• Nolifer
    6.7k


    Baš suprotno. Riješio tovare, sad riječane, u dobroj je formi i hoće ga gol. A još je Dinamovac. Ne vidim razlog da ne bude u Dinamu.
  • Dzoni
    115
    Nema mjesta kalkulacijama, pobijediti sve do kraja jer napad je najbolja obrana
  • Brusa
    714
    subota 11.05. u 19.30. Stadion Maksimir.
  • DrawTube
    3k
    Screenshot-20240428-213501-Sofascore.jpg
    Ovo možemo samo opisati sa:

    images-6.jpg
  • Ludovic IX
    5.5k
    što bi sad svakog dinamovca trebalo dovodit. I ako je od tebe, previše je.
  • emilperska
    3.1k
    Mudri je trenutno bolji igrač od Ademija, Halila i Roga. Ne košta ništa i Dinamovac je. Bio bi to i jeben marketinški potez. Naravno da nemam iluzije da dovodimo Mudrog i da on igra kao starter u LP s nama. Ali rotacijski, svakako po meni..
  • Papastrumf
    9.8k

    Ma dobro, on je htio u dinamo dovesti i lika iz Trnja tako da je ovo sasvim prihvatljivo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    I umjesto koga bi trebao igrati? Sucica, mišića ili baturine??? Vrbancicu uzimati minute?
  • Brusa
    714
    i mislim da bi gorio svaku minutu na terenu... Davao 200% što se kaže
  • Zagi
    5.1k
    I umjesto koga bi trebao igrati? Sucica, mišića ili baturine???Ludovic IX

    Računaš na svu trojicu slijedeće sezone? Optimistično.
  • emilperska
    3.1k

    Ademi, Rog i Halili su odradili zbrojeno respketabilan broj minuta ove godine. Baturina će ionako bit prodan. Mudri je garantirano trenutno bolji i korisniji igrač od sve trojice. A u trenucima kad se lomi, prije bi stavio ruku u vatru za njega nego Bulata da mi gori sve pod nogama..

    Ali hvala Bogu ne odlučujemo o tome ni ti ni ja. Klub ima konačno SD-a, a Mudri ima menadžera. Sigurno neće rujan dočekat kao igrač Lokse. Ide on svakako dalje bilo to kod nas ili negdje van..
  • Ali
    1.9k


    susret Čavline s curinim starim (Sopa)

    Mislim da nisi up to date iz rubrike "story" ... nisu vise zajedno...
    Čavlina je Sopi uzeo pehar i kceri napucao.... Sopa bi sretniji bio da je obrnuto
  • Nolifer
    6.7k
    što bi sad svakog dinamovca trebalo dovodit. I ako je od tebe, previše je.Ludovic IX

    Kaj bi bilo previše? Kaj si negativan i napadaš bez razloga? Kaj te žulja nekaj? Dopusti da imamo pravo na drugačije mišljenje. Ne moramo se složit i briga me. Sva sreća pa te se ne pita, kao ni mene. Tu smo da razmjenimo mišljenja. Ak vidim da je netko dobar i kvalitetan je.

    Ma dobro, on je htio u dinamo dovesti i lika iz Trnja tako da je ovo sasvim prihvatljivo.Papastrumf

    Kaj bi sad to trebalo značit? Karijera mu je otišla u drugom smjeru i otišo je u zaborav. Tad je bila situacija drugačija.

    Sad je ipak nešto bolja. Pa ne gledam takve igrače, bez brige budi.
  • Hnlovac
    228
    Hahaha guše se i Šarani na ovaj porez Rijeke više od Riječana

    images-7.jpg
    jpg-IMG-2499-cfee1-1024x668.jpg

    Patite patite kad vas nabijemo 3:0 pred 20 000 ljudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.