• marcio amoroso
    32k

    Haha, ma nema veze. Ni moja žena ne zna tko je on. Čak se ni ove pjesme koju sam stavio ne sjeća :grin:
  • marcio amoroso
    32k

    Meni je on uvijek bio faca. Baš sam ga gotivio.
    Što se tiče muzičara u filmovima sjetim se Eminema i njegovog filma. Za mene top, baš top.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam bio na nekom dnevnom partyu danas, pustio sam ga bar 20 puta, bez pretjerivanja. Zvuci mi nestvarno da netko nije cuo za njega. Aj kazu mi ljudi da ne znaju tko je Vanilla Ice, ali DMX?? :brow:
  • deda
    27.7k
    :yikes:
  • Dudu
    2.6k
    Prvi put čujem :razz: slucajno od repera znam za Tupaca, Eminema i 50Centa, iskljucivo sto su bili ili se spominju u filmovima, ne znam nijednu pjesmu, nit me zanima hah
  • markoli
    1.6k
    Volim DMX-a i njegovu glazbu, bio je talentiran. Imao je svoj neki stil koji je furao i poštujem to. Uvijek je bio odan kvartu i toj priči, nije furao onaj bling-bling, trebe i lova stil.

  • Nolifer
    6.5k
    Meni je on uvijek bio faca. Baš sam ga gotivio.
    Što se tiče muzičara u filmovima sjetim se Eminema i njegovog filma. Za mene top, baš top.
    marcio amoroso

    Slažem se, to je taj duh 90tih
    Imao je svoj stil i toga se držao. A kaj se filmova tiče mogu još nadodat Ice Cubea sa svojim kultnim filmom Friday
  • Somport
    556
    DMX je bio ikona u kojoj su se gledali drugi. Masta Ace, jedan od meni osobno najboljih repera ikada, smatra čovjeka legendom. Frajer je nezaboravan u hip-hop kulturi. Sad fakat, netko od 20 godina tko nije čuo za DMXa ili ne zna kaj je hip-hop il je živio u Zanzibaru.

    Žao mi je što je takva ikona preminula, isto kak mi je bilo tužno vidjeti obavijest da je MF DOOM preminuo.

    Ekipi u hip-hopu kojoj nisu samo u glavi pare, nego i poštovanje prema svom gradu i kvartu ogroman pozdrav,
    znate svoju vrijednost :heart:
  • masacusec
    3k
    Ma hiphop i rap 0 bodova! Samo metalurgija!
  • nkdz
    829
    Na gold fm-u su uz njihove online streamove (rock, oldies...) stavili i stream sa samo dinamovim i povezanim pjesmama.
    Taman mi je stream legao za rano jutro na poslu

    Gold fm stream
  • Gelipter
    3.4k
    Na Goldu su baš nabrijani na Dinamo i to im je baš dobar potez. Na taj će se način dodatno promovirati, a u isto vrijeme šire duh Dinamovštine i Zagreba. Tu su isto preuzeli možda ulogu Stojedinice nekad kao i u drugim stvarima. Jest da nekad sve to djeluje malo isforsirano, ali mi uopće ne smeta uzevši u obzir koliko se sramežljivo Dinamo ističe često u Zagrebu.
  • nkdz
    829


    Ma i meni su super po tom pogledu, baš isticu dinamo i promoviraju ga.
    Cak i kad nema nekih velikih europskih tekmi redovno znam ujutro na putu do posla cuti da puste dinamovu himnu.
    Meni definitivno radio broj 1
  • Dino
    2.2k
    dinamovu himnunkdz

    Bas ocu spomenut; Gold fm i Antena su jedine postaje na kojima sam cuo da se pusta Dinamova himna. Gold fm cak i cesce razdrma mozda. Drago mi je da se na radiju mogu cut nase pjesme kojih se, kak Gelipter veli, puno ljudi srami iz nepoznatog razloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.