• Peškaman
    2.8k
    Ove idiote kvazinovinare najviše vrijeđa scena zajedništva igrača Dinama i to što više ne mogu posprd no pisati o Praznimiru.
    Najljepša scena je ona obrana penala Nevistića,gdje se svi zalijeću u zagrljaj Nevistiću,Max prsa od prsa,Hoxha koji trči i skače kao da je utrka s preponama,Rile,Kulen koji valjda skače ko' Blanka dok sa tribina grmi u 90oj 'daj mi samo pobjede...'
  • plavac173
    2.6k
    Najljepša scena je ona obrana penala Nevistića,gdje se svi zalijeću u zagrljaj Nevistiću,Max prsa od prsa,Hoxha koji trči i skače kao da je utrka s preponama,Rile,Kulen koji valjda skače ko' Blanka dok sa tribina grmi u 90oj 'daj mi samo pobjede...'Peškaman

    Najveca pobjeda uz tribine
  • SAS1987
    13.7k
    Smijem se ima 5 minuta na ovo.Riot

    To je bilo upravo na tvoj upis :rofl:blackbully

    Eto, jako mi je drago da nekoga razveselim i nesto pridonosim Zoni :lol:
  • San Lorenzo
    12.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-zajec-dosao-u-dinamovu-lozu-i-odmah-dao-obecanje-o-kojem-se-prica-na-maksimiru-15429530
    Zeko je nedjeljno večer očito odlučio iskoristiti za trolanje uprave...ono, kad ja postanem predsjednik, uopće nećete dobiti nogom u guzicu.
  • Klenx
    4.3k
    ovo kaj si napisal bi trebalo objaviti javno.Jurki

    Nisam ubrao da je Zona otvorila i da sam postao u "Zona Dinamo +", dio foruma samo za pretplatnike :grin:
  • Jurki
    9.2k
    na fb i insta stranici Zone. Jer tekst je pogođen u dlaku.
  • Majki2111
    2.7k
    Ljudi, koji je smisao na forumu samo zaljepiti link od vijesti? Mislite da ekipa ne čita portale pa nisu naišli na neku vijest od Dinama? Bar uredno kopirajte članak. Ovako nema smisla....kvaliteta postova pada. Kao da sam na fejsu.
  • Facke
    2.3k
    A zake bi Jakirovic sam presel. Am nije glup. Pa ste bi te novce ostavil?!
  • Laugreano
    1.4k
    "neće biti otkaza ili osveta, već da na ljude koji sudjeluju u radu računa u boljoj reorganizaciji, gdje mogu još više doći do izražaja."
    Drugim riječima, Vlatka moze dobit posao tajnice.
  • Georg Koch
    3.8k
    Nevistic
    RPG Bernauer KTC Ristovski
    Sucic Ademi
    Kaneko Baturina Vidovic
    Petkovic

    Realno, barem pola, ako ne i vise prvog sastava, ne bi "primirisali" prvom sastavu Dinama proslih dosta sezona.
    Primjerice, Ademi kao Ademi - motor Dinama prijasnjih sezona da, ali ovakav Ademi - ni blizu.
    I to su cinjenice.
    Moramo se s tim pomiriti cim prije, mi kao navijaci.
    A nasa famozna struka je trebala po tom pitanju davno nesto uraditi, ili barem, buduci da nisu doveli pojacanja adekvatna imenu Dinamo, trener je mogao i morao davnih dana uigrati nekoga od ovih koji ne dobivaju sanse, da su tu i da su spremni, barem za 25minuta. Jer ne mozes mi reci da Halilovic ne moze odigrat pola sata protiv Varazdina. Ako ne moze to, zasto si ga dovodio.
    Takodjer i Kulenovic. Takodjer i Brodic koga si kupovao.
    Takodjer i Zivkovic cije si vracanje dodatno placao, a slijepac vidi da ti sada ne treba, odnosno da ga rusis.
    I tako bi mogao jos primjera i primjera.
    Nazalost, nije ni to odradjeno i jbg.
    Tako je kako je, bit ce ovo jos veca borba svakim danom :strong:
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Znači zapeli smo s njim još neko vrijeme,a možda i do kraja sezone jer on ne želi ići a idioti tvrde da nemaju para za otpremninu. Krasno... Nema onda smisla više na onoj temi "novi trener" predlagati ikoga kad smo očito osuđeni na Kloppirovića i njegove taktičke majstorije još dugo dugo. I da matematički ispadnemo iz utrke za naslov ne bi ga smjenili jer opet bi kružila ista priča kao i sad,njemu se ne ide a oni ga nemaju čime platit da ode.
  • Paggini
    8.5k
    Nema onda smisla više na onoj temi "novi trener" predlagati ikogaSibirski plavac

    Hahah, pa ne znam ni koliko smisla je imalo u startu...
  • LaznjakProsineckog
    511
    Jel mali Zivkovic ispao definitivno iz prvih 11? Znaci takav zajeb sto smo ga vratili.. tamo bi igrao jos polusezonu.. ovdje na klupi zacementiran nakon 2,3 tekme..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.