• Efes Pilsen
    6.9k
    Tamo negdje 2008./09. je bilo japanskih turista na sjeveru, a @Zagreb1992 valjda Citya u Manchesteru :lol: Ja sam isto na par gostovanja vidio par nasih sa strancima i nikakvog incidenta nije bilo.
    Mislim da na gornjim redovima ne bi trebalo bit nikakvih problema, a dolje nize vise zbog nenavijanja nego sta drugo.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne znam zasto se razvila rasprava o rasizmu, vjerovatno mu se ne bi dogodilo nista ali derbi je, opcenito ne treba turiste dovlacit na tribinu di se navija, lijepo nek sjedne na zapad i gleda utakmicu
  • NitkoBitan
    12.2k
    Tamo negdje 2008./09. je bilo japanskih turista na sjeveruEfes Pilsen

    Bio je nedavno Kinez na nekoj europskoj nemrem se sjetit kojoj i dizali su se papirici. Dok mu se objasnilo da sjedne na stepenice i ceka znak... :lol:
  • blue heart 72
    1.4k
    Da me se ne shvati krivo, ja sam siguran da za većinu ljudi nije nikakav problem. Dapače, čak mislim da bi im bilo i simpa, ali uvijek postoji manjina ili možda ovi HC navijači i dovoljno je da prođeš pored te ekipe i može doći do gužve. A zna se i stav dijela navijača da ne vole previše ni domaće koji nisu u priči a pohode sjever. Istine zadnjih par sezona se dosta promijenila priča i nema više toliko "mrkih pogleda" ili onoga "tko nije sa nama....."
  • Droljo
    5k
    Istine zadnjih par sezona se dosta promijenila priča i nema više toliko "mrkih pogleda" ili onoga "tko nije sa nama....."blue heart 72

    E ako je tako ok. U moje vrijeme se i zbog frizure šljaga znala pobrat. Dugo nisam dio sjevera pa ne znam kak je sad. Na gostovanjima je drugo. Tam ni nejde ko ne treba
  • Efes Pilsen
    6.9k
    dobro, u ono vrijeme nas je bilo hrpica na sjeveru. Gurali smo im zastave u ruke da masu za puni dozivljaj :rofl:
  • deda
    27.9k
    Droljo, dugo ti nisi bio na ultras tribini. Civili stanu sa strane i nema problema.
  • Neki tip
    19.3k
    Ionako je kapacitet smanjen i nece svi zeljni navijanja doc do karte za donju tribinu, jos samo fali da ekipa izvisi zbog turista.NitkoBitan

    To je isto malo nategnuta priča koja se već neko vrijeme povlači.

    Tko bu izvisio zbog nekog tipa (ne mene, ja se pišem velikim početnim slovom :monkey: ) od "ekipe"?

    Pa nema ekipe 4500 na svim tekmama na sjeveru, nego oko 1500-2000. To su ljudi koji ionako neće izvisiti.

    A hoće li izvisiti netko tko popunjava sjever na Hajduku kao 4500. gore desno i koje je boje, osobno mi je svejedno.

    Mislim, glupa rasprava zapravo, svejedno mi je i gdje će Nigerijac. Samo htjedoh reć da mislim da mu se niš ne bi dogodilo.
  • deda
    27.9k
    Oni koji ne smiju "izvisiti" tak i tak imaju godišnje. A ako nemaju onda i nisu bitni hoće li izvisiti.
  • Neki tip
    19.3k
    Oni koji ne smiju "izvisiti" tak i tak imaju godišnje. A ako nemaju onda i nisu bitni hoće li izvisiti.deda

    Da, upravo na to ciljah. :up:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    da se nadovezem na dedu. Ekipa na gostovanjima je sarolika. Od momaka s djevojkama do starijeg bracnog para pa do ljudi s klincima. Ne ides u kop i to je to.. kao i na sjeveru, nema tu putovnice :rofl:
  • deda
    27.9k
    Revimo ulaznice za petak su u prodaji već 4 dana. Još ima 2000 sjevera skoro. Znači nitko bitan neće izvisiti.
  • Droljo
    5k
    Sve 5. Ja nebi riskirao. Treba i doći do sjevera, popesti se stepenicama. Nije to teleportiraš se u čošak sjevera i mir.
  • Neki tip
    19.3k
    nitko bitan neće izvisitideda

    @NitkoBitan jesi riješio godišnju?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Xebo ga ti pa ne ide u Auswitz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.