• San Lorenzo
    11.6k
    Ah, velike mudrosti duplirat Ivanušeca kad znaš da možeš preuzeti rizik tako da puštaš Ljubičića koji nije ni jedan centaršut sa bekovske pogodio otkad je došao...i to znaju svi, samo naša klupa ponavlja istu grešku u nadi da će se dogoditi drugačiji ishod...Topića ćemo gaziti na centarforu i tražiti da osvaja duele i igra leđima okrenut golu, a nećemo možda posjesti sterilnog Špikića i na tu, njemu prirodnu poziciju probati gurnuti malog...da je Čačić na klupi i da izvodi ovakve gluposti rigao bih vatru i zazivao otkaz, ali za Igora još uvijek imam veliku dozu strpljenja.
  • Fanboy
    2.2k


    Pa taj problem bi sad trebao biti riješen sa Ukrajincem i Japancem, prodornosti jel...Ostaje pitanje tko će zabijati golove kada krenu kvalitetni centaršutevi.
  • San Lorenzo
    11.6k

    Nemam brige oko toga, ako će nam igra biti tečnija i okomitija, onda i od Drmića možemo imati koristi...ovaj zagušeni nogomet i čekanje da Petković nešto napravi je izvediv protiv donjeg doma hnla.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ristovski je doktor. Da nije Livaković napravio glupost Livaja se ne bi ni vidio jer ga je Rile još jednom strpao u džep. On treba biti kapetan i on treba pucati penale. Rile bi je makar muški raspalio i lopta bi završila ili u mreži ili među Boysima a bolje i to nego ono dodavanje nonšalantnog Petkovića. Jedini drugi igrač kojem bi još dao da puca penal je Mišić. Svi ostali (Petko, Ivanušec, Baturina, Špikić, Bulat, Ljubičić, Moharrami) su ili neozbiljni ili premladi ili bezmudi ali u svakom slučaju nedostojni povjerenja i ne daj Bože da ovaj i ovakav Dinamo u Europi bude morao izvoditi penale.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Moharrami je odigrao kao Dani Alves u najboljim danima...stvarno sramota da su takve gluposti kakve smo radili oduzele priliku nekim dečkima da ih se pošteno nahvali.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sa ivanušecom će se dogoditi slučaj Oršić.

    Čovjek koji misli da je puno bolji igrač nego kaj je. Gdje ne kuži da ga Dinamo drži na toj visokoj razini.
    og1986

    Kad je Ivanušec bio u prime formi pisao sam da ce se teško prodati jer nema definiranu poziciju tj. nije krilo ni game changer kao Orša. Ivanusec se može prodati jedino kao vrlo dobar vezni igrač i tu tražiti svoj napredak bez obzira u Dinamu ili vani.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ivanusec je danas bil kriminalno los..i njega bi najbolje bilo prodati.. stari moj ceka te se 3 sezone na proradis i cim ti zazvece euri ti bi van.. boli ga kurac za klubJurki

    Ivanusec- forsira, vidi se da hoće gol ili asist kako bi se mogao pohvaliti tj. prodatiJoey Barton

    Kako bi ljudi rekli, zasluzio je transfer :lol:

    Ne bi ja njega pustao ispod 12-13 milijuna pa nek kuka i place koliko hoce. Zapravo ne bi ga uopce pustio, jos nam se treba dokazat jer smo ga previse trpili i alternativu na njegovoj poziciji nemamo.

    Momak za sebe kaze da je Dinamovac i da zeli ostavit neki trag u klubu, ende. Bolje mu je da se uozbilji inace ce biti situacija lose-lose za sve strane.
  • Captain America
    13.9k
    Kako igra zadnje 2 utakmice, brzo će ga Stojković izgurati van ako dođe.
  • Guinness
    2k
    Najviše boli što da je Petković zabio,utrpali bi im 4 komada...imali bi sve idealno i svi bi drugo pričali,uključujući mene...ali to je ki bi da biLogistika

    Upravo ovo cijelo večer pričam. Da je zabio penal, zabili bi još gol-dva nakon. Oni se nakon toga dižu, a mi padamo. Imam dojam da bi oni nakon dva poraza od nas pali i protiv Rijeke i Osijeka, a ovako bi mogli imati 3 od 3.
    Nikakva drama, defetizam i da je sve u kurcu, daleko od toga, samo osobni dojam...

    Šta je tu je, utorak će brzo, idemo to dobiti.

    Edit: sad vidim par stranica dalje da i ostali idu u tom smjeru, nadovezao sam se na prvi post šta sam vidio pa eto neka ostane...
  • Logistika
    1.1k
    0dh3eaxnjbi31e5m.jpg
    Mislim da od srednje škole nisam hodao ulicom i pušio,jutros do posla,prva stvar po izlasku iz zgradi cigareta u usta...boli jutros,neobično smeta u srcu
    VOLIM TE DINAMO !
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nakon prospavane noći...

    ...osjećaj je još gori!

    Jednostavno ne pamtim da je dinamo izgubio utakmicu na gluplji način od ovoga. Nevjerojatna količina samodestrukcije...

    Gol za izjednačenje hajduka :monkey:
    Centaršut iz očaja, ide ravno na mišića, situacija koju će očistiti 999 od 1000 puta...
  • markoli
    1.7k
    Doslovno smo im poklonili tri boda. Nisu postojali na terenu do 75. minute. Prvo poluvrijeme smo grizli, uzimali brdo duela, čvrsti smo bili. Sve kako treba. Onakve dvije gluposti Petkovića i Livakovića (čim je lopta išla u svijeću znao sam da će biti sranje) se rijetko viđaju u jednoj utakmici. Livaja se nije vidio, a još je izgubio i loptu nakon čega smo zabili, a onda čovjek ni kriv ni dužan izjednači.
  • Jurki
    8.7k
    Nakon prospavane noći...

    ...osjećaj je još gori!
    db-izbjeglica

    Upravo to..sad sam jos vise srdit nego kaj sam bil kad sam krenul sa stadiona.

    Sreca pa je utorak blizu..
  • San Lorenzo
    11.6k
    Bilo je glupljih poraza, ali to su one old school verzije Dinama sa Drpićem i kompanijom...ovo je 'Shakhtar' level idiotizma bio jučer.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Livaković ima skoro 190 cm, digne ruke u zrak, to je 240 cm, kad lagano skoči s mjesta to je već cca 270 cm.

    Igrač te pipne prilikom skoka... imaš faul.
    On nije ni pokušao skočiti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.