• Jurki
    8.8k
    Zašto ne želiš Blatnjaka na klupi u srijedu?
    4m
    Captain America

    Ova prevara na klupi je u knockdownu i on nemre napravit nist..da postave bukov trček na klupu to je prevelika promjena u odnosu na ovo.
    Nek samo Mislav jos izdrzi do srijede pa mogu i trček deti na klupu protiv Rijeke i taj trček moze zvleci remi na Rujevici.
  • Maki2
    458
    Pogledao sam cijelu pressicu sa gustom i jos par puta vracao u rikverc da poslusam ponovno. Na trenutke mi ga cak dode i zao jer mu u ocima vidis da je shvatio da je pogrijesio sto je bio sa igracima prijatelj a ovi su mu vratili zajebancijom. "Mićo" leti vertikalnim hicem u Imotski vec sutra kako stvari stoje.
  • NVKOD
    740
    Ne pomiče se samo sat večeras s 2 na 3.
  • Purger
    360
    Pitanje je sad ključno ono koje sam postavio prije jedno mjesec dana, a to je koliko hajduk sad ima novca?

    Jer sad da daju otkaz karoglanu, prvo bi njemu trebali dati otpremninu , a onda i ugovor novom treneru

    To bi sve skupa moglo koštati 500k-1mil+, ovisno o imenu novog trenera naravno.
  • Jaro
    5.7k
    Cini se da njima Kalinic na golu do kraja sezone jer bi Lucic mogao na operaciju... u srijedu - samo pucat, sve metar dalje od Kalinica je gol jer odavno nisam vidio sporijeg golmana...
  • Sajla
    3.6k
    Najbolje bi bilo da nastave kmečati, Karoglan već spominje kako mu fali Melnjak, pa sad ako bude Livaja out, Šarlija ima žute, nema Uremovića blablabla. Nisu suci, nisu ispuhane lopte, nego sad jednostavno nemaju sreće, a oni sve dobro rade. Da bar nastave jednako i dalje s istom garniturom.
  • Nino Bule
    11.6k

    I livaja out za srijedu, navodno 2-3 tjedna.
  • Petar86
    599
    Hajduk se moze izbaciti iz ozbiljnije racunice za prvenstvo, sad treba rijesiti malo tezeg konkurenta.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Mi smo na dva boda od Rijeke.

    Ako imamo isti broj bodova na kraju, mi smo prvaci!.

    Ocekujem njihov kiks u zadnjem kolu protiv Osijeka. I nasa pobjeda doma protiv Rudesa i slavimo naslov.

    Naravno uz uvjet da ne izgubimo protiv Rijeke.

    Bit ce jako zanimljivo, ali mislim da smo cak mi u prednosti jer njima dolazi Hajduk koji bi mogao nakon kupa i nase nove pobjede smjenit trenera i to bi izazvalo pozitivan sok i da uzmu bod Rijeci.

    Zamisli situaciju da nam Hajduk pomogne uzet naslov!
  • Mihaljević
    8.2k
    Zamisli situaciju da nam Hajduk pomogne uzet naslovdinamo u srcu


    Ovu tekmu smo im mogli pustiti i tako Rijeci osigurat Europu ispred Hajduka, ali smo ih pobjedili, dobro se dobrim vraća :wink:
  • NitkoBitan
    12.4k
    "Meni dica ne viruju (10 i 8 godina) da je Hajduk nekad bija prvak. Mora san im guglati da ih uvjerim."

    Hahahahah... laku noc.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Hajduk je sam sebi pucao u nogu kada je maknuo Leku pod kojim su igrači trenirali ka pasi i kada su zbog nezadovoljnog Livaje doveli Markanovog prijatelja Karoglana na klupu. Pod Lekom su utakmice dobivali na fizikalije, discipliniranu obranu i Livaju koji uvijek skuha nešto naprijed. 1-0 i bok. Leko je baš kao i Tramezzani izvlačio maksimum od te ekipe.

    Bez Leke više nisu fizički superiorni nikome u ligi. U redu, danas su nakon 15 dana reprezentativne stanke napunili baterije i izdržali 90 minute u jakom ritmu ali nema šanse da povežu par takvih utakmica i već u srijedu očekujem da će se osjetiti njihov blagi fizički pad. Dovoljno je pogledati i slike Livaje kako je izgledao (i igrao) pod Lekom a kako izgleda i igra sad da bi se vidjelo kako lošije treniraju pod Karoglanom. Broj ozljeda isto nešto govori.

    Livaja je najveća snaga ali i najveća boljka ovog Hajduka. On je Hajduk a ekipe koje se baziraju na jednom igraču najčešće ne osvajaju prvenstva. Ako se njemu ne trpe jaki treninzi i ustajanje u 8 ujutro on će maknuti trenera i dovesti svog frenda pod kojim ne treba ni dolaziti na trening ako je ''ružno vrime''. Odluka da putuju u Češku na team building 3 dana prije utakmice sa Dinamom je suluda, ja bih samo zbog toga dao otkaz treneru. Na team building se može otići i u Brnaze, ne treba se putovati tisuću kilometara u Prag.
  • Lihtmašinac
    62
    (...) čega se mi bojimo točno? Koga?

    Sergeja Jakirovića i njegovog stručnog stožera
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Od početka sezone govorim da je magarad tu gdje je već nekoliko sezona, malo su se podigli u odnosu na svoj standard, ali njihova realnost je osvajanje oko 65% bodova, možda malo preko. U određenom periodu se svemir može posložiti tako da skoče iznad tog prosjeka, ali stvari se brzo izniveliraju i vrate tamo gdje im je mjesto. Taj učinak jednostavno nije dovoljan za osvojiti prvenstvo...

    Problem je što su oni kolektivno poprilično euforični i imaju hrpu kompleksa pa ih ponese taj mali period u kojem ostvare rezultate iznad očekivanja. Kad padnu u period slabijih rezultata opet pretjeruju i pretjerano očajavaju i tako u krug...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.