• Benito
    553
    točno...dok ne odigra jednu lošu tekmu Emreli pa će bit drvlje i kamenje po njemu
  • BigZ
    393
    ali pljuvati odma Petka i smjenjivati radi penala je bezvezemali M

    Pretpostavljam da se referiras na moj post iznad tvojeg, ali mi se cini da si krivo shvatio.
    Nitko ne pljuje ni smjenjuje Petka radi penala, nego mu se zamjera pristup i nonsalancija. Niti se Emrelija dize u nebesa. Samo se usporeduju oba pristupa i utjecaj na konacan rezultat.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Dosta igrača pod Cancelotijem je bilo ugušeno, najbolji primjer je Emreli, Ljubo..
  • Droljo
    4.7k
    Nama emreli treba kao druga špica. Nemre petko sve tekme igrati. Zato bih mu ja dao sad opet šansu protiv astane i za vikend bar sat vremena. Da se raspuca. Petko znamo šta može. Treba nam drugi. Nek se nedajbože bruno ozljedi na mjesec dva odosmo u krasni k ak nebu zamjene. A zgleda da drmatore nije u kombinaciji. Azera je krenulo i to treba iskoristiti
  • mali M
    3.3k
    ma nisam se na tebe nadovezao jer je bilo više sličnih postova. Ali svejedno, svi znamo za Petkovu nonšalanciju jer to su njegove amplitude.. od igrača kojeg boli briga za Dinamo do najpotentnijeg napadača 3 repke svijeta.. i trenutno da, njegov utjecaj na momčad je deset puta jači od bilo kojeg drugog napadača.. i da me ne shvatiš krivo ja cijelo vrijeme navijam da Emrelija stave na špicu jer sam oduvijek vidio ono što je pokazao zadnju tekmu.. ali volio bi da spoji 5-10 tekmi na toj razini jer to je onda zvijer od napadača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.