• Droljo
    5k
    Ne znam. Ak misle reciklirati bilo koga koji je tu već bio (osim bjelice i eventualno vahe) onda je bolje da ostane igor. Jedino, ja bih na njegovom mjestu sam dao otkaz još na stadionu. Nije dobro i treba nešto napraviti. Sad šta, ja nemam pojma.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ne treba, ne još. Bjelicu smo sa 6 novih igraca u ljeto 2018.e u slicnoj situaciji istrpili, ispali isto iz LP, mozemo i Biscana, isto tako ne sjecam se da je tad bilo razapinjanja kao i ovog, jer valjda eto, nije Glavin trener i njegov potez.

    A i da mu dadnemo otkaz, ko ce to biti novi trener, Zekic, Joe Simunic, nemojte zajebavat i uzimat kruha prije pogače.

    Tek ako izgubimo od Sparte i ispadnemo, onda bi to bilo to, ali ovako, Beli ima moju punu podršku, kao i Šimić kojeg ona fuksa, mumija i drugi iz uprave buše. Nažalost momci su upali u blato, te voda im ne ide baš na mlin, a i pokušavaju izvuć najbolje što mogu, da klub i relativno bude demokratski, koji se krenuo dosta otvarat svojim navijačima.

    A i bolji je kao takav nego bankomat udbaša i Hercegovačkog srbina, a ti koji za Dinamo navijaju samo radi njega i koji zazivaju njega, jer eto bilo je bolje(a bilo je samo jer si imo povlaštenja ko niko nikad, kako on on politike, tako i mi relativno od sudačke organizacije)nek odu u Međugorje i nek si osnuju svoj prčinarski klub, nitko im ne brani, pogotovo oćel im gazda klub zvat Crvena Zvezda Međugorje, Međugorski partizani ili bilo kako oni debili to hoće.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, Bjelicu smo baš istrpili zato jer ga je doveo Mamić. Ne zato jer mu je igra od prvog dana imala smisla i jer smo tijesno ispali od odlične generacije Young Boysa...
  • Olmic
    2.7k
    Nadamo se otkazu jos danas, barem vecina nas 60/40
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Bjelica je ispao od young boysa u playoffu LP, nakon puno kraćeg perioda na klupi.

    Također... ovdje čak nije poanta ni ispadanje, nije to toliki problem, ždrijeb je bio nepovoljan, već način na koji se to dogodilo te općenito igra koju dinamo prikazuje...

    Loše je... pogotovo u jačim utakmicama.
    Također, ne bi se kladio da je ijedan dinamov trener imao slabiji bodovni učinak od bišćana...
    Evo, recimo kopić... 19 utakmica na klupi dinama, bodovni učinak 71,93%
  • DiddyGuela
    943
    Bjelica je preuzeo momcad koja je prije njega gubila od Rudeša u HNLu. Uspoređivati ispadanje od YB i ono jucer je bogohuljenje.
  • Infinity
    15.2k
    Pocet cu dijeliti banove vama koji svoje neistomisljenike na ovaj ili onaj nacin nazivate mamicevcima.

    Smatraj se upozorenim.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    problem je što bišćana ne gledamo samo kroz prizmu trenera, nego kao nekoga od nas, navijač dinama, bivši kapetan, domaći dečko, svi smo se složili da treba dobiti šansu, itd...

    međutim, činjenica je da čovjek ima lošiji skor od kopića kao trener dinama....a kod potonjeg je bilo poprilično usuglašeno mišljenje da treba otići.
  • Olmic
    2.7k
    ma posve je jasno da se ne zove igor biscan da bi vec bio bivsi..
  • mokoxax468
    371
    Mlaka je to većina kada imaš 60-40 nakon ispadanja u LP. Po meni, ima još nešto sitno kredita do kraja kvalifikacija za Europa Ligu, za mene je tu crta
  • xavier
    11.1k
    Kako sam napisao ranije, ne razumijem neke Bišćanove poteze. Ne razumijem zašto nekih igrača nema u rotaciji, ne razumijem zašto neki igraju na pozicijama koja im po meni nisu prirodne, ne razumijem zašto uopće ne mijenja, a posebno zašto ne mijenja zadnjih 5-10 minuta. No i dalje mislim da Bišćan još uvijek nije potrošio sve kredite.

    Zato što mislim da je on idealan trener? Ne, ne mislim to više. No mislim i dalje da jednostavno previše očekujete i iz tog proizlazi da je ovo nekakav teški podbačaj. Da Bišćan sad dobije otkaz, koga bi vi za novog trenera, a da je realan?

    Spominje se Bjelica koji to nije (realan). Kek? A neki smatraju da Bišćan igra defanzivno. Tomić? Želite se na ove golove na kraju utakmice. Tomiću vodstvo od 3:0 nije garancija pobijede u HNL-u. Neki spominju čak Čačića kao trenersku veličinu. Memorija je nekima očito jako kratka.

    Ono što je činjenica je to da imamo manje kvalitetne odnosno manje iskusne igrače nego prije godinu dana, ali je li to trenerova domena? Rekao bih da ipak nije...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    kao da su bišćan, bjelica, kek, tomić i čačić jedini treneri na svijetu...

    ne vidim zašto bi bišćan trebao dobiti ono što ni jedan trener dinama nije od kad znam za sebe.
    pogotovo što ne vidim nikakav napredak u igri...malo je razdrmao momčad nakon čačića, al sve se vrlo brzu vratilo na istu ili sličnu razinu...od 8 utakmica ove sezone, dinamo nije pobjedio u 4, 3 zadnje utakmice dinamo ne zna za pobjedu...3 najvažnije utakmice je izgubio preokretima i golovima u sudačkim nadoknadama, poprilična razina tvrdoglavosti...iz nekih svojih razloga olako otpisuje neke igrače, koji su sasvim upotrebljivi...

    a trenutak je vrlo delikatan...
  • xavier
    11.1k
    kao da su bišćan, bjelica, kek, tomić i čačić jedini treneri na svijetu...db-izbjeglica

    Pa nisu, ali osim njih, forumaši spominju još "dobrog stranog trenera". Problem je što to nije konkretna osoba nego opis idealnog trenera.

    To je kao kad traže, kako je @Neki tip pisao, "napadača koji donosi 25 golova", "brzo krilo odlične tehnike", "defanzivnog veznog koji odlično pokriva protivničke igrače, pretrči 15 kilometara i još zabije gol", "stopera koji protivničke napadače nosi u zubima" i "golmana koji odlično brani i ne griješi"...zvuči sjajno, ali...
  • Noel
    4k
    Biščan nakon ovakvog starta u sezonu,sa ovakvom "energijom" sa ovakvim taktičkim odlukama nebi smio dočekat novi dan kao trener Dinama. Jer ovo kaj on radi je ružno prema svim navijačima Dinama.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    očito je da šutalo ide, ako se od te sume ne može izdvojiti prikladna svota za trenera sa iskustvom i nekakvim rezultatom iza sebe, onda nek sve ide u pm... imam i previše svojih poslovnih obaveza, najbolje još da proučavam trenere... ja jednostavno ne vjerujem da nekakav (sad bubam) trener petoplasirane momčadi portugalskog prvenstva, koji radi više od očekivanog sa svojim klubom, ne bi došao trenirati dinamo za dobru lovu...

    ne znam...možda bišćana pustiti još da odradi dvije tekme sa spartom, ako ni to nije kadar proći, onda je situacija stvarno alarmantna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.