• Krizy
    36.5k
    Slaven Belupo i Rudeš su dvije posljednje momčadi HNL-a.
    Ta dva kluba su jedina koja imaju više domaćih poraza od Hajduka ove sezone :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Gdje, gdje, gdje, gdje je Juda?

    Nisu postojali protiv Dalićevog Varaždina, je li Dalić vidio novog igrača za Euro?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nije baš predobro odigrao polisezonu, ali vidovic na krilu koja nije njegova pozicija je više zasluzio euro od brekala. Što je on to napravio? Tri asista protiv rudesa????
  • Logistika
    1.1k
    U splitu totalni kolaps. Moufi pobrosao sve slike na insta vezane za hajduk i od kad je dosao u hajduk
  • Paggini
    7.1k
    Mislim da tovare trenutno najviše boli potpuna nebitnost. Nikome nije stalo dovoljno ni da ih rugamo i naslađujemo se, toliko su nebitni trenutno i to ih, siguran sam, najviše peče.

    Prošli tjedan su preko svojih piskarala pokušavali stvoriti neki otužni mini hajp sa "rekorderom sezone" drekalom, ali i to se izniveliralo ovo kolo.

    Otužna nakupina jadnika, zaslužili su apsolutno sve što im se trenutno događa, i još više od toga. Teror koji su provodili nad cijelim HNLom ovu sezonu se neće toliko brzo zaboraviti, a posljedice tog terora su išle i ići će isključivo njima na štetu.

    Toliko sam sretan trenutno da ni zrno emocija više neću potrošiti na te jadnike, nek se kupaju u tom kontejneru govana koje su sami israli.
  • NORTE
    9.3k
    3 asistencije protiv Rudeša
    2 asistencije i gol protiv Slavena
    1 asistencija protiv Osijeka
    1 asistencija protiv Varaždina
    Ivan0302
    brekalo-grafit.jpg.webp

    Hoxha > Juda

    Gol za potvrdu titule.
    Asisetncija za prolaz protiv Betisa.
    Gol za nadu u Solunu.
  • M94
    512
    KOji raspad na jugu :lol:
    Uopće me ne čudi. Brisanje slika, neki izvan zapisnika utakmice, Perišić ne ide kod navijača...

    Livaja je zdrav vjerojatno al ne igra, atmosfera ključa.
  • Ali
    1.9k


    Hoxha > Juda
    Ma ni pikulanju ne stoji ova jednadzba. Navijacki gledano neszo dtugo.
    Ja sam i dalje siguran da je nesposobna uprava dovela Marka Pjacu bez odstete i Brekala na posudbu, mi bismo mozda jos bili zivi u europi, s titulu prvaka bi slavili oko Uskrsa...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bacio oko malo i na Osijekov forum, samo kaj ih ne prikljuci na aparate zbog nase utakmice (gori su od tovara koje je realno bolio k za ovu utakmicu). Ajmo mi njih nasamarat na Maksimiru iz gusta i navijat za Loksu protiv Slaven Belupa, pa nek se cupaju protiv onih za koje su danas (a i svo ovo vrijeme) navijali.
  • BBBaranja
    1.9k

    Nemoj trošit dragocjeno vrijeme uzalud,rekao sam davnih dana da su mađarski konjušari gori od tovara..
  • Paggini
    7.1k
    Bacio oko malo i na Osijekov forumNitkoBitan

    Di pišu oni, koji im je forum? Jel zavrsava sa .hu? Hehehhh
  • Jurki
    8.8k
    Kaj se hnla tice.. imperija se izdignula iz mrtvih, uzvratila udarac jos jacom zestinom.
    Ranjeni i ponizavani lav je najopasniji i najsmrtonosniji.
  • Paggini
    7.1k


    Ahahaha pa decki ozbiljne planove kuju za borbu za titulu iduce godine, ignorirao sam njihove upise ali na ovom malom uzorku postova se vec vidi patologija. A to je taj kompleks kad ti prljavi orbanov ugar mora kupiti klub da prezivis, a pola grada ti navija za Dinamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.