• blue heart 72
    1.4k
    To mu pokušavam i objasniti, ma naravno da im cijena nije problem. Stvarno ne bi volio da godišnji pamte nepotrebno po eventualnim nemilim scenama
  • Neki tip
    19.3k
    Na žalost nikako na sjever. Ni oko sjevera.Droljo

    Koliko sam shvatio, ti ne ideš na sjever. Kako znaš da bi na sjeveru i oko sjevera trebalo očekivati išta neugodno za frenda iz Nigerije?

    99.99% sam siguran da mu se ne bi dogodilo apsolutno ništa.

    Možda malo nelagode za vrijeme Marlene, sumnjam da bi imao razumijevanja i da mu se prevede tekst, ali kaj se osobne sigurnosti tiče, mislim da bi eventualna banalna zafrkancija klinaca na sjeveru bilo najgore kaj mu se može dogoditi.

    Tipa "ovaj je malo doslovno shvatio furanje crnine na sjeveru, hihihi".

    Mislim, ispada da na sjeveru obitava horda rasista koja će napast tipa koji je tu došao doživjet Maksimir.

    Odbijam vjerovati u to.
  • deda
    28k
    Isto mislim da jako pretjerujete.
  • SAS1987
    13.4k
    Možda malo nelagode za vrijeme MarleneNeki tip

    Nigerijac nije iz Izraela :lol:
  • Droljo
    5k
    ja sam svoj staž na sjeveru odradio.
    Evo ti recimo primjer iz štutgarta sa gostovanja di nas je bilo more i neki dečko (valjda iz švabije ali naš) dove frenda crnca na tekmu. I on i frend s razbijenim nosevima potjerani sa tribine. Bio par metara od događaja. Prošao sam ja sa dinamom čuda frende. I da nejdem na sjever već par godina ma da sam bio sad zadnju protiv Šibenika.. živio
  • Facke
    2k


    po mojemu mislenju njemu nemre nis biti. Pa nisu na sjeveru 99 posto neki rasisti?! Ja sam uvjeren da bi sve proslo normalno a pogotove da oblece Dinamov dres.
  • flexXy
    1.9k
    Vidim svako malo neke strance, ukljucujuci i druge rase na sjeveru. Nikad nisam primjetio da su dozivjeli neku veliku nelagodu. Nek ne idu u sredinu nece im nitko nis.
  • Captain America
    13.9k
    Mislim, ispada da na sjeveru obitava horda rasista koja će napast tipa koji je tu došao doživjet Maksimir.Neki tip

    Naravno da nisu svi (zapravo rijetki su) rasisti, ali od 5000 ljudi, dovoljna je jedna budaletina da dečku ostane derbi u lošem sjećanju. Bilo je ovdje i lani negodovanja zbog stranog youtubera koji je došao na derbi na sjevernu tribinu i zbog nepoznavanja pravila iste imao neugodnosti.

    Slažem se s ostalim kolegama da je zapad dolje najbolja opcija, al nije ni gore loše.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Na utakmici protiv Citya u Londonu na tribini sa BBB je bio crnac i nije mu pala dlaka sa glave...Štoviše impresioniran je ostao navijanjem :D Nisu rasisti na sjeveru tako da se pretjeruje dosta :)
  • NitkoBitan
    12.2k
    Zasto bas mora na sjever dolje. Ocito je iz Njemacke i ima para nek da 25 eura za zapad dolje i ko gospodin pogleda utakmicu i snimi ak zeli.

    Ionako je kapacitet smanjen i nece svi zeljni navijanja doc do karte za donju tribinu, jos samo fali da ekipa izvisi zbog turista.
  • Facke
    2k


    a kad su nasi navijaci vu stutgartu divljali. Al to je bile 2004/2005....
  • SAS1987
    13.4k
    Ocito je iz Njemacke i ima paraNitkoBitan

    Nema para ak je najprije bio u Dalmaciji na moru :lol:
  • deda
    28k
    Masa tih mladih turista baš želi na sjever da osjeti atmosferu kakva u Europi isčezava.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Masa tih mladih turista baš želi na sjever da osjeti atmosferu kakva u Europi isčezava.deda

    Tam di je bila dobra atmosfera tam su isli turisti i pogodi zakaj je isceznula :lol:
  • Droljo
    5k
    Masa tih mladih turista baš želi na sjever da osjeti atmosferu kakva u Europi iščezava.deda

    Fino na sjever gore. Štanga i vidiš atmosferu sa top pozicije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.