• Olmic
    2.7k
    Da vidimo kako zona dise
    1. Treba li Igor Biscan dati/dobiti otkaz? (167 votes)
        Da
        55%
        Ne
        45%
  • bluepower86
    708
    Podrska treneru Igoru Biscanu!
  • Beowulf112
    301
    Apsolutna nepodrska nadam se bivsem treneru...pa nezna zatvorit utakmicu..ima na raspolaganju jos 4 izmjene..umjesto da poremeti malo njihov ritam sa izmjenama..da se izgubi vrijeme..on mjenja spikica za marina....a majko mila...pa zato moras sigurno imat trenersku diplomu za tako pametnu izmjenu...sta je sa pericem,bernaeurom,pa cak i sucicem..katastrofa trener
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ovakvu anketu bi trebalo napraviti sutra, kad se ohladimo... Vrući smo svi od utakmice. Sutra, pa možda ni sutra nego preksutra moći ćemo objektivnije sagledati pluseve i minuse Bišćanovog mandata za sada
  • Mihaljević
    7.9k
    Svoje je pokazao , svaka čast što je otišao iz reprezentacije zbog poziva Dinama to mu nijedan pravi Dinamovac neće nikad zaboravit , ali nema taj mentalitet da vodi Dinamo, otkaz nadam se već sutra ujutro.
  • Zagi
    4.9k
    U večer bolnog poraza.
    Index se nebi posramio ovih metoda..
  • Ivanmtk
    677
    Podrška! Ima znanje i karakter ovo okrenuti u svoju korist.
  • Str1nger Bell
    677
    A kaj nam to znači ako ce se u krug opet vrtit tv serviseri,Kopici,Krznari i ostali.

    Ukoliko smo spremni da nam trener bude najplaceniji u svlačionici onda Biscan mora otic.
  • Patrik11
    120
    Smatram da biscan ima vise kredita kod velike vecine navijaca jer je veliki dinamovac da je bilo ko drugi u pitanju sa istim ovim rezultatima bar duplo vise bi ga se pljuvalo
  • Ali
    1.9k
    Ak ništa drugo uprava mu radi 10milja (toliko vrijedi ulazak u play off LP) koje je bacio u vjetar večeras.

    A sa jednom zamjenom ni ne može reći "evo sve smo probali..."sutra kad ga šef bude pitao , zakaj smo izgubili toliku lovu 5 minuta?
    A nije izuzetak, nego pravilo :
    Puštaš '93
    Galanolopulos '91
    Araujo '92
    Vida '99

    A ne.možeš se ni izvlačiti da su ti igrači loši, imaš tri startera iz finala liga Nacija.
    Da smo "carobnim stapicem" u ovom dvoboju sa AEKom zamijenili trenere, mi bismo prošli dalje i to uvjerljivo !
    I to bi vjerojatno rekli svi kaj se bave nogometom profesionalno
  • San Lorenzo
    11k
    svaka čast što je otišao iz reprezentacije zbog poziva Dinama to mu nijedan pravi Dinamovac neće nikad zaboraviPlavaSlavonija86d

