• Majki2111
    2.6k
    Ne kužim na kaj misliš, ali može....
  • jedan u nizu
    5.6k
    mozda bih dodao ponudena rijesenja ili opcije kod negativnih odgovora.
    Npr, na pitanji o fan zoni mozes stavit jos jedno pitanje ili dva kako bi ispitanika rijesio moguce nazodovljstvo fan zone
    a. maknuo bi fan zonu u potpunosti
    b. premjestio bi fan zonu na parking ispod zapada (gdje je visa prostora, moguca veca ugostiteljska aktivnost)
    c. promijenio ponudu ugostitelja (ili povecao broj sankova, ili ubacio drugu dodatnu hranu, ili stavio vise stolova(sjedecih i/ili stajacih)
    d. maknuo pozornicu
    e. promijenio program (maknuo nezanimljive voditelje, pustao dinamove pjesme a ne raandom radio pjesme i sl)
    f. povecao marketinsku prisutnost kluba (extra standovi sa dresovima, salovima,suvenirima)
    g. smanjio/dognuo cijenu piva

    mislim da vidis u kojem smjeru idem.
    tu bi recimo bilo vise mogucih odgovora, i mogli bi dobiti zanimljive odgovore i sto tocno ljudima u fan zoni smeta.
    to je primjer fan zone, za neka druga pitanja takoder bi moglo biti slicno, od parkinga, prijevoza, ulaza, usluga i sl
  • Bosskovitz
    7.2k
    Još jedan zaključak iz ove ankete, mislim da nije spomenut: ovo je mišljenje mahom najzagriženijih navijača Dinama. Nema boljeg pokazatelja za to od činjenice da smo svjesni mana, prepoznajemo mnoštvo demotivatora - ali ipak nas utakmice vesele i dolazimo. To je vrlo mali, fanatičan dio navijača i da je pitanje bilo "Imate li godišnju ulaznicu" vjerojatno bi preko 2/3 odgovorilo pozitivno.

    Ali odlična anketa @SAS1987!

    Ovo bi, malo detaljnije i na reprezentativnijem uzorku (i ne online) trebao klub napraviti generalno, ali i s različitim segmentima publike (tribine, godišnje ulaznice, velike i male utakmice), jer dok neke generalne smjernice razvoja i smjera napretka možemo zaključiti i promatranjem, hard data je uvijek hard data.
  • morales
    128
    tocno to kad ides na utakmicu nemozes vjerovat koliko ljudi ostane po kaficima u krugu maksimira evo da je negdje dalje neg u krugu maksimira
  • Jurki
    8.3k
    Malo friskih dojmova vezanih uz matchday experience.. voda na sjeveru bolja nego zadnji put.. jebemti sparina je bila ubitacna.
    Za top dozivljaj je falila samo kiša.
  • Kepec
    4.3k
    Za top dozivljaj je falila samo kiša.
    4mReplyOptions
    Jurki

    I još gol ili dva da krene,
    ajme meni nije mi dobrooo...
  • Jurki
    8.3k
    bude i to kad Jakir poštela Ferarija.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.