• Droljo
    4.8k
    forumaši spominju još "dobrog stranog treneraxavier

    Zato i jesmo forumaši. Valjda u klubu postoje ljudi koji su dobro plaćeni za takve poslove? Ja mislim da u svijetu postoji trener koji ima dovoljnu kvalitetu za vodit dinamo a da je financijski izvedivo. Možda sam u zabludi. Iako ima i forumaša koji su predlagali razna imena. Bar desetak trenera. Ne velim da je išta od toga izvedivo nego čisto da se spominju i imena..
  • Patak
    2.2k
    Hoće li Bišćan imati dovoljno igrača za Špartu? Sad ih je imao 11-12, a s odlaskom Šutala ih ima 10-11. Bit će na knap igrati bez zamjena.
  • DiddyGuela
    823
    Sada je vrijeme za Topića.
    Sada ili nikad!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    na kraju krajeva... zašto ne probati dovesti jovičevića?

    prvi put ga se prerano bacilo u vatru, poslije je pronašao svoj put, vodio dnipro, vodio shaktar...sad je negdje u arapskom svijetu ako se ne varam.

    razmišljam na glas, ne znam koliko je to realno, jer sigurno ima velik ugovor...
  • Beowulf112
    301

    Ja bi radije probao sa Vladimirom Petkovicem.Ima medunarodnog niskustva,zna nas jezik...na burzi je vec neko vrijeme
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Vjerojatno nece doci do smjene ali kada bi doslo samo Vaha dolazi u obzir ili od nekih manje realnijih Jesse Marsch.
  • Patak
    2.2k
    Vaha je zreo za penziju, jel stariji i od Čačića?
  • Mihaljević
    7.9k
    Vaha i Petko kombinacija pobit će se nakon 2 treninga.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    On bi bio dobar izbor, ali je tek prije koji mjesec otišao tamo u Arabiju
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kod Vahe je i Sammir igrao, ne bi on imao problema s Petkovicem. Meni je jedini problem s Vahom sto ne mozes racunat na njega dugorocnije. Sad da dode poslozio bi on to, al kako mu dat da slaze po svom kad je cijelo vrijeme.s jednom nogom vani?
  • Beowulf112
    301
    Ma Vaha je star vec..ima 70 godina..po meni jedino Vladimir Petkovic ili Sergej Jakirovic
  • SAS1987
    13.3k
    Hoće li Bišćan imati dovoljno igrača za ŠpartuPatak

    Trener - igrać :lol:
  • NORTE
    9k
    Da vidimo kako zona dise

    Treba li Igor Biscan dati/dobiti otkaz?

    (158 votes)
    Da
    56%

    Ne
    44%
    Olmic

    Stanje ankete 21.8. u 13:38.
  • Common Sense
    510
    Perasica je u pregovorima s Tomićem.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.