    Čovjek je jednostavno prihvatio posao koji je karijerno i financijski bolji.
  • Bojan Bojić
    0
    Večeras san nije htio na oči. Ovo što se desilo protiv AEK -a je uveliko podsjetilo na ona vremena kad se strepilo da nas ne nabije recimo Anderlecht (kao da je u pitanju Real), da ne ispadnemo od poluamatera ili na vrijeme kad bi protiv ozbiljnih klubova jedino pitanje bilo koliko puta će se preći centar. Znalo se pljuvati po Čačiću kad uzme titulu ispred nikad jačeg Osijeka sa Bjelicom i uvijek napaljenim magaradima s juga koji su tad bili i bodovnom egalu ili prednosti čak, pa koji uđe u skupine Lige prvaka, dobije Chelsea itd, a sad protiv ovih horor tekmi na startu sezone, nitko ni riječ da kaže od novinara i dobrog dijela navijača. Sramota, tako ne živi dostojanstven čovjek. Treba ga smijeniti da nam je iz oka ispao, a ne zbog razloga što je veliki Dinamovac. Pa i ja sam, već 43 godine, ali nemam ponudu da vodim klub. A o Šimiću neću trošiti riječi. Pogledajte kakvog je trenera dovela C.Zvezda (Izraelac iz M.Haife), dali novac otprilike kao za osrednjeg igrača i čudo kako izgledaju. Ali mene fascinira mentalni sklop prosječnog navijača općenito, sa te sociološke strane - bitnije je da li je trener "Dinamovac" , šta god to značilo, nego da li je stručan. Pa pobogu, kad dođeš liječniku treba li te boljeti "K" je li ovaj fin, pošten, je li Dinamovac ili ti je bitno da te operira kako treba?!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nažalost očito je da otkaz dobit neće... Ostavku isto neće dat sam jer se očito jedva dokopao ovog mjesta i nema šanse da ga ispusti, pa ni u interesu kluba. No, ja ne vidim kakvog smisla ima držanje ovakvog trenera i dalje kad:
    1. Čovjek ima povjerenja u samo 11 igrača od koliko god ih ima u rosteru. Ako smo mi frustrirani, šta onda misle ovi na klupi što su jučer samo gledali...
    2. Još ako je plan prodati neke od 4 naših kapitalaca, što onda? Jel Bišćan planira igrati s 10, 9 ili čak 8 igrača kad već nikom ne vjeruje.
    3. Čovjek ne zna voditi utakmicu, pa neka neko kaže šta hoće. Da se jučer trebalo mjenjati mislim da smo svi vidjeli.
    4. Kakvog isto smisla ima sastavljati momčad za trenera koji je totalno izgubio povjerenje i navijača, a vrlo vjerojatno i dobrim djelom u momčadi sa svojom tvrdoglavošću.
    5. I još zadnja stvar koja mene najviše možda boli. NI TRUNKE SAMOKRITIKE OD STRANE TRENERA. Znači ni ovo nije dobro, ni popravit ćemo, ni moramo malo bolje reagirati sa zamjenama... ama baš ništa.

    Mislio sam da ću se malo ohladit danas, ali sam jutros samo još više živćan. Hvala Bišćanu.
  • Oluja
    3.6k
    Bišćan treba sam dati otkaz
  • dumitrumitu
    502
    Podrška treneru, neznam zašto svi misle da bi trebali lakoćom pobijediti klub kao što je AEK. Također je ekipi otežan zadatak jer se uzvratna utakmica igrala tamo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    volio bi da mogu kliknuti - NE!

    međutim...mislim da je prokockao sav kredit, ne vidim nikakav značajan napredak.
    primjerice, od kad je bišćan trener dinama, odigralo se već dovoljno utakmica koje spadaju u sferu jake ili jače utakmice, dovoljno da imamo nekakav uzorak iz kojeg možemo izvući obrasce trenerovog rada u takvim okolnostima. taj segment me posebno brine...jer smo u zadnjim godinama navikli na pobjede i protiv znatno jačih momčadi od ovih iz sljedećeg niza.

    30.04.2023. - hajduk : dnamo 0:0
    07.05.2023. - osijek : dinamo 0:0
    21.05.2023. - rijeka : dinamo 1:2
    15.07.2023. - dinamo : hajduk 1:0
    21.07.2023. - dinamo : hajduk 1:2
    15.08.2023. - dinamo : AEK 1:2
    19.08.2023. - AEK : dinamo 2:2

    7 jačih utakmica, 2 pobjede, 3 neodlučena, 2 poraza, 7 zabijenih golova, 7 primljenih golova, postotak osvojenih "bodova" 42,86%

    u kategoriju "dobra ngometna predstava" mogu staviti samo utakmicu na rujevici, gdje se izvukla minimalna pobjeda, ali je dojam bio dosta bolji.

    kad se u obzir uzme cjelokupni učinak, igor bišćan je dinamo do sada vodio u 17 službenih utakmica.
    skor mu je sljedeći:

    10 pobjeda (lokomotiva, slaven, varaždin, šibenik, rijeka, gorica, hajduk, astana, istra, astana),
    5 neodlučenih (istra, hajduk, osijek, gorica, AEK),
    2 poraza (hajduk, AEK),

    32 postignuta gola
    9 primljenih golova

    postotak osvojenih "bodova" 68,63%

    napominjem da je najmanji do sada potrebni postotak bodova za osvajanje HNL-a bio 73%
    znači, bišćan je poprilično ispod tog prosjeka...a najjača momčad protiv koje je igrao je - AEK, koji je debelo ispod razine nekakvih top momčadi.

    moj kratki zaključak: prošlo je dosta vremena, odigrano dosta utakmica, dinamo ne igra dobro, dinamo teško pobjeđuje protiv momčadi koje nisu višestruko jeftinije i nekvalitetnije. biščan nije opravdao povjerenje, nije pokazao ništa što bi sugeriralo da je trenerska kvaliteta dostojna dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.