• emilperska
    3.2k
    Za 6 dana ga Zeko doma skoluje i Yakir je nadam se konacno bivsi, ako ne on onda Astana.
    A ako slucajno dobije obje, na neki nacin smo na konju do zime (tjesim se)
  • Mihaljević
    8.2k
    I onda dolazi nova trenerčina koju ćemo terat nakon 2 dva kola ako ne napravi rezultat.
  • Droljo
    5.1k
    Sjebali smo se sa bišćanom i nema sad smisla išta dirati. Eventualno na pauzi ako se može dovesti neko jebačko trenersko ime (što je, nažalost, sf za naše legende u klubu) pa promjeniti jakira.
  • emilperska
    3.2k

    Ovaj termin da mijenjamo trenere nakon dva kola kod ovog trenerskog maga ne vrijedi jer s ovim skorom je u 3 najlosija trenera 21.st ak se ne varam, a odradio je 20ak tekmi.
    Ako uzmemo u obzir da je Bjelica otisao sam (drukciji razlozi) te razlozi zbog kojih su Biscan i Čač mač protjerani, ovo "svo vrijeme svijeta" sto smo dali Yakiru kao treneru s losijim CVom od Biscana, Čačketa pa cak i Jovicevica koji je ako nista tada bio trener uspjesnih juniora, nema bas nikakve ni sportske ni poslovne logike. Prosli tjedan sam pisao vruce glave o trenerskom magu, sad sam se smirio pa mi je i dalje to sve s njim kao glavnim trenerom smijesno, jadno i upitno do te mjere da vrtim teorije zavjere..
    Dao Bog da sam u krivu pa da nas do naslova dovede, hodat cu po zapadu s majicom s njegovom glavom..
  • Georg Koch
    3.7k
    Kakve bola' smjene.
    Jakir ce biti nas Alex Ferguson.
    Za 2 sezone odbija Valenciu kako bi dokazao da sve ovo sto su Miskovic i ekipa gurali nije istina :cool:
  • wolfgang14
    1.1k
    Jakir ce biti nas Alex Ferguson.Georg Koch

    i ja to mislim. Ako preživi ovu krizu dinama koja se nije godinama viđala, dobit će svoj rispekt i bit će cijenjen. Ja sam za njegov ostanak. Nećemo ko hajduk mijenjat trenere ko čarape. Kad smo već do ovdje došli, dajmo mu taj prijelazni rok i bok.
    Jedino bi MOŽDA podržao njegov odlazak u slučaju da Bjelica dođe ali sve ostalo ne. Smatram da je dobar trener, da zna sa mladim igračima, najavio je promjenu stila igre, samo eto, jednostavno se nije imao prilike dokazati. Ko preživi pričat će. Ali nakon zimske stanke kad dođe Brodić, kad ozdrave Stojković i Kačavenda, bude to sve bolje izgledalo
  • xavier
    11.1k
    Ali nakon zimske stanke kad dođe Brodić,wolfgang14

    Do ovog sam mislio da ne trolaš. Stvarno misliš da će Brodić zaigrati ozbiljne minute za nas i da ćemo onda biti bolji? Kako točno? Zaigrat će on, a Petko biti na klupi, s obzirom da igraju istu poziciju, i to će nas učiniti boljima? :eyes:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ok je ljudi, profa je najavio promjenu stila igre, samo nije imao vremena to implementirati.

    Dobar je i s mladim igračima, ali nije imao vremena ni to pokazati još.
  • wolfgang14
    1.1k

    a ne znam što očekivati iskreno, ja sam uvijek optimističan u vezi Dinama. Vjerujem da će dobiti minute, možda će bit eksplozivan i odličan zadnjih 10-15 minuta kad uđe umjesto Petkovića. Ali ako smo ga već uzeli svakako bi ga trebalo krenuti uigravati da imamo nekoga za tu poziciju kad Petko ode, a vjerojatno će na ljeto otići. Daj Bože da ne ode ali sumnjam
  • wolfgang14
    1.1k
    Ili možda povući Petka malo iza a Brodića u špicu, jer realno Petković je više taj koji stvara prilike, asistira i vuče igrače na sebe. A Brodić mi je više nekako golgeter. Samo onda nešto treba smislit za Baturinu :lol: ali volio bi vidjeti taj eksperiment
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ili možda povući Petka malo izawolfgang14

    Ne ne ne i ne. Jos nam samo fali jos jedna Petkoviceva kriza identiteta
  • austrijanac
    2.7k
    Najbolje da nitko ne igra na svojim pozicijama.
  • Droljo
    5.1k
    Makni ga s gola! Nitko nek ne brani....
  • wolfgang14
    1.1k
    Najbolje da nitko ne igra na svojim pozicijama.austrijanac

    A meni on realno i igra 10ku sad. Ne grize kao golgeter, majstor je za slat lopte u prostor, čak je i rekao da ga nije briga za golove i osobnu statistiku. Tako da u principu bi sve ostalo isto. Kaj ne
  • xavier
    11.1k
    A meni on realno i igra 10ku sad. Ne grize kao golgeter, majstor je za slat lopte u prostor, čak je i rekao da ga nije briga za golove i osobnu statistiku. Tako da u principu bi sve ostalo isto. Kaj newolfgang14

    Ali ne kreće se koliko desetka to treba. Da ne govorimo kako je to pozicija na kojoj imamo Baturinu i Vidovića, da uopće ne spominjem Stojkovića i Kačavendu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.