• EastsideZg
    173
    Tiho je baš klasa iznad drugih i s 37 na leđima
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne znam odakle da krenem?! Nemam dar pisanja kao @Neki tip ili @Zambatine škude jbg ne može čovjek imati sve. #nadmocnajetra

    Jučer sam prije odlaska na tekmu htio objaviti sliku niže i bez obzira koliko god sam bio optimističan i uvjeren u pobjedu, ako me ova sezona nije naučila da ne upisujem unaprijed pobjede (insert thompson voice) neće nikada!

    Tekma kao tekma, nadmoćniji suparnik, dotaknut ću se ove polusezone i ovog proljeća u jednom drugom upisu. Vjerujem da ću za desetak godina čitati neku knjigu ili gledati film dinamovog proljeća, jebeno nestvarno!

    Ako usporedim prošlogodišnji i ovogodišnji naslov ne znam kojem bih dao prednost uzmevši u obzir cijelu sezonu, važnost, trenutak, navijanje, atmosferu na finalu. Prvi put je prvi put ali nažalost od prošlog naslova su nas napustili neki bitni i dragi ljudi a imali smo i dinamovo proljeće te mi je zbog svega navedenog ova titula bliža srcu. Za sve one kojih nema, nadam se da su ponosni, da nas gledaju i čuvaju, mi ih nećemo zaboraviti, oni će uvijek biti s nama tu, u srcima i u mislima.

    Nekom prosječnom čovjeku ili dinamovcu možda nije jasan taj futsal i fenomen našeg kluba. Više manje na zoni ljudi pušu u isti rog i bez da se itko osjeti prozvanim, ne želim nikoga omalovažavati, ekipa iz Zagreba je na svojoj koži najviše osjetila maltretiranje i represiju velikog Dinama. Futsal nam je dao krov i dom, od sutinskih, male kutije do cibone i našeg trajnog doma u dvojci, tu smo mi mogli biti mi, tu smo slavili pobjede i tugovali kad smo gubili ali on je bio naš! Bilo je nekoliko padova, prepreka i nesretnih polufinala ali sad smo tu, postavljamo standarde drugim klubovima na terenu i van njega!

    Hvala treneru, igračima, stručnom stožeru, klubu, svim članovima i navijačima te za kraj braći i sestrama volonterima, hvala za povijest i neizbrisiva sjećanja!

    A sad nekako se dovući do Koprivnice i idući vikend završiti sezonu u stilu!

    VOLIM TE DINAMO!

    S2mf2kb.jpeg
  • masacusec
    3.2k
    Prvaci smo, to je najbitnije!!! Možemo biti ponosni!

    Da nije sve tako bajno i sjajno pobrinuli su se oni koji nas nisu pustili u dvoranu (nas 100tinjak), a imali smo kartu!
    Jebena sramota!

    DZIS!
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Kolika je sluzbena brojka jucer bila?
  • NKDZ86
    500
    To je tajna mislim haha, nije za javnost koliko je ljudi išlo, fakat vise nije niko stao.
    Ps. Žao mi je kaj igraci nisu došli ispred cibone pa da se malo još proslavi...
  • Paggini
    9.7k
    6z033s6.jpeg

    Tvrda fotka
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    šteta što nisi bio na tekmi. Idući put kupi kartu na vrijeme :heart:
  • Paggini
    9.7k


    Hvala sto si rekao zastitarima da sam ti sin pa me za dž ufurao unutra
  • NKDZ86
    500
    Ko nije vidio, šampionske majice su na web shopu fd
  • dzgkt
    151
    U četvrtak bi ekipa Futsal trebala odigrati humanitarnu utakmicu s Moslavinom u Kutini u 18h, više informacija uskoro.
  • dapintar
    50
    Pa kaj su već nestale xl majice? Ove za titulu. Hoće li ih biti još ili to je to?
  • Mr Blue
    3.4k
    XL ponovno dostupan
  • dapintar
    50

    Fala stari, naručena majica
  • Droljo
    5.9k
    U četvrtak bi ekipa Futsal trebala odigrati humanitarnu utakmicu s Moslavinom u Kutini u 18h, više informacija uskorodzgkt

    Vidim da me na šanku nitko ne yebe 2% pa da i ovdje pitam. Misli li tko od zonaša dolaziti u četvrtak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.