• Captain America
    14k
    Ivanušec i Bulat nisu svoji, ostali na razini. Miško, Baturina i Petko su joga bonito. Čista perverzija kakav talent ta trojica imaju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ono kaj me uvijek raspizdi i nikad mi nije jasno, znaš da su zadnje sekunda i onda pimplaš da ga piplaš umjesto da uputiš jednu zadnju u 16 pa app...
  • Nino Bule
    11.6k
    Cist faul na ivanusecu, sramota bi bilo da ga se nije sudilo, leko klosarcina
  • jp23
    2.2k
    Ili tražiti rješenje drugo na lijevom beku kako bi Ljubičić mogao u vezu, ili tražiti veznog umjesto Bulata u prvi sastav. Isto tako Perić danas na momente skroz nesiguran
  • Fanboy
    2.2k
    Jel nije Belova obitelj hajdučka ? Mora da je Leko rekao jako ružne stvari da mu je ovaj dao dva žuta u par sekundi.
  • Lynx17
    2.6k
    Moze se prebaciti Ljubicica u vezi, ako ce izvaditi Bulata, ali ja sam takoder na team Sucic.
  • Benito
    598
    Sporo igramo, trebali bi više na krila i bekove pa probati 1 na 1 ili 2 na 1, zatvorili su sredinu, gusti su tamo , treba ih malo razvući ali s bržim protokom lopte
  • Infinity
    15.3k
    Lose je ovo.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Najdebilniji klub na ovoj planetisuperhik

    Fascinira koncetracija gluposti.

    Bio je čisti faul na ivanušecu, uhvatio mu je nogu, ali čak i da nije... koliko glup trebaš biti da zbog kornera dobiješ crveni i ostaviš svoju momčad bez trenera do kraja utakmice.
  • Fanboy
    2.2k
    Ma oni igraju na presing i kontre, uz ovakvu temperaturu ne mogu držati tempo dva poluvremena. Razvlačenje i gdje oni trče strašno umara momčad, a onda kasnije možeš stisnuti.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Lopta nam je spora,desna strana premalo aktivna...
  • Zagi
    5.2k
    Dobro zatvoren Miško, krilne/bočne pozicije trebaju više dat.
    Ili nek Miško povuče sam, nije da ne može.

    Daleko smo mi još od forme. Ok je ovo.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Baturina ono mora zabiti!
  • Mlađi referent
    10.8k
    Mora puno bolje, ali dobro, prva je tekma u pitanju.
  • immerwieder
    1.2k
    pokretljiviji su, i svejedno mi je ako padnu, ali ne smiju niti na početku biti pokretljiviji,
    u u svakom duelu su prije na lopti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.