• Krizy
    35.9k
    malo zaboravljen.mali M

    Možda prije to :up:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mark Viduka, često ga se kritiziralo bez prevelikog razloga, nazivalo klokanom, pogotovo nakon promašaja protiv Ajaxa. Lik je bio zvijer, baš onaj klasični centarfor, kralj šesnaesterca kakvog smo rijetko ili nikad imali. Mnogi su bili sretni kad je otišao, a on dokazao klasu kasnije i popišao se po pljuvačima.
  • Captain America
    13.6k
    Josip Mišić. Zadnjih godinu i pol je postao dosta cijenjen među navijačima Dinama, ali imam dojam da je šira populacija i dalje dosta skeptična prema njemu (što se vidi i na manjku kritika na Dalićevo nepozivanje u repku).

    Emir Dilaver. Stup obrane u Nenadove 2 sezone kad smo konačno skinuli junf i prezimili bez primanja debilnih golova.
  • Joey Barton
    255
    Kolega Maksim Maksimirski je spomenuo Duju Čopa, pa bi se također složio s njime. Duje je imao brutalnu statistiku u Dinamu u svojoj prvoj epizodi i često je trpao Hajduka. Ovo sada zadnje se vidi kako mu više nije do nogometa, jer je čest gost Instagram story-a od Romana, menadžera Šoše i swing para Hrgović.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Josip Mišić. Zadnjih godinu i pol je postao dosta cijenjen među navijačima Dinama, ali imam dojam da je šira populacija i dalje dosta skeptična prema njemu (što se vidi i na manjku kritika na Dalićevo nepozivanje u repku).Captain America

    Potpis. Ja sam prvi srao kad je bilo Mišku, al malo jace od godinu dana me uvjerio da je možda i naš najbitniji igrač.
  • masacusec
    3.1k
    Mišić je sličan Oršiću...ne voli se eksponirati, prizeman je, radi ono za kaj je plaćen. I kao takav očito nije interesantan daliću, ni kao širi izbor.
  • Jurki
    8.6k
    Da se i ja referiram o Mišiću.
    Istina je da sam bil jako skeptican prema njemu i mislil da je losa kupnja.
    Međutim gospodin Mišić je postal motor i mozak Dinama. I hvala ti kaj sam se gadno zajebo u procjeni tvojih mogucnosti.
    Kapa do poda i samo deri dalje.
  • Joey Barton
    255
    Dok dublje ne promislim, meni su dva najpodcijenija bivša igrača Dinama - Boško Balaban i Damian Kadzior.

    Boško Balaban je u tri navrata nosio dres Dinama i svaki put je imao jebačku statistiku. Ukupno je u 88 odigranih utakmica postigao 46 zgoditaka. U trećem mandatu u naponu moći se vratio u Dinamo u 29.godini iz Club Bruggea gdje je imao famoznu sezonu. Iako je bio na radaru Liga petice, Liga Beneluxa i europskih natjecanja, odlučio se na poziv Zoki Mamića vratiti. Da se barem nije onako ispromašivao protiv Werdera, vjerojatno bi njegovo ime bilo urezano zlatnim slovima negdje podno maksimirskih tribina.

    Poljak Damian Kadzior je bio svestran igrač s odličnim izvođenjem prekida i fenomenalnim dalekometnim šutom. Brutalna lijeva noga. U dvije sezone u Dinamu je na račun toga skupio 22 asistencije i 21 zgoditak u 78 nastupa u modrom dresu. U svojoj drugoj sezoni u Dinamu je po svim parametrima bio najbolji igrač Dinama u HNL-u, te je potpuno istisnuo Izeta Hajrovića s desnog krila. Zahvaljujući odličnim igrama u modrom dresu, dobiva poziv za poljsku reprezentaciju gdje ostvaruje debitantski nastup. Bio je ljubimac Nenada Bjelice, pa s njegovim odlaskom biva prodan u Eibar za svega 2mil eura.
  • Jurki
    8.6k
    biva prodan u Eibar za svega 2mil eura.Joey Barton

    Mozda jedan od najglupljih i najnepotrebnijih izlaznih transfera.
    Eh da nam je danas jedan Kadzior
  • San Lorenzo
    11.3k
    Kadzior je imao odličnu statistiku, ali mi je jedan od onih igrača koji funkcioniraju samo pod određenim trenerom, imao odličan šut i centaršut, ali je bio spor, ne pretjerano kvalitetnog driblinga i fizički slabašan...pamtim ga po lijepim golovima, asistenciji za Olma protiv Cityja, ali i po tome da je ušao u sudačkoj nadoknadi protiv Shakhtara i izgubio svaku loptu i duel.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Mozda jedan od najglupljih i najnepotrebnijih izlaznih transfera.Jurki

    ja bi ipak rekao da je to rrahmani...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni je i transfer Sigalija jedan od nepotrebnijih, al dobro, dobili smo Dilavera i KTCa..
  • Zagi
    5k
    Dino Perić
    Mislim da ovih uvodnih 4-5 utakmica sezone govore same za sebe.
  • markoli
    1.7k
    Kadzior je po meni bio dobar igrač, odličan za HNL, koristan radi prekida i centaršuta, ali njegova sporost je dolazila do izražaja protiv jačih protivnika i nije bio za tu razinu (LP).
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ja bih za Perića prije rekao da je precijenjen nego podcijenjen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.