakvog kluba pita se dosta toga i njih.
    Prema nazad je bilo ok,al obrana u svakom sportu je nista drugo nego voljni moment.Koliko si ti spreman fizicki ispratit svog igraca i ostat fokusiran.Plus ovaj Betisov polurekreativni pristup veceras.

    Odgovara nam kad nemamo premoc u posjedu lopte jer ne znamo sto s njom.
    Jedna situcija iz drugog dijela najbolje mi docarava kakav je doticni neznalica.Neka kontra u kojoj Baturina ima 3 na 4.Kretnje kako njega s loptom tako i suigraca sve pokazuju.Oni uopce nemaju pojma tko koji prostor napada.Betis je jedna od rijetkih ekipa koja nije skuzila da ako nam zatvoris Misica napravio si pola posla.

    Meni ovo nista ne mirise na dobro.Kad opet dozivimo kiks u hnl-u bit ce drvlje i kamenje.Jos nije sve izgubljeno i treba reagirat.Sjest s njim,dogovorit raskid i naci trenera koji zna bar neke osnove
  • cibona
    1.4k
    Aha znaci po tebi je trener jedini koji je zasluzan za dobre odnosno lose partije igraca na terenu.

    Pa zasto si onda pobogu bespogovorno branio jakira zadnjih mjesec dana i napadao svakoga koji ima drugaciji stav? Tada su za losu igru bili zasluzni igraci? Ili?

    I prestani prodavati floskule. Kazes "postujem svacije misljenje" i onda u nastavku recenice pobijes taj prvi dio i kazes "ali ovo moze reci samo onaj tko nikada nije igrao nogomet". Ne vrijedaj, vise sam u nogometu od tebe, siguran sam.

    A ja hladne priznajem da je jakirovic dobro odradio zamjene i postavku utakmice, no nije on stvorio bernauera i nevistica isto kao sto nije stvorio kaneka ili perkovica vec je to bila vise sila, ozljeda i losa forma ostalih igraca.
  • plavac173
    2.6k
    Gdje sam ja rekao da je trener jedini zasluzan? Ovo nije prvi put da mi stavljas rijeci u usta koje nisam ni pomislio, a ne izgovorio.

    Pa zasto si onda pobogu bespogovorno branio jakira svih ovih dana ? Tada su za losu igru bili zasluzni igraci? Ili?cibona

    Trudim se razumijeti ovu recenicu ali mi ne ide. Da podjednostavim: Govorio sam da Jakiru trebaju dat pripreme i ako ne bude dobro poslije toga zelim mu otkaz! To sam i govorio zadnjih dana.
    Isto govorim da kad je lose treba kritizirati, a kad je dobro trebas prec preko svog ponosa i pohvaliti nekoga. Jakirovic je veceras zasluzio pohvale i to je to.

    I prestani prodavati floskule. Kazes "postujem svacije misljenje" i onda u nastavku recenice pobijes taj prvi dio i kazes "ali ovo moze reci samo onaj tko nikada nije igrao nogomet". Ne vrijedaj, vise sam u nogometu od tebe, siguran sam.cibona

    To znaci da postujem kad neko kaze po meni nije bio dobar jer to to i to... odnosno kada argumentiras zasto po tebi nije bio dobar, a za to veceras jednostavno nemas argumentaciju, jer je uradio sve dobro. Cak i taj Hoxha kojeg smo svi htjeli van je defanzivno odradio jako dobro. Pogodio je sa postavkom na terenu, taktikom, pogodio je sa izmjenama, pobijedio je u Sevilli Real Betis. Kako nije njegova? Naravno najvise je na igracima, tako je i na njima kada izgube, ali i kad izgube ima trenerov negativni dio.

    Ukratko, kad je lose - kritiziraj, kad je dobro - pohvali.
  • cibona
    1.4k
    Govorio sam da Jakiru trebaju dat pripremeplavac173

    Znamo svi dobro sto si govorio jer si svakome to dao do znanja.

    Jakiru se nisu smjele dati pripreme nakon svih losih rezultata, ne znam zasto si ti mislio da treba, imao je 4 mjeseca da uigra momcad i ako nije upio stvoriti niti jedan mehanizam u ta cetiri mjeseca onda sigurno nece uspjeti niti u 10 dana, a to se i dokazalo.

    Pogodio je sa postavkom na terenu, taktikom, pogodio je sa izmjenamaplavac173

    I corava kokos ubode zrno.

    Nije bas tesko pogoditi postavku na terenu kada igrac protiv ovakve momcadi.

    I dosta negative za danas! Konacno smo izgledali kao momcad i moramo to iskoristiti u nedjelju!
  • plavac173
    2.6k
    Znamo svi dobro sto si govorio jer si svakome to dao do znanja.cibona

    Da, treba mu dati pripreme i ako ne bude bolje - otkaz.

    Jakiru se nisu smjele dati pripreme nakon svih losih rezultata, ne znam zasto si ti mislio da trebacibona

    Zato jer je u Rijeci u zimskom prijelaznom roku sa zadnjeg mjesta dobio u europu, izbacio malte ne cijelu ekipu i doveo cijeku svoju ekipu (Pasalic, Ivanovic, Jankovic, Dilaver...) Eto zato sam mislio.

    Nije bas tesko pogoditi postavku na terenu kada igrac protiv ovakve momcadi.cibona

    Ja se samo nadam da nisi mislio na Betis kad si rekao protiv ovakve momcadi.
    Real Betis.


    I dosta negative za danas! Konacno smo izgledali kao momcad i moramo to iskoristiti u nedjelju!cibona

    Tako je.
  • wolfgang14
    1.1k
    @plavac173 frende pa ti se na 10 frontova boriš već tjednima :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Sta cu kad sam branio Jakira na pripremama pa placam kaznu sad :joke:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Neki nikako da shvate da bi do Betisa doslo mi moramo bit prvaci.. Tu se mrtvi broje, a ovaj mlatimudan je pokazao da ne zna dominirat nit pobjedivat u serijama s ovom ekipom. Skupio je "groblje" i nikakav Betis to nece zamaskirat, kao i Kopicu WHU i Sevilla.
  • wolfgang14
    1.1k
    Sta cu kad sam branio Jakira na pripremama pa placam kaznu sad :joke:plavac173

    hahah ma znam znam, i ja sam zagovornik Jakira bio. Imamo isto mišljenje o njemu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.