• Majki2111
    2.6k
    Je al za 2-3 mjeseca će krenutz europske gupe a mi već godinama krenemo jako, skinemo skalp veliki pa padnemo i ispadnemo iz grupe. Valja formu držat do zime, a ne jeseni.
  • Mulec86
    389
    Valja Majki drzat formu cijelu sezonu ,ali stabilizacija momcadi koja nije prosla pripreme na okupu i koja ceka rjesavanje kadra se moze ocekivat tek kroz koji tjedan kad se sve kompletira. Bice skalpova i ove sezone ,a i razocarenja. To je sve nogomet . Na nama je da odrzavamo konstantu koju imamo vec godinama i korak po korak rastemo u LP
  • Krizy
    36k
    Drugi HNL poraz na Maksimiru nakon vodstva na poluvremenu.
    Prvi je bio:

    1993./94., 26. kolo, 22.04.1994.
    Dinamo - Belišće 1:2
    Strijelci: 1:0 Mamić (28), 1:1 Brkić (51), 1:2 Matoković (81)
  • seljak86
    2.3k
    Ne pada mi na pamet dovoditi tvoju upućenost u povijest HNL-a, ali mi je ovo teško za povjerovati.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Taj mali Pukštas će biti baš dobar igrač. Već sad je. Jedan pravi moderni box to box veznjak. Ima fizičke kapacitete, brzinu i snagu u duelima, kako onima na tlu tako i u zračnima. Stvarno za svoju visinu ima vrhunsku skok igru. Ono sinoć mu nije bio prvi gol koji je zabio glavom.Eduardo

    Na malom se vidi da nije njihovog mentaliteta,ima dobru radnu etiku i dobar je u skoku s obzirom na visinu al to ne amnestira Mohu kao beka da dopusti da mu se igrač ubaci ispred njega na zadnjem prekidu,to da se dogodilo Špikicu ili Petku jos bih razumio.
  • Eduardo
    17.5k
    slažem se, apsolutno. Zna se da je mali opasan u skoku i pitanje zašto je uopće Moha bio uz njega, a ne netko skočniji?

    Zanima me je li bilo vremena da se prije izvođenja tog kornera napravi zamjena? 4 stopera sjede na klupi od kojih za trojicu znamo da su odlični u skok igri, za Francuza nemam pojma. Perić, Šutalo, Perković... možda je netko od njih mogao unutra da se dobije na visini u tom zadnjem skoku, pogotovo jer na terenu više nije bilo ni Petka.
  • Riot
    1.7k

    :broken:
  • Droljo
    5k
    Mene zanima gdje su bili stoperi i bekovi kod livajinog gola?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Kakve veze ova pjesma ima sa jucerasnjom utakmicom? Valjda znas na sta se u tom periodu mislilo na "vise nisi onaj isti"...
  • Mr Anderson
    5.4k
    A šta bi trebali stoperi i bekovi raditi kod te lopte koja pada pol sata u peterac? Livijev gol i tu nema alibija. Idemo dalje.
  • Droljo
    5k
    Je livijev gol. Ali da ni jednog igrača nije na 2 metra od livaje na naših 5 metara je čudno.
  • Logistika
    1.1k
    A jbg u 5 metara i racunas na Livija i ruke....
    Pa evo mu brojike....moja prva reakcija na gol je bila "odakle livaja" ...pa 75 minuta se lik odbijao od nasih...čudo kakav poraz jbt
    a55m1ajtxrbgbn1l.jpg
  • MolonLabe
    393
    Pogledao sam danas nakon posla snimku tekme da ogledam opet ali u miru i bez stresa.

    I samo želim reći da je Josip Mišić igračina i doktor nogometa. Znam da to svi mi znamo ali često pišemo nakon tekmi Mišić standardno itd.

    A treba ga baš svaki put pohvaliti i istaknuti jer je zaslužio.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ristovski jučer totalno neutralizirao Livaju, pratio sam ga jedno vrijeme, već je djelovao rezignirano i onda mu Livi pokloni onakav gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.