• Jurki
    8.7k
    Nazalost ili na srecu (kak si ko to zeme a i to me iskreno zaboli) ima ljudi tu na forumu koji budu prestali navijati za Dinamo ako Jakir ostane trener. Ok postujem to.
    Ali gospodo draga kaj je zapravo Dinamo?
    Dinamo je ljubav, Dinamo je bolest s kojom sam zarazen.
    Kak je Dinamo zigral to mi generira raspolozenje naredni tjedan.
    Navijal sam za Dinamo od kad znam za sebe.. zmislim se ko klinac kad sam isel z mora a na radiju prijenos 95te protiv Partizana... onog nesretnog Newcastla.. šamaranja Grasshopera.. pisanja v biljeznicu svih rezultata. Cekanja na radiju utakmica..i kad se javi Čampa iz Maksimira a u pozadini cujes poznatu melodiju kad Dinamo zabije gol. To ushicenje mi nitko nebre uzeti nikad.
    Dinamo nisu titule kak god je lepo profestati kad se zeme kanta. Dinamo su uspomene na djetinjstvo.. na nesretna ispadanja..i Astre Gourgiu..i Brann Bergeni.. i Brondbiji.. Skenderbeui..isto tak i ponos i srecu koju sam dozivel u onoj maglustini Maksimira protiv Trnave.. i one kurceve Engleze kojima je Orsa 3 put jebo mater lagano.. pa sam se za vreme te tekme napil ko krava...to su stvari koje se pamte za cijeli zivot.
    I ovo sad je isto tak Dinamo. Muka i patnja. Zato ga i volim :heart:

    NEMA PREDAJE
  • i more je plavo
    891

    Jako lijepo.napisano, neznam jel si se pripremal ili sipal onak iz srca, ali i ak si i trazil.podatke iz povijesti, ne smeta......bas tak i ja osijecam i mislim, samo kaj sam jedno 15-20 godina stariji od tebe, i nazalost sina nisam uspio zaraziti tim virusom, ali za mjesec i pol bum deda, i jedva cekam da Dinamo dobije jos jednog clana i nadam se da cu sad sa vise iskustva uspjeti unuka zaraziti Dinamom, pa nek se i on veseli i tuguje z dedom i Dinamom, bude razocaran pa onda beskrajno sretan i ponosan.... jer svi prolaze .......igraci, predsjednici, uprave ......a Dinamo bu uvijek tu, i kad dobiva i kad gubi iz srca nemre van.
  • Facke
    2k


    prijatelj. Neste ste radi trenera prestane biti navijac svojuga kluba nikad nije bil pravi navijac niti oseca tu emociju prema klubu. Imeli sme sad lepih cajti. Sad imame nakon dugo vremena jenu male tezesu sezonu. I to je nogomet. Naviknuti sme na uspjeh , na 10 boduva plus nakon 25 kola. Eh sad nije tak. Jednostavne nam se ovu sezonu nije poslozile kak treba. Biscan,Simic, prodaje kljucnih igraca, Jakirovic itd. Nekad s trenerem ekipa napravi "klik" a nekad ne. Al zbog toga prestati biti navijac kluba. E to ne. Mozda sam ja jedan retki koji ima ove mislenje ali eto , niti Barisic, Peras, Podnar , Tomacic oceju lose klubu. Oni jednostavne nisu kapacitet da vodiju klub bez jedne jake ruke koja se kuzi v nogometnomu svetu. I ne , nije same resenje sportski direktor. Tu mora stimati od A do B. Al nazalost to nije tak. Pogotove kad jos i imas agente ko Baru oko sebe , teri s puno puno energije steti klubu. A mogli bi lepe suradivati. Al ne. Male mensa provizija i eto ti problemi.

    Nis male sam si popil...idem si jos jednuga nalejati... :wink:
  • Jurki
    8.7k
    nisam se nist pripremal.. jer nema to smisla. Razjebali me neki koji su kao Dinamovci a gledaju ako se neki trener makne.
    Po tome sam ja trebal prestati navijati za Dinamo prije 20 godina kad je šupak spizdil klub u ligu za bedaka. Jebo mu pas mater lopovsku smrdljivu nasmrkanu.

    Jos bi na onaj tekst mogel svasta napisati, dodati.. al nije bitno jer bi otisel predaleko.
    Neki budu shvatili mozda, neki nikada.. kad cujes onaj huk... ono nekaj..
    edit: ti svi Bran Bergeni, Brondbiji, Skenderbeui, Astre, Sheriffi x 2 mi ne treba internet vec je to jako gadno urezano u memoriju..svi razbijeni daljinski.. psovke.. tuga.. sve je tu samo kad se malo prisjetim
  • Jurki
    8.7k
    jebiga neke stvari neki ljudi neceju razmeti. Al boli videti da se ljudi na Dinamovom forumu odricu kluba zbog jebenog trenera. Zato sam isel to napisati kaj sam napisal.
    Samo si natoci jos jednoga. Živeli
    Dinamo uber alles a Zagorje do Tokija.
  • nemapredaje
    2k


    Ak misliš na Eternauta il kak već taj se prvo odrekao pameti, tak da nemoj mu zameriti.
  • Mihaljević
    8.1k
    Zar tamo liga ne traje čitavu godinu?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    najezio sam se dok sam citao, svaka cast.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    skoro tako buraz, počinje 21.7 i traje do 26.5 A napisao sam da će sigurno uzeti titulu jer su ubjedljivo najjači što se tiče trupe. Još sad kad ispadnu iz lige prvaka protiv cityja ostaje im samo superliga
  • emilperska
    3.1k
    Danas dobit kako god, taman da Ademi guzicom da gol u 95.
    Nudi nam se Hajduk na pladnju..
    Ako se senatori zbroje i dovede jos jedan bar koristan igrac, mi mozemo ovo osvojit..
  • Jurki
    8.7k
    jos kad bi Istra napravila neki kurac danas..uz nasu pobjedu.. bil bi ovo top vikend.
  • emilperska
    3.1k

    Rijeka mi je back up plan za sjebat jogurt. Prerano mi je da krenu kiksat. Tam kasnije tek kad mi vidimo mozemo li ili ne hahah
  • plavac173
    2.6k
    koji budu prestali navijati za DinamoJurki

    Takvi ljudi nisu nikad ni bili navijaci, to je cinjenica. Iznenadjen sam da takav netko i postoji
  • Danko
    586

    Nemreš prestat navijat za svoj klub.
    Svašta možeš prestat , pit, pušit, voljet ženu al prestat navijat za klub nemožeš nikad.
  • Paggini
    6.9k
    Tko ovdje na forumu ne bi potpisao da svaku utakmicu odigramo zakurac, dobijemo na neki mrljavi gol jedva 1:0 i postanemo prvaci s Jurgenom Croppom može slobodno otici gledati umjetnicko klizanje.

    Sto bi se reklo, "daj mi samo pobjede", a ne "daj mi pobjede uz fluidnu okomitu igru"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.