• Rex Ramae
    2.5k
    Zivis u Zagrebu pa znas?NitkoBitan

    Kakav bi Hercegovac bio a da ne živim u Zagrebu?

    Napisao sam već da sam pogriješio s tim 25k ali ako bude kao i prošle godine (16.5k) kad je grad kako kažeš bio poluprazan uopće neće biti loše.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zivis u Zagrebu pa znas?NitkoBitan

    A vidi, prazan je grad, istina, ali prošle sezone si na tom Superkupu 9.7. imao 16.500 ljudi, u kolovozu si na derbiju imao preko 14 tisuća ljudi i čovjek bi pomislio da ćemo na valu pozitivne euforije rasprodati 2 derbija zaredom ovo ljeto. Onda dođu genijalci iz kluba i podignu toliko cijene da ako hoćeš pogledat utakmicu s nekim na zapad dolje morate kombinirano dat 50 eura, godišnja ti je 300 eura kaj nije malo. Evo tovari nisu mijenjali cijenu pretplate jer imaju smisla za takve stvari, naše to ne zanima, a tu gube samo klub i navijači. Mi nismo u poziciji da imamo veliku potražnju za kartama nego imamo ljude koje se ovim putem moglo ponovno vratit na stadion dugoročno, a to nismo iskoristili jer osobe zadužene za određivanje cijene karata jednostavno nije briga. Znam, pravi će uzet i doć, al će to opet bit manje nego kaj je moglo bit i koliki je zapravo pravi potencijal.
  • Droljo
    5.1k
    Naplatne, gorivo, žena, dete, ja, sad kad nema istoka moramo na zapad. Popit nešto ili nedajbože pojest... dekintira me jebiga. Meni je to velika stavka. Pa za to odemo tri dana na more skoro.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, isto bitna stavka. Maksimir dobrim dijelom pune ljudi koji nisu iz Zagreba.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Steta kaj se prvo kolo igra u petak. Da se igra u subotu i da su cijene nesto jeftinije nego za Superkup vidjeli bi pravi utjecaj cijena ulaznica na posjetu.

    Ali ocekivati da bi Maksimir mogao biti rasprodan sredinom srpnja uz nekoliko eura jeftinije ulaznice je iracionalno.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Opet je puno bolje imat 15-17k nego 9-11k
  • Markelo
    2.5k
    Subotom im je velika smjena gostiju, ne vjerujem da će puno tovara doći na superkup
  • NitkoBitan
    12.3k
    Opet je puno bolje imat 15-17k nego 9-11kKeyser Soze

    Brojka ce na kraju i bit blize 15-17k nego 9-11k i onda sve kaj si napisao pada u vodu. Ili ces u tom slucaju napisat da bi u slucaju jeftinijih ulaznica doslo 20k+?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ajde budemo vidjeli.
  • Sajla
    3.5k
    Možda moj primjer nije relevantan ali neka ga ovdje... Godinama nisam išao na stadion. Možda jednom u 2-3 godine. Neko razočaranje, privatni bojkot, godine itd. Ali sam praktički religiozno bio pred ekranom za svaku utakmicu. Onak, k'o papak koji prati bivšu ali kao nije mu stalo. :wink:
    I ovo proljeće sam se pred skupštinu ponovo učlanio u Ilici skupa s cijelom familijom, krenuo na utakmice i danas evo kupio i godišnju. Čak sam i more već odradio da budem sad u Zagrebu :grin: Ne sumnjam nimalo da je još puno ljudi poput mene i baš sam srdit što u klubu ne koriste taj momentum i eventualno pokrenu euforiju. A onda se sjetim gdje sam bio prije godinu, tri ili pet. Nažalost, potrajat će dok se ne počiste "maksimirski hodnici" i ako očekujem od onih koji su izravno uključeni da ne posustanu, onda ne smijem ni ja. To što se prije koji mjesec dogodilo u Sheratonu je bio tek prvi koračić. Ima tu puno posla. Vidimo se u subotu, pa u petak, pa...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dosta puta me "brinulo" koliko će nas biti, sad mi je stvarno kroz svejedno, bit će nas koliko će nas bit i bitan mi je samo uspjeh na terenu.NORTE

    ... i izdanje na tribini , party na sjeveru se ne propušta, još ljetna brija sa DJ-em Blue monstrum,koktelčići povoljno...
  • IceMan
    1.5k
    Jel ima netko jos problema s ulaznicama?

    Kupio dvije ulaznice jučer za sjever dolje, transakcija uredno prosla a nisam na mail dobio ništa.

    Na ulaznice.hr se ne javljaju, na mail ne odgovaraju… Dinamova stranica također ne radi kako spada zadnjih par dana..


    ??
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Keyser Soze Kažu 25k Prvi link na koji sam naletio, pogriješio sam ali sam samo htio reći da ta priča kako je grad poluprazan ne pije vode.Rex Ramae

    Definitivno nije prazan preko ljeta kao prije recimo 10, 15 godina.
  • Papastrumf
    9.9k

    Pogledaj jesu li ti na portalu.

    Kad se ulogiraš, gore na vrhu klikni na svoje ime i prezime i onda dolje imaš izlistan pregled kupnji.
  • IceMan
    1.5k


    Nisu ni na portalu.

    Vidljive su samo one od prošle sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.