• Droljo
    5.9k
    Nek si ga pljuga brekalo. Ak nemreš pomoć nemoj ni odmoć u borbi za naslov. A za sve ovo što nam se događa možemo zahvaliti mamiću, za nedostatak osjećaja bivših igrača prema klubu i sl. Kako će se i poistovjetiti sa klubom kad je godinama bio privatna prčija i da ne velim selska zadruga zdravka i kompanije. Fuj.
  • dd29
    262


    Eto baš njega briga hoće li dinamo osvojit naslov, šta jednog brekala briga jel dinamo 7,8 ili 9 puta zaredom prvak.
    Gleda prvenstveno da se izbori za reprezentaciju za euro, da igra u prvih 11 i ako je moguće da se bori za trofeje, sad u kojem dresu, mislim da to takve ne brine pretjerano
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nije li Brekalo onomad rekao da bi bilo dobro da Rijeka bude prva ili tak nešto kao voli on Dinamo al da ne bude sve isto.

    Nevažno.

    Situacija je grda, morali smo imati jeben transferni zimski rok, imali smo slab do vrlo slab. I to nakon katastrofalnog ljetnog. Imamo trenera koji luta, koji nije podigao igru od Belog, dapače, ima sedam poraza, mijenja postave, trenira strogoću na strancima ili mladima, neki mu uopće ne igraju, Kaneko se probio nakon Lokomotive a to nije ni trebao igrati, dakle pokazao se totalnim prevarantom.

    Imamo upravu koja se cigani za zadnji cent, posudbe ovo ono, bonusi, a lova od transfera tko zna gdje je. Popušili Brekala kojeg se dovodilo preko godinu dana, doveli Morena, Ogiwaru, Hoxhu i Brodića, samo rastočili kvalitetu, kvantiteta over kvaliteta i dalje, prethodno propustili Pjacu, Uremovića itd. Vratili Katarinu kad su skužili da je obrana ubi bože (to je krivica i Jakira naravno) i onda na kraju ne otpuste Jakira tj. cigane se i oko otpremnine, nećkaju umjesto da je čovjek letio i prije priprema još. Ali ne on treba pripreme pa će sve biti jebeno dajte najte.

    Ne kažem da će tovari biti prvi al situacija sada izgleda da je tak, imaju euforiju, iskreno složili su jako dobru momčad za malo para, idu totalni all in, možemo se nadati da ćemo se mi nekako opet uključiti u sve, da će kiksati, da će biti nezadovoljnih igrača jer su sad stvarno nakupili hrpu igrača osobito prema naprijed, da će rijeka biti blizu i disati im za vratom isto. Možemo se sve nadati, ali sad je situacija grda i to jako. Osobito zato kaj imamo debile u upravi, koji su ili nesposobni ili sabotiraju klub na daljinski iz Međugorja ili nešto treće. Imamo predsjednika mumiju držača ljestvi glavi, u upravi kuhačicu kave i nosačicu kuverti koja je alfa i omega kluba i koja odlučuje o svemu a reference ama baš nikakve, osim da dobro nosi kuverte i još neka dva tuduma od kojih se jedan posrao po šimiću i govorio nema nikih problema.

    Jedina nada su mi izbori i činjenica da imamo svoje ljude u IO i NO. I drži me neki pusti sanak da će naša lista imati dobrog kandidata koji bi mogao povući glasove i od kvote 35, da bude dovoljno jako ime da ne bude mumija i dalje predsjednik. I da će sama činjenica da uopće imamo izbore i da biti član nešto konačno znači da će to biti početak nekog puta prema zdravijem i boljem klubu.

    Čak i da ne budemo prvi da to onda bude neki znak za buđenje navijačkog puka, da baš zato punimo stadione sljedeće godine, da se probudi puk u cijeloj zemlji, osnivaju klubovi navijača, radi se na promociji kluba i marketingu, da se div koji se zove dinamov navijački korpus probudi iz sna i da dokažemo koliko smo veliki i jaki klub. Priča je duga, san je pust i dalek, al nadam se da će se stvari i dalje mijenjati, bili mi prvi ili ne.

