• markoli
    1.6k
    Bude i na 101-ici na dan europskih tekmi. Znam jer mi to najčešće svira na poslu, a doma slušamo Gold FM. Oni su još aktivniji.
  • Gelipter
    3.4k
    Bude i na 101, ali puno slabije nego nekad. Ali ono kaj je nkdz istaknuo, na Goldu puštaju stalno i kad nije euforija zbog EL tekmi. Plus kaj imaju jingleove s tematikom Dinama, a i na društvenim mrežama stalno prate klub. Drago mi je da je još puno ljudi to primijetilo i prepoznalo.
  • Infinity
    15.2k
    Kolega @SAS1987 je u vise navrata pisao o tom kako je potrebno da klub bude povezan s nekom lokalnom radio stanicom i da to radi NK Maribor.

    Ako u Zagrebu postoje 3-4 radio stanice koje ce barem na dan utakmice pustiti neku Dinamovu pjesmu onda je to top. Samo bi to bilo super slusati i kad je HNL, a ne samo Europa. Ne velim da ne pustaju, nisam upoznat, predaleko sam da bi uhvatio ikakav signal iz Zagreba, a i opcenito radio ne slusam.
  • Dino
    2.2k
    Ma bude ovak pred Euro tekme i ponekad nevezano za utakmice, al bilo bi daleko bolje kad bi postojao neki odnos kluba i radio postaje.

    Nabrijavanje bi pred utakmicu bilo puno vece uz glazbu koja je valjda najveci faktor za stvaranje atmosfere. Svi znamo kad smo na nekom tulumu da je muzika ta koja sve pokrece. Ista stvar bi bila s radijem kojeg dosta ljudi slusa, pogotovo u autima.
  • og1986
    2.9k
    Koja je frekvencija Gold fm-a ?
  • Gelipter
    3.4k
    al bilo bi daleko bolje kad bi postojao neki odnos kluba i radio postaje.
    @DinoTo bi sigurno na jednoj razini bilo bolje, ali opet možda je nekad bolja i ova spontanost da ne izgleda kao da je sve zbog nekog sponzorstva. Naravno treba spomenuti i "najzagrebačkiji radio", kako si vole tepati, Radio Sljeme koji je dio HRT-a i puno ga ljudi sluša. Oni isto na dan tekmi većih dosta komentiraju Dinamo i znaju pustiti prigodne pjesme. Recimo povodom smrti velikog Cice baš su decentno i "kak se šika" to popratili.
  • Mali dioničar
    14k
    94.9nkdz

    RVG. :smile: :heart:
  • Kwedi
    3.8k
    Tko je od forumaša zvao Gold FM i uz glazbenu želju poručio "Sjajna zvijezdo iznad Metkovića, pozdravi nam Brunu Petkovića"?
  • Nolifer
    6.5k


    samo jako
  • Majki2111
    2.6k

    Prije tekme danas. Kao motivacija da ih spustimo na Zemlju u jednom uzvišenom, stilu, kako i priliči klubu iz Metropole.
  • Dino
    2.2k
    Ne znam jeste vidli, al Zizi i Skoro su snimili pjesmu kao dio Skorine kampanje. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.