• Do kraja2023
    124
    Od ovih "malih" gostovanja(Koprivnica, Varazdin, split, Velika gorica)sigurno najteze. Nikake b,c postave samo udarna i puni do kraja.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nama su tri boda pod mus i zato ne treba previše rotirati. Inače, Istra izgleda lošije nego prošle godine. Protiv Lokse su na čistu sreću izvukli bod.
  • DiddyGuela
    944


    I ja sam ih gledao protiv Lokomotive. Istina da izgledaju puno manje organizirano. Nekako vise igraju na individualni moment ako cemo ih uspoređivat sa proslom sezonom. A opet, oni su u slaganju, imaju nekoliko novih igraca. Ukratko, ako budemo pametni, ne bi trebalo biti problema.
  • deda
    28k
    Istru treba napast s prvom postavom po meni, a Astanu i Goricu kombinirat.

    Čini mi se da bi mogla biti solidna posjeta. Za naš sektor je prodano 203 ulaznice, a ukupno od trenutka kad su ulaznice puštene u prodaju oko 1.700 komada. Ne pamtim da je Istra ikad toliko prodala u pretprodaji 3 dana prije tekme. Očekujem oko 4000-5000 ljudi.
  • rob ljubavi
    774
    Ako je kapacitet 8900 znaci da su i na nekih 1000 godisnjaka?

    Fino bi to moglo bit u subotu, steta da se ne prodaju i gostujuce na dan tekme
  • DrawTube
    3k
    ja kad sam gledao njihove godišnjake prije tjedan dva još su bili oko 500, sumnjam da su na soma ali negdje između su

    Ali sviđa mi se kaj je samo danas ošlo 800 ulaznica, 5 somova bi lako moglo biti na kraju. Dakle sutra soma i sitno kao i preksutra i još soma u sub i ode 70% stadiona

    Ne znam kak je išla prodaja protiv Hajduka kad je bilo valjda 6 i pol somova ljudi, valjda brže neg sad

    Sjećam se da sam religiozno zadnji put pratio broj prodanih za gostujući, ali s obzirom da je na starijim komentarima ne moguće vidjeti datum i sat teško mi je usporediti kako stojimo u usporedbi s tada
    @deda imaš ti info?
  • deda
    28k
    540 karata je otišlo za posljednje gostovanje u Puli. Ritam nisam siguran da mogu utvrdit.
  • zagr
    505
    vec dugo nismo imali "pravo" gostovanje u puli od proslave rođendana 2017te.
  • deda
    28k
    Evo našao. Znači oko ponoći 65 sati prije tekme bilo je prodano 226 karata. Dakle nešto jači ritam nego za ovu tekmu.
  • Benito
    598
    Ovo nije utakmica di se može kalkulirat sa sastavom. Pobjeda je nužna, a neka se odmara protiv Astane.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa sigurno da se ne ocekuju vece rotacije, na desnom beku ni nemas opcije puno jer je Risto igrao sve utakmice bilo stoper bilo bek, a Moha zadnje 2. Volio bi vidjet Perkovica na stoperu u svojoj Puli, Emrelija u spici otpocetka kao i Bogdana na lijevom beku. Onda ovisno o kretanju rezultata mijenjat dalje ako smo u problemu prvotimci unutra ako smo na konju onda standard Menalo, Drmic, Marin, Sucic itd
  • mali M
    3.5k
    Menalo, Drmic, Marin, Sucic itdEfes Pilsen

    grozno... zbog takve klupe se najviše radujem transferima...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Protiv Istre bi bilo dobro odmoriti dva najumornija igrača ili dva koja imaju neke ozljedice. U Astani i protiv Gorice bih odmorio još dodatna 4 i tako bi za Grke bili spremni kao puške.
  • mali M
    3.5k
    da.. apsolutno si u pravu...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Tipa da odmore Ristovski i Petković u Puli. Petko može čak biti na klupi. Bernaueru bi Erceg bio dobar fit da vidimo šta može trenutno, a naprijed Emreli ili Drmić umjesto Petka

    Sastav za Istru:
    Livaković- Moha, Bernauer, Šutalo, Ljubičić- Mišić, Bulat, Baturina- Špikić, Ivanušec, Emreli (Drmić)

    Sastav za Astanu:
    Livaković- Moha, Bernauer, Perić, Mihajličenko- Ljubičić, Bulat, Baturina- Kaneko, Ivanušec, Drmić (Emreli)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.