• Probirštift
    286
    Nije ni čudo da Petko igra za kurac kad ga ovaj maltra da potpisuje besplatne dresove danonoćno
    Dobra duša pun gepek ima
  • superhik
    10.3k
    Na trgu me prije sat vremena zaustavio lik sa srpskim naglaskom, visok 1.95 metara. Pitao me želim li potpisani dres Brune Petkovića, da ga pratim do auta.

    Jel imate ideju o čem se tu radi, jesu to neke grobarske fore?
    GaijiZG

    Da nije bio Oroši?
  • Probirštift
    286
    Nije ni čudo da Petko igra za kurac kad ga ovaj maltra da potpisuje besplatne dresove danonoćnoProbirštift

    Ajde nek mu bude danas je dobro igrao moj grijeh moj grijeh
  • Izet Hajrović
    871
    Ma kapa do poda svima. Nikome ne mogu ništa zamjeriti osim Hoxhi. Sučić, Baturina, Petković...top utakmica za njih.
  • Ijayi Atiemwen
    430
    bilo je na forumu da igramo stalno na Maksimiru, eto sad nam slijede 4 tekme u gostima zaredom :grin:
  • plavac173
    2.6k
    Slaven Belupo odgodio put u Zagreb u nedjelju? :sweat:
  • Ijayi Atiemwen
    430
    hahah, malo sam se krivo izrazio. prvo farmaceuti pa tour de france. :lol:
  • NitkoBitan
    12.1k
    Znaci u nedjelju vec u 11 ispod zapadne tribine!! Vrijedi i za ekipe izvan Zagreba, 10x je bitnije pojavit se u nedjelju nego sto je bilo bitno doc danas na PAOK. Odreci cemo se svi subotnjeg izlaska za NAS Dinamo! Znaci mora nas bit minimalno 5 keki jer se pise povijest.

    Onda festa na tekmi sa Slaven Belupom i tu ocekujem rasprodan sjever te postedu glavnih igraca zbog Grcke. A nek malo i Slaven ima razumijevanja...

    U temi "Hedonisticki kutak" (Parlaonica) imate preporuku gdje "ubit" vrijeme izmedu Skupstine i utakmice :wink:
  • jedan u nizu
    6k
    Od Zagreba do Wroclawa ima 9h45min voznje.

    Voziti ili naci neki smjestaj? :D
  • sanjinlego
    1.9k
    Nedjelja, vidimo se! :cheer:

    photo-output.jpg
  • xavier
    11.1k


    Igra Dinamo u nedjelju, samo što prvo treba doći ispod zapadne tribine puno prije utakmice :cool:
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Pojedinci vole statistiku, slažem se da je neumoljiva i opipljiva. Vidim da se kod nekih javlja i mišljenje da naši protivnici podcijenjuju ECL, pa da ih na temelju toga " slamamo" . Stoga ću vam ja, onako statistički, iznijeti par podataka koje intrigiraju ali i govore dosta za sebe.

    Od sezone 2015/2016 ( neka dakle indikator bude zadnjih desetak godina) mi smo grupu Lige Prvaka igrali četiri puta, grupe Europske lige tri puta ( tamo imamo sva " tri proljeća" i ono veliko četvrtfinale), ne moram Vas podsjećati kome smo sve skinuli skalp, a ove godine smo prvi puta " upali " u Konferencijsku ligu, i došli minimalno među 16 najboljih momčadi ( nadamo se i osam).

    Dakle, usporedbe radi, PAOK se u to vrijeme uglavnom nalazio u grupama Europske lige, zadnje tri sezone zadovoljava se igranjem u Konferencijskoj ligi, a grupe Lige Prvaka nije igrao nikada u povijesti ( recimo u sezoni 2020/2021 iz Play Offa ga je izbacio Krasnodar, kojeg smo kasnije u Europa Ligi izbacili mi).

    S druge strane, španjolski Betis, posljednji put u grupama Lige Prvaka sudjelovao je u sezoni 2005/2006, a nakon toga imao je nekoliko europskih izleta, uglavnom u Europskoj ligi. Naravno da nije usporediv put španjolskog kluba do europskog natjecanja, s našim, ali ovo što mi radimo u Europi zadnjih godina je impresivno, jebeno impresivno!

    Zato Vas molim, kad idući put budete čitali medijske natpise o ispadanju Dinama u treći razred europskog nogometa, samo otvorite statistiku, istu onu koje se često tako nemilosrdno držite kada treba degradirati naše igrače. Puno će Vam reći ona. Tako da bi ovi mali, grčki, srpski, pa i neki hrvatski (južnije pozicionirani) klubovi, na koljenima u Zagreb išli za polovinu ovakvih postignuća i onoga što Dinamo predstavlja na europskoj karti već dugi niz godina.

    Zato ljudi, podignite glave gore, podržite klub i ljude koji će ga povesti u neko novo, nadamo se još uspješnije razdoblje. Jer Dinamo Zagreb je iznad svih!
  • striko
    1.2k
    Tovarska sluga BJ konačno napisao normalan tekst o Dinamu. U mene je odavno blokiran ali sam dobio par poruka od prijatelja u nevjerici. Sad je li mu hakiran profili ne znam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.