• Sajla
    3.5k

    Sajla: Jakir loše vodi momčad.
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    Sajla: drugi nek odgovaraju za svoj dio posla, a Jakir ne radi dobro svoje i nek odgovara za to, sad o njemu pričamo
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    Sajla: da, krivi su. van s njima. Jakir ne radi dobro posao trenera i za to treba odgovarati
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    ...
    Sajla se okreće fikusu u kutu sobe - boli me mozak, hitno mi treba intelektualno stimulativan razgovor, ispričaj mi nešto o Braku na prvu, molim te

    što se Keka tiče - treneri ne pljuju druge trenere u medijima. bar ne razumni ljudi poput Keka. a ako želiš razgovarati s ljudima koji tvrde da se preko noći može biti na istom nivou sa 7-8 novih igrača, onda potraži nekoga tko to tvrdi i njemu to citiraj, ovdje nije primjenjivo. ovdje je primjenjivo pitati zašto igrači koji su tu 3-4 sezone igraju lošije danas nego što su igrali prije, a zašto oni koji su došli ove sezone nakon odrađenih priprema izgledaju slabije nego jesenas.
  • plavac173
    2.6k
    Sajla: Jakir loše vodi momčad.
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    Sajla: drugi nek odgovaraju za svoj dio posla, a Jakir ne radi dobro svoje i nek odgovara za to, sad o njemu pričamo
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    Sajla: da, krivi su. van s njima. Jakir ne radi dobro posao trenera i za to treba odgovarati
    plavac: da, ali i drugi su krivi, ne samo Jakir
    Sajla

    Koliko nepovezano i nesmisleno, strasno. Opet ponavljam istu stvar - neke stvari u nogometu ne idu jedna bez druge. Tesko da ce "jedan dio kluba" raditi ocajno i ocekivati da "drugi dio kluba" radi izvrsno.

    igrači koji su tu 3-4 sezone igraju lošije danasSajla

    Koji su to igraci? Petkovic, Spikic, Misic, Baturina (iako je tek krenuo aktivnije igrati prije 3 sezone, odigrao 13 utakmica, tako da na ovom popisu ni ne treba biti, kao ni Bulat koji je dosao prije otprilike 3 sezone, ne znam tocno) KTC, Rile, Peric, Moharrami i Zagorac.
    Tko od njih tocno igra tako losije nego prije? Petko je uvijek bio isti Petko, Spikic igra losije da ali je uvijek imao oscilacije, Misic je malte ne uvijek Misic i nas najbitniji igrac. KTC masina koju je Jakir vratio iz penzije, igrac kojeg je Cacic otpisao. Rile je jesenski dio sezone igrao dobro i pao je sad pocetkom ove polusezone i malo se digao sad, Peric vjecno ozljedjen njega nema smisla
    komentirati, Moharrami u pocetku njegovog mandata (Jakirovog) igrao dobro i poslije pao jer je i bio Riletova zamjena i nije igrao u kontinuitetu ali takodjer je padao u formi i prije, Zagorac je krenuo braniti tek poslije Livakovica, odnosno Nevistica. A ova okosnica ekipe, ona najbitnija je bila u vrijeme Bišćana i igrala je lose, zato je i dobio otkaz, logicno.
  • Praskaton
    1.8k
    Covjece branis neobranjivo,covjek nije trener za klub veličine Dinama,igra je negledljiva.Ako nesto dobijemo to je na individualnu kvalitetu.
    Jesi li na nekoj utakmici vidio smislenu akciju? Jesi li vidio nacrtanu akciju za krila? Kako nam izgleda presing?Polurekreativno.
    Zašto mu igra uvijek istih 14-15 igraca? Zasto izmjene radi u indenticno vrijeme svaku utakmicu i zasto su to uvijek isti igraci.Pozicija za poziciju.
    Zašto svaki udarac izvan 20m zavrsi na tribini?
    Šta se radi na tim treninzima?
    Zašto protiv Osijeka izgledamo neozbiljno,nezainteresirano i izmoreno ako smo imali cijeli tjedan za pripremit se?
    Zašto kad vidis da ne ide čekas sa izmjenama?
    Zašto nemas muda posjest senatore na klupu kad ne daju ono što treba?
    Ne mogu vjerovat al Čačić je za njega trenerčina.

