• Mathiasovi Chageri
    1.9k
    U tom komentaru dolje piše da mu je Dario Šimić kum?! Ili sam nešto pobrkao?miro

    Ne znam na koje točno kumstvo lik u komentaru misli (krsni, krizmani, vjenčani) ali ako bih morao pogađati rekao bih jedno od prva dva. Da ne ulazim u prevelike detalje i ne otkrivam previše, Dario je u periodu igranja u Interu imao stan/živio u istoj zgradi u kojoj živi i Andyjev brat, Dario je dosta često bio kod nas u kvartu u tom periodu kad god nije imao utakmice i čak se družio s navedenim, dolazio kod njih u stan. Nikad tu činjenicu nisam čuo, da je Dario Andyjev kum, no kad malo sad razmislim i prevrtim neke stvari unatrag koje ne mogu ovdje napisati zbog vrlo uskog kruga ljudi koji ih znaju, mogla bi biti istina.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Dario je Andyu krizmani kum.
  • Neki tip
    19.6k
    Elezi iz Varaždina u Bochum. Ne znam koji je iznos u pitanju, ali ozbiljan transfer u svakom slučaju.marcio amoroso

    Za Elezija svakako, a za Varaždin više u kontekstu imidža, nego love, jer Elezi u zadnje vrijeme nije igrao zbog nepotpisivanja novog ugovora (vjerojatno mu je stari isticao na ljeto) tako da neku super lovu teško da su dobili.

    U svakom slučaju dobar rasplet za sve, igraču svakako dobro, a Varaždin pokazao budućim i sadašnjim igračima da se otamo možeš plasirat u Bundesligu i pokupio koliko je mogao za igrača na isteku ugovora.
  • Mr Anderson
    5.6k
    Kaj se nije taj Elezi bio povezivao i s nama, ne tako davno?
  • Neki tip
    19.6k


    Moguće, ali ja nikad čuo za to.

    Ako ubaciš u Zoninu tražilicu "Elezi" pod temom "Transferi.." izađe ravno 0 rezultata. A ako tamo nije spomenut, gdje se stvarno svakom, ali svakom pokloni po par stranica pažnje, onda teško da je bio u ikakvim kombinacijama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.6k
    na tragu onoga o čemu smo već pisali

    Na treninzima Hajduka bolja atmosfera, ali je li pod cijenu bolje fizičke spreme?

    "Fizička sprema je jako dobra, definitivno stvara bolju atmosferu na temelju lakših treninga. Jedan igrač mi je na povratku iz priprema iz Umaga rekao da mu je sad gušt dolaziti na treninge, a to je onda već velika stvar ako ti igrači uživaju dolaziti trenirati i na taj način pristupati svome poslu, uključujući i tu fizičku spremu koja je na odgovarajućem nivou. Sad je kadar ipak malo jači nego lani u ovo doba."

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/hajdukova-fizicka-sprema-i-karoglanovi-treninzi-jedan-igrac-mi-je-na-povratku-s-priprema-rekao---825578.html

    Dok Sopa svoje pulene "tjera" u 2 ujutro da treniraju Karoglan ima atmosferu. Ne smijem se previše rugati jer u drugu ruku dok mi lovimo prvo mjesto Jakir igrače nagradi sa 2 slobodna dana a izgledamo na terenu lošije nego prije pauze
  • Jurki
    9k
    Nicolae Golea - njemacki novinar/jutuber o zadnjim događajima.

    "Brekalo je prezervativ kojeg je Bara namjerno potrošio kako bi se osvetio Dinamu, a Hajduk će ostati trudan!"

    Sve što se radi u inat drugome i iz osvete, ne može na dobro izići. I sve ovo, na koncu, najviše šteti samom igraču.

    A i njegov pristanak na takvu igrariju, nažalost, potvrđuje sve ono što su govorile kolege u Bundesligi - da je prznica i slab karakter - a što sam odbijao vjerovati.

    Hajduk, također, osim sjajnog zadavanja udarca rivalu u datom trenutku, dugoročno ne dobiva puno. Na koncu, kojem to ozbiljnom klubu i fan bazi treba takav igrač. Netko tko je sklon takvim potezima je u suštini kvaran i ne želiš ga imati u svom klubu.
  • Captain America
    14.5k
    njemacki novinar/jutuberJurki

    I teolog je, ali nije Nijemac. Iz Kraljeve Sutjeske je Nicolae.
  • Jurki
    9k
    ovaj prvi dio mi je najbolji.. Brekalo je prezervativ.. bome tocan opis. :rofl:
  • Ivdzo11
    3.1k
    Stepenica po stepenica...prva hajduk, pa onda Radomiak, pa Tottenham :sweat:

  • serbus
    3.6k
    Treba im čestitati da nakon tolikih promašenih klinaca koji su bili novi Pirlo,Broz,Modrić, Livi(Balić, Palaversa,Biuk,Letica,Ljubičić.....) i dalje uspiju uvaliti lopate za dobre novce.... Koji njihov klinac je na kraju u zadnjih 10g ispao baš top sad mi nijedan ne pada na pamet?
  • Mali Zeus
    10.2k
    Ovo mi je nejasno, kaj onda nije ostao u Hajduku nego se za Spurse priprema u Poljskoj. Završit će ko Andrija Balić kak je krenulo.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Taj Vuskovicev transfer mi je misterij. Nije da je u pitanju Chelsea koji se razbacuje lovom nego zidovski Tottenham. Pa skuzis da je mali spor i slampav, jedino dobre fizikalije ima za svoje godine. Kaj ga Englezi misle transformirat u tehnicki odlicnog i brzog stopera carobnim stapicem?
  • BBB Sibenik
    4.1k
    “Novo pojačanje stiglo je u Rudeš. Kako je klub potvrdio na društvenim mrežama, novi igrač Rudeša je Fran Karačić.“
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.