• hardek
    1.6k
    Petku se jednostavno neda bit na terenu

    Miha jako dobar
  • Orc123
    5.7k
    Pala je ozbiljnost ..treba prodrmat malo ekipu sa par zamjena...treba odradit utakmicu ozbiljno do kraja...i mlramo popraviti obrambeni skok, geci ce nas iskaznjavari ako se me uozbiljimo na prekidima ...
  • bbb medimurje
    3k
    Opet panika kod kornera i ubacivanja
  • CastAway1986
    937
    dobro izgleda Al malo previše zajebancije i nonsalantnosti na terenu umjesto da ih natrpamo nas sad Livakovic par puta spašava!
  • hardek
    1.6k
    Pod hitno Menalo umjesto Petkovica i gurnut Emrelija gore. Doslovno igrač manje na terenu
  • Captain America
    14.7k
    Možemo se slikat bez Perića. Ne možemo igrat s jednim igračem u obrani višim od 180. Nadam se da ovakve egzibicije s Mohom i Riletom zajedno više nećemo gledati.
  • Georginho
    62
    Prenonšalantni smo u završnici. U nekoj drugoj utakmici, s nekim drugim protivnikom, ovo nas može skupo koštati. Da ne kažem da nas je u nekoliko situacija Livaković bravurama iščupao. Znam da vodimo 5:0 i da je glavno neokrznut (na svaki način) izaći iz utakmice, ali malo više koncentracije i ozbiljnosti ne bi bilo loše. Uostalom, brusi se na ovakvim utakmicama.
  • striko
    1.2k
    Daj izmjene Igore
  • Krizy
    38.2k
    Bio sam uvjeren kako Menalo nije na klupi.
    Ali kako svi traže njegov ulazak, morao sam provjeriti.
    Uefa, Dinamo, SofaScore - nigdje nije na klupi :lol:

    Ulaze Bernauer i Marin
  • Orc123
    5.7k
    Jako smo neozbiljni
  • Captain America
    14.7k
    Mogo bi Fener istrest svih 10 još večeras kako brani Livi :lol:
  • Georginho
    62
    U tekmi protiv Astane najbolji igrač na terenu nam je Livaković. Vrijeme je da se uozbiljimo.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Kaj si se toliko Petkovića uhvatio?
  • hardek
    1.6k
    Gledam ga od početka poluvremena, svaki duel izbjegava, radijus kretanja 10 metara a igra mu se samo kad je situacija takva da bi lopta mogla doći njemu u noge. Na sreću ovo je prvi puta da je u takvom raspoloženju ove sezone ali viđali smo ovakve partije zadnjih godina. Jednostavno se vidi da mu se neda
  • cron1ck
    1.6k
    Vidim na nitko ne komentira skraćenicu na semaforu DZB?? ne razumijem zašto to?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.