    Čovjek NE ZNA.
    Hvala na svemu i doviđenja.Dinamo je prevelik klub i mamac za puno veće trenere.Samo treba ih znat privući.
    Nadam se nakon pobjede u nedjelju da ova uprava leti a ubrzo i profa s njima.
  • plavac173
    2.6k
    Jesi li na nekoj utakmici vidio smislenu akciju? Jesi li vidio nacrtanu akciju za krila?Praskaton

    Evo dovoljno je da ovo procitam i onda je jednostavno za zakljuciti da si ispisao sve sta se moze napisati ispod. Akcija - Gorica kod prvog gola. "Nacrtana akcija za krila" Hoxha - Kaneko Betis. (Sljedece pitanje je vjerovatno navedi jos nesto)

    I ne branim nista vec iznosim svoje misljenje i onda odgovaram ljudima koji meni odgovaraju, vrlo jednostavno.

    Čovjek NE ZNA.Praskaton

    Osobno misljenje :grin:
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Ako se cijele sezone dvoume što napraviti sa trenerom, onda nek naprave ono što i Bayern. Ako već nemaju trenutno neku kvalitetnu zamjenu neka ga ostave do kraja sezone i neovisno bili prvaci ili ne, zahvalit se na suradnji nakon zadnjeg kola,kao što će i Bayern Tuchelu. A tek ove priče u koje neki i dalje vjeruju da je kadar limitiran i da bi nas trenerčina sa kadrom kakvog je imao npr. Čačić odveo do svjetskih uspjeha, smiješno. Najlakše je kriviti kadar. Mogu tako i Bayernovi navijači reći "ma nek nam na ljeto dođu i Mourinho i Zidane ili tko god se spominje kao Tuchelov nasljednik,svejedno je. Ovaj kadar nam je limitiran do bola, ispadanje iz kupa i drugo mjesto u bundesligi im je maksimum i nema tu trenera koji to može posložiti". No, čitam dosta komentare ispod Bayernovih objava na društvenim mrežama nakon poraza, većina komentara su upučeni Tuchelu ali nitko ama baš nitko nije napisao komentar tipa "ma nije do Tuchela, kadar nam je jednostavno prelimitiran da ga itko može preokrenuti prema nekom kvalitetnijem rezultatu". Zanimljivo...
  • Sajla
    3.5k

    ja ti ne znam drugačije dogovarati nego nepovezano i nesmisleno jer mi nepovezane i nesmislene stvari serviraš.
    ja te pitam radi li Jakir u zadanim uvjetima maksimalno dobro što se može - ti mi odgovaraš o Pochettinu, Zekiću, Brekalu, upravi... pišeš mi citate o tome kako ekipa u kojoj je 7-8 novih igrača ne može igrati na istoj razini jer je to povezano s onim što sam ja napisao na koji točno način? negdje sam rekao da treba? od prvog posta te molim da stavimo ostalo na stranu i fokusiramo se na njegovo vođenje momčadi i utakmica, ali ti stalno nešto deseto čupaš.


    Tko od njih tocno igra tako losije nego prije?plavac173

    ma nitko. zato smo prvi s 10 bodova prednosti. dečki se žmirečki dodaju jer u svakom trenutku znaju gdje je tko, imamo bar 30 uvježbanih prekida, sinkronizirano rade pressing i sl.
    btw. zgodno kako si zanemario nove igrače kojima je forma praktički nestala nakon priprema.

