• SAS1987
    13.5k
    Trebamo nekoga koji ZIVI za nogomet (ne tko prati tu i tamo).Lynx17

    Imamo u Sloveniji dokazanog SD koji radi 24/7. Spreman na povratak u nogomet ali jedino u klubu gdje ljudi mogu pratiti njegov tempo :wink: Njegove rijeci.
  • Sajla
    3.5k
    tko je to?
  • Jaro
    5.6k
    jel sin obavezan dodatni paket ili?
    al mislim da imamo dosta svojih seljacina...
  • badjibadara
    1.7k
    Jel samo meni u naslovu teme piše. DLNAMO ZAGREB?!
  • SAS1987
    13.5k
    jel sin obavezan dodatni paket ili?
    al mislim da imamo dosta svojih seljacina...
    Jaro

    Zahović je znao ispasti teška seljačina, pogotovo kad je imao probleme sa alkoholom :lol: Ne zagovaram ili predlažem da bude on SD Dinama. Samo kažem da ima dostupnih puno kvalitetnijih ljudi od od spomenute trojice.
  • Captain America
    14k
    Samo kažem da ima dostupnih puno kvalitetnijih ljudi od od spomenute trojice.SAS1987

    Ovoga je svjesna i uprava, ali traže nekog ko će im dopustit da ga se zajebava.
  • i more je plavo
    891
    Ovaj Boromisa se uklapa u koncept koji uprava gura.......daj sto das, samo da ne košta.
    Šimić je imal bilježnicu u koju su upisani potencijalni igraci za Milan, a takvih nema za 0 €

    Pa sad, mozda stvarno nema love pa se mora takve transfere raditi , samo nek budu posteni, nek netko izadje i veli di je lova od transfera, pa da znamo na cemu smo.

    I Jakir se uklapa u tu šparnu pricu, barem je do sada tako radio.
  • i more je plavo
    891
    A Zeko nek bude neki pocasni presjednik, to bi mogao izgurati.
  • Droljo
    5.1k
    Nikakve legende, zaslužni itd. Novi čovjek, profesionalac, činjenica znalac. History nebitan kao ni nacionalnost te vjera. Može biti i tamnoputi crnac što se mene tiče. Samo da zna posel.
  • Zagi
    5.1k
    Zahović.SAS1987

    Daj SAS , možeš malo podrobnije objasniti kako je izgledao Maribor u periodu 2016-2020 ?
    Milanič je bio trener,a ako se ne varam Zahović SD cijeli taj period?

    http://clubelo.com/Maribor
    Sugerira jako dobre rezultate prve dvije sezone ali i veliki pad zadnje dvije.
    Što se dogodilo u jednom, a što u drugom preriodu?
  • SAS1987
    13.5k
    Daj SAS , možeš malo podrobnije objasniti kako je izgledao Maribor u periodu 2016-2020 ?
    Milanič je bio trener,a ako se ne varam Zahović SD cijeli taj period?
    Zagi

    Idemo u mali offtopic ali ak si pitao...
    Zahović je u NK Maribor ušao u 2007, kada je klub bio na rubu bankrota i daleko od naslova prvaka. Iz kluba je otišao u 2020 i iza sebe ostavio 8 naslova prvaka, 2 grupe lige prvaka, 3 grupe evropske lige (jednom prošli grupu).

    Kad je napustio klub, je klub bio u odličnom financijskom stanju sa 8 milje na računu, bez dugova. Što je presudilo na kraju je teško kazati. Puno igraća je prešlo svoj zenit i navodno je Zahović htio da se novac potroši na gradnju nove generacije a uprava je odlučila štediti (hmmm :lol: ). Uvjek je postavljao jako visoke standarde i ljudima u klubu je sve skupa bilo teško pratiti pa je bilo na kraju puno svađa i znam da su neki bili presretni da su se ga riješili :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    tamnoputi crnacDroljo

    a short love story :heart:

    343loCc.png
  • Droljo
    5.1k
    Eto vidiš :rofl:
  • badjibadara
    1.7k
    tamnoputi crnacDroljo

    Jel moze ovaj? Cetiri muhe jednim udarcem - tamnoputi crnac, napadac, krilo po potrebi, uz to japanac da olaksa Takiju aklimatizaciju na stari kontinent.

    image.jpg?v=1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.