• Nolifer
    6.9k


    Baš suprotno. Riješio tovare, sad riječane, u dobroj je formi i hoće ga gol. A još je Dinamovac. Ne vidim razlog da ne bude u Dinamu.
  • Dzoni
    188
    Nema mjesta kalkulacijama, pobijediti sve do kraja jer napad je najbolja obrana
  • Brusa
    936
    subota 11.05. u 19.30. Stadion Maksimir.
  • DrawTube
    3.3k
    Screenshot-20240428-213501-Sofascore.jpg
    Ovo možemo samo opisati sa:

    images-6.jpg
  • Ludovic IX
    5.9k
    što bi sad svakog dinamovca trebalo dovodit. I ako je od tebe, previše je.
  • emilperska
    3.5k
    Mudri je trenutno bolji igrač od Ademija, Halila i Roga. Ne košta ništa i Dinamovac je. Bio bi to i jeben marketinški potez. Naravno da nemam iluzije da dovodimo Mudrog i da on igra kao starter u LP s nama. Ali rotacijski, svakako po meni..
  • Papastrumf
    10.3k

    Ma dobro, on je htio u dinamo dovesti i lika iz Trnja tako da je ovo sasvim prihvatljivo.
  • Ludovic IX
    5.9k
    I umjesto koga bi trebao igrati? Sucica, mišića ili baturine??? Vrbancicu uzimati minute?
  • Brusa
    936
    i mislim da bi gorio svaku minutu na terenu... Davao 200% što se kaže
  • Zagi
    5.6k
    I umjesto koga bi trebao igrati? Sucica, mišića ili baturine???Ludovic IX

    Računaš na svu trojicu slijedeće sezone? Optimistično.
  • emilperska
    3.5k

    Ademi, Rog i Halili su odradili zbrojeno respketabilan broj minuta ove godine. Baturina će ionako bit prodan. Mudri je garantirano trenutno bolji i korisniji igrač od sve trojice. A u trenucima kad se lomi, prije bi stavio ruku u vatru za njega nego Bulata da mi gori sve pod nogama..

    Ali hvala Bogu ne odlučujemo o tome ni ti ni ja. Klub ima konačno SD-a, a Mudri ima menadžera. Sigurno neće rujan dočekat kao igrač Lokse. Ide on svakako dalje bilo to kod nas ili negdje van..
  • Ali
    2k


    susret Čavline s curinim starim (Sopa)

    Mislim da nisi up to date iz rubrike "story" ... nisu vise zajedno...
    Čavlina je Sopi uzeo pehar i kceri napucao.... Sopa bi sretniji bio da je obrnuto
  • Nolifer
    6.9k
    što bi sad svakog dinamovca trebalo dovodit. I ako je od tebe, previše je.Ludovic IX

    Kaj bi bilo previše? Kaj si negativan i napadaš bez razloga? Kaj te žulja nekaj? Dopusti da imamo pravo na drugačije mišljenje. Ne moramo se složit i briga me. Sva sreća pa te se ne pita, kao ni mene. Tu smo da razmjenimo mišljenja. Ak vidim da je netko dobar i kvalitetan je.

    Ma dobro, on je htio u dinamo dovesti i lika iz Trnja tako da je ovo sasvim prihvatljivo.Papastrumf

    Kaj bi sad to trebalo značit? Karijera mu je otišla u drugom smjeru i otišo je u zaborav. Tad je bila situacija drugačija.

    Sad je ipak nešto bolja. Pa ne gledam takve igrače, bez brige budi.
  • Hnlovac
    317
    Hahaha guše se i Šarani na ovaj porez Rijeke više od Riječana

    images-7.jpg
    jpg-IMG-2499-cfee1-1024x668.jpg

    Patite patite kad vas nabijemo 3:0 pred 20 000 ljudi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.