    Tesko da ce "jedan dio kluba" raditi ocajno i ocekivati da "drugi dio kluba" radi izvrsno.plavac173

    onda se ispričavam, upravo sam ponovo pročitao svoje prijašnje postove i vidim da cijelo vrijeme baš to pišem, od Jakira očekujem izvrsnost bar na razini hibrida Ancelottija, Kloppa, Mourinha i Guardiole u jednoj osobi. zato ljudi popizde kad razgovaraju s tobom, stalno mutiš vodu, izvrćeš riječi i uvodiš teze koje su u najboljem slučaju labavo vezane uz temu. zbog toga mjesecima izbjegavam razgovarati s tobom, ne znam što mi se danas dogodilo da se dam uvući u ovo :( sva sreća da više nemam vremena za to.
    hvala, ali koju god sad tezu uveo i pokušao mi staviti riječi u usta, ne budem odgovarao pa si daj mašti na volju.
  • plavac173
    2.6k
    ja te pitam radi li Jakir u zadanim uvjetima maksimalno dobro što se moSajla

    Boze dragi, jel ti citas sta ja pisem i sta JA mislim, i ne kazem da sam u pravu, vec kazem da je to moje misljenje koje nije usamljeno. Ponavljam opet, da te stvari koje ti pises su povezane jedna s drugom i ne idu odvojeno, jel kuzis? Kucu ne mozes sagraditi ako 5 ljudi radi samo da ne bude dobra a 5 pokusava da bude sto bolja..Sad ce opet biti izvrces temu, ne, ne izvrcem nego ti izvrces moju tezu, iznad napisanu i ispises mi 20 recenica o tome iako sam rekao da se ne slazem s tim, gdje je kraj? Mozemo 3 mjeseca ovako, ali octo imas prevelik ego za prihvatit da netko ima misljenje da je Jakirovic trener za Dinamo, iako sam ja na pocetku rekao da je to po Meni i da postujem tvoje.

    ma nitko. zato smo prvi s 10 bodova prednosti. dečki se žmirečki dodaju jer u svakom trenutku znaju gdje je tko, imamo bar 30 uvježbanih prekida, sinkronizirano rade pressing i sl.
    btw. zgodno kako si zanemario nove igrače kojima je forma praktički nestala nakon priprema.
    Sajla

    Hahahaha pa ovo je izvrcanje tek, malo cu piskit malo kakit. Rekao si u zadnje 3-4 sezone i te igrace sam ti naveo i ne vidim tko tu igra drasticno losije nego prije, a ne pricam o igracima koji su dosli kasnije.

    koju god sad tezu uveo i pokušao mi staviti riječi u ustaSajla

    Covjece kako ja tebi stavljam rijeci u usta? To mozda tvoj ego daje takve informacije mozgu, ali ja nisam nikome namecao svoje misljenje vec sam raspravljao zajedno s tobom o toj temi na koju si mi odgovorio pa se odužilo, ako ja tebi stavljam rijeci u usta raspravom i samo svojim misljenjem, onda si i ti meni, ne raspravljam se valjda sam?

    I od mene dosta.
  • Droljo
    5k
    Hehe. Nedajte se momci!
  • Kepec
    4.6k
    Da mi je imati vremena u životu kao Plavac pa da se cijeli dan stignem raspravljat po forumu.
    Samo jako dalje dečki, ko prvi popusti derpe.
  • Krizy
    36.1k
    I od mene dosta.plavac173

    Hvala!
  • plavac173
    2.6k
    Da mi je imati vremena u životu kao Plavac pa da se cijeli dan stignem raspravljat po forumu.Kepec

    A zasto plavac kad se covjek samnom raspravlja cijeli dan? Ili je to receno jer jedna strana govori onako kako ti mislis a druga suprotno? :lol:
  • jedan u nizu
    6k
    I od mene dosta.plavac173

    fcdk-pol.gif
  • Paggini
    6.6k
    Molim dragog Boga cijeli dan da netko uleti sa nekom drugom temom hahahaha
  • Droljo
    5k

    Ja sam prvi popustio :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.