• Dino
    2.2k
    Nije, stvarno slušam to. Svak im a svoj ukus.Majki-Papi2111

    Svaka ti cast, ja ne bi izdrzal
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pitanje jedno sto se glazbe tiče
    Vezano je za hajmo nazvat mlađe (ali naravno stariji koji se razumiju mogu se ukljucit u raspravu)
    Jel vam draza Rap muzika u vidu Generala,Krasta Stoleta i ostalih cistih repera kojih je manje ili ova nova furancija "Trap" koje je svakog dana sve više i više
  • ZDS86
    205
    Samo metal(i rock&punk).
    Ali između dvoje navedenog svakako rap.
    Trap je tumor glazbe kao i cajke.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Trap je tumor glazbe kao i cajke.ZDS86

    Apsolutno se slažem sa tobom samo sam čem oda naiđe netko i to napiše da ne bude da sam jedini takvog stava i misljenja o trapu
  • Majki2111
    2.6k
    Od rapa mogu slušat od Neću ja čilat sa tobom od triestrice do taklijanskog pop rapa


  • Infinity
    15.2k
    Ne pratim to pa nisam upucen, al jel se stvarno taj trap veze s rapom? :gasp: Meni je to nesto kao moderne cajke. Mozda grijesim, al...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pravi trap je u americi, to je vrsta jazz glazbe i tamo je nastao jos prije 30 godina tocnije pocetkom 90-ih u New Orleansu i okolici a sa usporedbom sa nasim trapom to nije ni slično..
    u biti kod nas je trap takav da ritam ide laganoo pa sve na najace, a za to vrijeme izvođač ajmo nazvat to njegovo da rapa i pjeva obične stihove(nike cjela pjesma u rimi kao lod obicnih repera) u skladu sa sa ritmom muzike ali taj trap i ubrajaju i jesu u cajke jer novija generacija je posve navucena na to sluša se po diskotekama(na cjelom balkanu) a navucenim na trap znaci automatika biti navucen na "razno-razne stvari"
    I da jos nesto ,nijedan traper na nasim prostorima nikad ne bih mogao biti reper jer su to ubiti(treperi) svi propali raperi...

    Nažalost znm po sebi,u gradu odakle dolazim to je najcesca vrsta muzike koja se sluša a rap i hip hop skoro da ne postoje(znaju samo za Edo Majku jer je rodom iz Brčkog i samo to)
  • Infinity
    15.2k
    Meni je to osobno smece vece nego obicne cajke. Sreca pa se kod mene jos nadje poneka kafana u kojoj se moze cuti rock ili dance. Nije diskoteka, al vikendom produze do 1-2, pa ako izadjem u 19h dodje mi taman :rofl:
  • Dino
    2.2k
    Trap je vrsta muzika koju svaka budala moze iskomponirati i odrepati (otpjevati). Sve imaju isti ritam, sve su pune autotunea, i sve se klinci bave tom vrstom muzike, odnosno publika i izvodaci nisu u velikoj dobnoj razlici. Velka steta po meni kaj to danas zamijenjuje pravi rap.
  • Eduardo
    17.2k
    Odlična mi je ova emisija, kao i pjevači koji sve odrade na neki svoj način :clap:

  • plavosrce
    2


    Plavi plavi za vas smo zivot dali
  • Gelipter
    3.4k
    https://youtu.be/_J9NpHKrKMw
    Samo ti Dinamo šampione...
  • Majki2111
    2.6k


    Božanstveno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.