• Boysica
    441
    Moja bolja polovica je potiho samo pitao jesu izgubili ubila sam ga pogledom .
    Dajjjj nam samo pobjede znaj da ipak meni znacis sveeeeee Dinamooo neka svud odjekuje
  • Zagi
    4.9k
    Najbolje da čitam to more naricanja ponovno i tražim tko je što rekao. Ako si bio ti , nisi jedini.

    Naravno da bi se to portretiralo kao zatvaranje utakmice.
    Lijepe mu se stvari prije nego što je došao.
  • mali M
    3.3k
    Pogledaj zapisnik klupe protiv ajduka,nemos mi rec da je to loše za HNL i da ima 2 igrača samoBBBaranja

    Buraz, Zagi ti je sve rekao, Sučić, Drmić, Marin, Emreli, Menalo, Topić.. pa kaj je tebi... To je "kvaliteta" za tebe? Svaki put kad ti igrači uđu igra, trka i kreativnost (a vjerojatno i IQ) padnu u momčadi za 50%... Obranu ne spominjem jer nitko nije bio za zatvaranje utakmice. I obrana je vjerojatno jedino gdje imamo adekvatne zamjene
  • Jaro
    5.4k
    Doslovno se radilo o 93. minuti utakmice i zadnjem napadu.Eduardo

    Po meni je u ovom slucaju sve OK - ne radis zamjenu na protivnicki prekid - ovaj kaj ulazi dok se poslozi, pa dok se ostali posloze - kaos.
    -
  • DiddyGuela
    826
    Uzmi kvalitetu nase klupe u kontekst kvalitete protivnika u HNLu.

    Npr. Mislis da je Dolcek bolja zamjena nego Emreli?

    Ne bi rekao...
  • BBBaranja
    1.9k
    Max-placen 1.3,bio dokapetan solidne ekipe u 2.francuskoj ligi.
    Bočkaj-jedan od boljih asistenata lige,oko 200 tekmi u HNL-u.
    Drmić-napadač s velikim europskim iskustvom.
    Emreli-reprezentativac Azerbajdžana.
    Menalo-reprezentativac BiH.
    Marin-vječni talent,koji je u Šibeniku i Rijeci pokazao da zna igrati.
    Nevista-jedino su Livi i Labrović bolji vratari od njega u HNL-u.
    Perić-mislim da o njemu ne treba ništa pisati,ostao na klupi iz nekih taktičkih razloga.
    Perković-mladi reprezentativac s iskustvom 2 sezone u Istri.
    Sučić-mladić koji je odradio jako dobru sezonu u Zrinjskom.
    Šutalo-pitanje je koliko je spreman,o njemu isto nije potrebno pisati ništa.
    Topić-projekt kluba,jedan od kvalitetnijih igrača svog godišta u državi.

    I tebi ovo nije dovoljno za klupu u HNL-u??
    Tko ima ovakvu širinu osim nas?
  • Zagi
    4.9k
    Npr. Mislis da je Dolcek bolja zamjena nego Emreli?DiddyGuela

    Nije. Naravno da nije.
    Kao što sam gore napisao , osobno bih stavio Emrelia i Menala zadnjih 20 min.

    Ali trenutno konačno imamo trenera kojem vjerujem, a to je situacija koja se u mojih gotovo 25 godina navijanja dogodila točno 3 puta (Bjelica, Kuže, Vaha), možda 4 nategnuto (Ivanković).

    Bišćan ima svoje razloge. Dali je to dizanje forme pojedincima jer smo još uvijek u pripremnom periodu ili nešto skroz drugo, ne znam. Ali ne pada mi na pamet ga kritizirati bez puno ozbiljnijeg uzorka.
  • DiddyGuela
    826
    Kako god...Biscan je s njima svaki dan, on najbolje zna tko je kakav.

    Ja osobno kao navijac prizeljkujem da je trener u stanju iz svakog igraca izvuci 100%.
    To smo imali pod Bjelicom.

    Kadzior,Rahmani,Budimir,Sunjic... su bili dovoljni za +20 u Hnlu paralelno sa tada renesansom u Europi. To zelim od svakog trenera koji se uhvati posla u Dinamu.
  • Eduardo
    17.2k
    Po meni je u ovom slucaju sve OK - ne radis zamjenu na protivnicki prekid - ovaj kaj ulazi dok se poslozi, pa dok se ostali posloze - kaos.Jaro

    Sve stoji. Samo razmišljam naglas i pitam se da li bi nas takav potez možda 'spasio' pošto smo u obje utakmice imali problema u tom segmentu igre.
  • Droljo
    4.8k
    Da nije petka izvadio, on inače stoji tu negdje oko prve stative na korneru. Svašta se sad nakon utakmice može pisati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.