• mali M
    3.5k
    sve okej al nebi ja više Ljubu na beka.. mora ga se počet raubat u vezi da se vrati na ono kakav nam je došao iz Rapida.. rađe nek da Mihajličenku utakmica da se čim prije uhoda..
  • marcio amoroso
    32.4k

    Da, u pravu si. Čak možda onda Perkovic ako ne može Mihajličenko.
  • mali M
    3.5k
    da. ja bi ovako.
    Livaković- Moha, Bernauer, Šutalo, Perković- Mišić, Ljubičić, Baturina- Špikić, Ivanušec, Emreli
    Mislim da je to dobro jer imaš u obrani dva nova (Bernauer i Perković) ali i Ljubičića koji igra box to box pa može pomagati.. ostalo se sve može iskorigirati u hodu...
  • deda
    28k
    Ritam prodaje karata u isto vrijeme prije prošle tekme u proljeće debelo je na stranu te tekme. 324 tada, 245 za ovu tekmu.
  • Zagi
    5.1k
    Livaković- Moha, Bernauer, Perić, Perković- Mišić, Ljubičić, Baturina- Špikić, Ivanušec, Emrelimali M

    Mislim da si na dobrom tragu ali da će Perić startat gotovo sigurno.
  • mali M
    3.5k
    ma to mi je stvarno svejedno, ja mislim da mi u ovom trenutku jedino obranu imamo posloženu.. LB Mihajličenko/Perković, RB Risto/Moha, stoperi Perić/B.Šutalo/J.Šutalo/Bernauer.. mislim da je obrana posložena kako spada.. s time da na RB može i B.Šutalo uletit, a na LB i Ljubo.. dobri smo
  • bbb medimurje
    2.9k
    324 tada, 245 za ovu tekmu.deda

    Nije mi jasno zakaj je tak los interes uvijek za pulu
    Solidan protivnik
    Dobar stadion, dobra tribina, blizina terena, vrlo vjerojatno lijepo vrijeme
  • zagr
    505
    da, to i mene zanima sad na astani 70% sjevera puno cca 3600 ljudi, kad bi 20% sa te tekme tj. sjevera bilo u puli popunili bi onaj kavez.
  • DrawTube
    3k
    Pada m na pamet jedino to kaj je tekma u 21 pa je možda neke odbilo da moraju nalaziti smještaj ako ne žele voziti noću doma
  • Joey Barton
    255
    Livi - Perković 60minuta (Ukrajinac zadnjih pola sata), Šutalo, Perić (Maxime zadnjih pola sata), Ristovski (Moha zadnjih 15minuta) - Ljubo, Mišić (Bulat zadnjih 15minuta), Baturina - Špikić, Petko (Emreli zadnjih 15minuta), Ivanušec
  • Zagi
    5.1k
    Dati Bošku maksimalnu minutažu koju može u ovom trenutku podnijeti.
    Kaneko i Miha bi trebali igrati u isto vrijeme.
  • Sunja86
    1k
    Radije mu dati minutažu protiv Astane i sljedeće kolo protiv Gorice ako je spreman uopće ovu tekmu ne smijemo kiksati i riskirati sa Boškom na stoperu koji nije odigrao godinu dana utakmicu
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nebi ja Boška na umjetnu travu.
  • maksimirski istok
    183
    Na koliko prodanih ulaznica smo trenutno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.