• SAS1987
    13.4k
    Fali mi esejsko pitanje da istresem dusu :lol:Efes Pilsen

    Htio sam staviti mogucnost dodatnog "note" odgovora na svako pitanje. Gdje bi mogli napisati sto konkretno nas smeta i dati prijege. Sad kad razmišljam... Mogao sam nakon svakog pitanja postaviti opcijsko, esejsko pitanje :lol:

    Al bit ce nakon rezultata ankete diskusija ovdje pa ce svatko imati mogucnost dati prijedlog i komentar :lol:
  • SAS1987
    13.4k
    pio vodu na sjeveru iz pipe…Jurki

    Ti si onaj koji je odgovorio da je čistoča stadiona dobra? :lol:
  • Jurki
    8.6k
    jebiga znamo svi kakav nam je stadion.. da su tribine lose, daleko od terena, nema krova itd.
    Al voda je ispravna. Valjda jedino kaj je ispravno na tom stadionu.
    Edit: kaj se same cistoce tice, tribine nisu zatrpane smecem pa da bi mogli to reci. A nebres ocekivati od derutne građevine ne znam kaj.
  • deda
    27.8k
    Lako tebi Jurki kad si dezinficirao želudac u Royalu prije pijenja te vode. :cool:
  • The Undertaker
    4k
    Izgled stadiona se, generalno, ne može promijeniti. Organizacija ulaza, ugostiteljska ponuda, čistoća WC može. Evo mene zanima zašto godišnjaci nemaju zaseban ulaz koji na Zapadu čak i fizički postoji ali se ne koristi u tu svrhu.
  • Jurki
    8.6k
    ne veli se bezveze.. alkoholom do potpunog zdravlja :rofl:
  • deda
    27.8k
    Ulaz na zapadu za godišnjake postoji i uredno se koristi. Druga stvar što 70% godišnjaka ne zna za ulaz. Nek pitaju.
  • The Undertaker
    4k
    Gdje je ulaz za godišnjake?
  • deda
    27.8k
    Desno od porte.
  • deda
    27.8k
    Ima.
  • The Undertaker
    4k
    Onda sam ja kreten. Isprike klubu.
    Edit: Iako, ako 70% ljudi ne zna za taj ulaz, nije samo do mene.
  • deda
    27.8k
    Ja nikad nisam potrošio više od 10 sekundi za ulaz. Nikad.
  • jp23
    2.2k
    kak zar nije da moras proci kroz red da bi dosao do tog najdesnijeg ulaza kroz brojač? Ili baš desno od fan shopa
  • deda
    27.8k
    Desno od fanshopa, desno od porte, skroz na kraju tribine, blizu juga već.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.