    Spomenuo bih i još jedan problem a to su tattićevci koji su spremni na sve, koji su se danas masovno registrirali kako bi širili svoje bljuvotine i to da su zapravo povjerenici, njih sedam, grobari kluba, prozirni su kao staklo, pasala im je glava koji je opljačkao klub i pretvorio ga u obiteljski biznis i ljušturu, oni mare samo za rezultat i da budu bolji od gajduga, to njihovo navijanje ide samo do tog, niš dalje od tog ih ne zanima, je da je krao al je i nama dao ekipa, bez morala, bez skrupula, bez ičega. Ono što hoću reći je da nam je navijačko tijelo rastočeno i da će ta ekipa još dugo tražiti bilo koji razlog da pokuša dokazati kako je za vrijeme glave četnika bilo bolje, a da su navijači udba, orjuna i bog zna kaj.

    treba mi malo odmor od ovog mjesta jer je grdo oko dinama a bude mi još gore kad čitam zonu jer ljudi fakat pišu svašta i neke stvari su sulude. Što ne znači da se neću opet vratiti već danas. otišlo sve u 3 pm.
  • jedan u nizu
    6.7k
    apsolutno sam uvjeren da bi gazili protivnike da igramo samo sa novim igracima ove sezone i to u 4-4-2

    Kule - Brodic
    Vidovic - Halilovic - Sučić- Kaneko
    Ogiwara - Sosa - Bernauer - Mikić

    Oni su rakete za ovu ekipu
  • Infinity
    15.4k
    Ovi debili ga jos nisu potvrdili, ali Josipu Brekalu ne zamjerim ni jedan posto, ni jedan promil. Mi smo postali Hajduk, Hajduk je postao ono sto smo mi bili.

    Toliko smo im se smijali za sve ukradene talente, sad oni nas jebu, zasluzeno.

    Sutra ce biti prvaci, nisam siguran da cu to podnijeti, ali teorije zavjera necu stvarati.

    Necu se kriti ni iza nepopularnih misljenja, reci cu da smo sami sjebali i moramo da gutamo govno koje smo sami posrali.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Odvratno! Jakir mars iz Dinama vise!!!
  • diebalo77
    173
    Trener otkaz
  • Crni86
    1.3k
    Oce li vise otkaz za jakira??????? Pa sta se morw dogodit ljudi moji. Da smo igrali jos 3 dana ne bi zabili drugi gol, obrana suplja, panicna… izmjene kasne… dokle viseeeeee?
  • Jurki
    9.4k
    Igraci senatori tj seratori su stali iza trenera pobjedivsi danas giganta Istru.
    Jakire, molim te ne blamiraj se vise. Dosta je bilo
  • CastAway1986
    937
    Ovo je očaj od igre! Drugo poluvrijeme bez smišljene akcije i prilike..Što se radilo na pripremama neznam, Jakirovicu budi čovjek i odlazi..
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ja se vise uopce ne namjeravam zivcirati radi ovoga,lakse mi je kad znam da sa ovom trenercinom nemamo nikakve sanse za prvenstvo, volim Dinamo od kad znam za sebe i pratim svaku utakmicu ali kad vidim sta rade od naseg kluba place mi se.
  • Nolifer
    7k
    Svi vidimo sve probleme, no oni se ponašaju kao guske u magli i prave se da nema problema...
  • kibic11
    131
    Kad malo dublje i bolje razmisliš, kaj znaci bit prvi u hnlu? Zbog tog se zivcira, pa kad tad moraju bit prvi... Ako su bolji, a jesu jer su poslozeni od glave do pete, za razliku od nas, onda čestitam
  • Jurki
    9.4k
    Kad malo dublje i bolje razmisliš, kaj znaci bit prvi u hnlu? Zbog tog se zivcirakibic11

    Kad malo dublje i bolje razmislis, kaj znaci igrat Hnl uopce? Bolje da raspustimo klub i u pizdu materinu. Kaj se bumo zivcirali zbog nogometa?
    Jebiga zivciramo se jer nam je stalo. Kome nije stalo njega boli kurac i ok. Nek ide pratiti pikado, balet, operu isti kurac.
    Edit: ako tebi to nema smisla, kaj si se opce registriral na Zonu? Zona nije forum za pletenje dzempera ili košara. Zona je forum za navijace Dinama.
    Mislim majstore da si malo zesce fulal ceo fudbal.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dobra stvar sto smo trenutno na 4 boda s prvim, ako Rijeka dobije sutra nama je ovo odlicna situacija da tako moram reci nakon svega, sad treba zapet i iskoristit ovo, a tek da smo Loksu dobili..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.