• Jaro
    5.5k
    Pa kak mozes izjavit da ti ekipa nema snage 8.8…Olmic

    O cem ti?
  • Olmic
    2.7k
    konferenciji Igora Biscana di je upravo rekao da mu ekipa nema snage za nesto vise od obrambenog bloka…
  • rob ljubavi
    772
    Nije tako rekao, zašto širiš negativu?
  • Olmic
    2.7k
    ima na instagram stranici Dinama snimka pa slobodno se preslusa
  • rob ljubavi
    772
    Rekao je da obzirom na raspored kakav je bio nemamo zašto juriti od prve minute.

    To bi ti rekao i Čačić i Bjelica, a Jurčić bi rekao da idemo igrati kontroliran nogomet.

    Nadodao je i da moramo biti borbeni i trkački raspoloženi. A vjerojatno 90% ljudi je i unaprijed očekivalo tvrdu tekmu sa 0-1 gola.
  • Olmic
    2.7k
    nisam to bas tak shvatio, ali svakako ne bi htio da se samo branimo
  • hardek
    1.4k
    Pa idemo na jedno od težih gostovanja (od klubova van lige 5), sigurno nije za očekivati da ćemo imati 60+% posjed lopte i visoki presing cijelu utakmicu. Više ćemo biti iza lopta i ic na kontre, a sigurno ćemo imat dionice di ćemo držat loptu duže i povremeno otic u pressing.
  • Zagi
    5k
    Netko je očekivao da idemo bezglavo jurišat na Atenu?
    Idemo ne primit gol, zabit dva iz tranzicije pa poslije na suvlakije i metaxu i kući pjevajući.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ide sigurno srednji blok sto je najpametnije, to je ekipa koja ganja visoki presing i ostavlja prostora između obrane i veze koje bi nasa tranzicija i vrhunski igraci međuprostora (petko i baturina) mogli(i trebali) iskoristit
  • SAS1987
    13.4k
    AEK je ovaj stadion čekao čak 19 godinaEduardo

    Jedinu u čemu so bolji od nas je da su stadion čekali samo 19 godina.
  • Ludovic IX
    5.3k
    I nadam sw da biscan samo pili naopako, da ne vjeruje da je aek favorit. Jer nije po ničemu. Od njih se još više očekuje u grčkoj da nas prodju neg kod nas da mi njih ali gledajući kvalitetu pojedinaca, siguran sam da je vaga na našoj strani. Samo neznamo dal je almeyda bolji trener od igora..
  • Mlađi referent
    10.5k
    Da su dobri, jesu, ali se nadam da ćemo im pokazat puno manje respekta nego im Bišćan pokazuje na pressici

    Kad ga slušam, imam dojam da ćemo se fokusirat na obranu i tražit neki šugavi x, a moglo bi biti pogubno.
  • Krizy
    35.9k
    Gaćinović, Araujo i Ponce nisu prijavljeni a Vida će propustiti prvu utakmicu.
  • BBBaranja
    1.9k


    Araujo se vraća nakon teške ozljede,Ponce se kasno priključio ekipi..nije mi jasno jedino zašto Mijat nije prijavljen,jedan od bitnijih igrača iz prošle sezone inače..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.