• xavier
    11.1k
    Onda se mi ne slažemo oko toga što se po podcijenjen misli.The Undertaker

    Rekao bih da je većina ljudi ipak temu shvatila kao popis igrača koji su kod nas igrali, a da je mišljenje javnosti (navijača) o njima puno niže nego što su oni to svojim igrama realno zaslužili.

    Ovo o čemu ti govoriš bili bi eventualno "promašaji maksimirske struke" (iako se tu ne slažem za Rrahmanija).
  • The Undertaker
    4k
    Rekao bih da je većina ljudi ipak temu shvatila kao popis igrača koji su kod nas igrali, a da je mišljenje javnosti (navijača) o njima puno niže nego što su oni to svojim igrama realno zaslužili.xavier

    Ok, onda sam ja promašio temu. U tom kontekstu onda Dino Perić.
  • mali M
    3.5k
    za Perića bi definitivno rekao, tu se skroz slažem...
  • obelix
    83
    Nisam tu predugo pa ne znam kaj ste o njima pisali, ali prelako smo se odrekli i Sunjica (za njega se barem lova dobra dobila) i Jakica, a bili su mi top na zadnjem veznom... Mislim da su oba odigrala je su sezonu, a nisu ništa losiji ili zeru slabiji od danasnje razine Misica...

    Sezone 2010-2017 (primjer podcijenjenog igraca bih izdvojio - Soudani) slabo pamtim zbog dobro znanih razloga svega u klubu, ali 00-e imaju neke igrace koje isto nismo cijenili dovoljno po meni, a to je Pranjic (mislim da prodan za 400 ili 600 tis.eura, a ni igracki ga publika nije fermala). Slazem se sa svim igračima iz prvog posta ove teme. Zasluzili su bit cjenjeniji.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pranjic je dosao za poziciju lijevog beka. Ja ne znam jel smo imali ijednog lijevog beka da ga prizivamo ili koristimo za benchmark.
    Cale, Lima, Stefulj, Cabraja, Hrgovic, Rrahmani, Gvardiol, Ibanez, Pranjic..
    On je kasnije karijeru napravio na ofanzivnim pozicijama, a Bilicu se skidalo sve za njegove nastupe u reprezentaciji.
  • plavi67
    920
    Goran Ljubojević :sweat:
  • Beowulf112
    301

    Slazem se za Gojaka.Zamjeralo mu se sto je fulao onaj zicer protig Benfice i stvarno i ja sam.popizdio kad sam vidio sta je fulao...ali mislim da je puno vise dao klubu nego sto ga se cijeni
  • Ali
    1.9k
    Jozo Gašpar :wink:
  • Krizy
    35.9k
    Etto
  • Patak
    2.2k
    Menalo, Gojak, Špikić
  • mali M
    3.5k
    EttoKrizy

    kada smo etta podcjenili? pa bio je razarač po desnoj strani s vrsaljkom... neznam ja da se ikad itko s njim sprdao
  • mali M
    3.5k
    BuljatomEfes Pilsen

    tako je, isprike, krivog sam rekao
  • Krizy
    35.9k
    U smislu da se rijetko spominje među strancima koji su bili pojačanja. Bar moj dojam.
  • mali M
    3.5k
    ma dobro tu si možda u pravu, ali mislim da nije podcjenjen nego malo zaboravljen. Češće vikni Etto! kad se nabrajaju uspješna pojačanja pa neće biti zaboravljen.. :rofl:
    po meni je bio podcjenjen i Mikić i Zahora pa čak bi rekao i Josip Šimić koji je imao legendarnu statistiku (bar tada) s obzirom na broj minuta provednim na terenu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.