• BornaPŽ1986
    1k
    310deda

    Par ljudi je spominjalo mogucu rekordnu posjetu, ja sam isto ocekivao vise od ovoga zasad. Ovo granici s brojkom kad se igralo usred zime sredinom tjedna a sad je ljeto i nema nekog razloga zasto ne ici.
  • DrawTube
    3k
    Rekao bih općenitu dobru posjetu, ne broj gostujućih.

    Evo do sad je s godišnjima ja mislim prodano više od 3500 ulaznica, 400 već ovo jutro, do kraja dana još 700ak može bez problema, a u subotu će isto preko 1000 kapnuti valjda, dakle moglo bi skoro 5000 ljudi biti, ne znam je li ikad protiv Dinama bilo toliko ljudi

    Iako da, ne shvaćam ni ja zašto je tako malo karata kupljeno zasad
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam mislio na rekordnu posjetu na juznoj tribini, opcenito realno trebalo bi se skupiti vise
  • NORTE
    9.3k
    Par ljudi je spominjalo mogucu rekordnu posjetuBornaPŽ1986
    Spominjao sam to i nadao se tome.
    Nakon poraza od Hajduka 'malo' je splasnula 'euforija'.

    Na dan tekme ne prodaju za gostujuću tribinu.
    Pulski "kavez" za goste (JB i JC) ima 640 stolica.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nakon poraza od Hajduka 'malo' je splasnula 'euforija'.NORTE

    Ma i da smo ih dobili mislim da ne bi previse promijenilo
  • bbb medimurje
    2.9k
    a u subotu će isto preko 1000 kapnuti valjdaDrawTube

    Nebi moglo jer su karte u subotu skoro za 100% skuplje
    Jos jedna po meni bizarnost, ne kuzim svrhu te pretprodaje po nizoj cijeni, okej zelis smanjiti guzvu na ulazima, ali imas brdo ljudi, penzica koji ne prate stranice kluba, samo znaju da dolazi dinamo i nadaju se prije tekme kupiti kartu, a vjerujem da se nece bas mali broj ljudi okrenuti kad cuju koja je cijena na dan utakmice
  • zagr
    505
    428 karti zasad prodano, 100 karti prodano u zadnja 4 sata.
  • rob ljubavi
    774
    Trebaju li ulaznice za Pulu biti printane?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mozes i preko moba
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ajmo Dinamo!! Danas je pobjeda pod mus.

    Germanijak najavljuje ovo:
    Livaković- Moha, Šutalo, Perić, Mihajličenko- Mišić, Ljubičić- Špikić, Sučić, Marin- Drmić

    Ja iskreno sumnjam da će se toliko rotirati jer je utakmica doista jako važna.
  • Eduardo
    17.6k
    Špikić, Marin, Drmić :groan: nisam siguran da želim gledati ovu trojku u isto vrijeme na terenu u glavnim napadačkim rolama. Ostalo ok.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Možda nas iznenade pozitivno :grin:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Po ovome obrana beton, plus s Ljubom i Miškom u sredini. Ovo naprijed ako ne bude funkcioniralo lako se uvedu Baturina i Petko.
  • Kaktus Car
    341
    S trojcem Špikić-Marin-Drmić (i to valjda Marinom na krilu) i bez zamjene za Baturinu u vezi gol ne bi zabili 3 dana. Nema šanse da će biti takva postava.
  • Eduardo
    17.6k
    uvijek se možemo nadati :grin: ajde Špikić i Drmić, ali Marin mi je uljez u toj kombinaciji. Rekao bih čak i u trenutnom rosteru. Mislim da u ovom trenutku dovoljno dobar za Dinamo, a posebice ne da bude dio napadačke trojke u sastavu u kojem nemaš glavne igrače zadužene za kreaciju igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.