• Filip 91
    551
    Joško je režimska kujica kao televizija na kojoj radi i klub za koji navija.
  • NORTE
    9.3k
    Mogući (pa i vjerojatni) dolazak Brekala je više splet okolnosti (dinamovac, postaje slobodan, želi na Euro, primjer Pašalića preko Hnl-a u repku...) nego umijeće ove nesposobne i neuspješne uprave koja je rasprodala što vrijedi pa skupljala otpatke i ozbiljno unazadila dinamo.

    Kao što vidimo rivali rade na ozbiljnim pojačanjima (Laslo) i to samo znači da naši sad moraju zapeti još i jače nego je planirano, potpisati Brekala i dovesti još pravih pojačanja za stvaranje jače momčadi i euforije.
  • bbb medimurje
    2.9k
    A nije bilo na ovom forumu napisano da je Josko Lokas dinamovac? Ili sam ja to nekaj pomjesao
  • Jurki
    8.8k
    Vrtim po instagramu i dođe mi story od Teofila.. covjek u teretani..i padne mi napamet Bockaj koji mlati doma sarmu i udara po gemistima. :rofl:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Lokas je odličan voditelj, puno bolji od Tarika, imao sam priliku vidjeti ga i uživo u kvizu Šifra i uživo je još ugodniji i simpatičniji, baš netko s kim bi otišao na pivu, a i Potjeru i Superpotjeru jebeno vodi.
    Ono jučer je bila tipična navijačka zajebancija, nemrem vjerovati da netko radi dramu od toga, tak se ponašaju tovari koji kad god netko kaže nešto na račun hajduka, makar i u zajebanciji, odmah ima zabranu ići na more i odmah bude frka kako se usudi..

    Stvarno ne budimo kao oni.

    Iskreno, nekada bi najrade da mi svi pocnemo namjerno govoriti da navijamo za dinamo, pa da svi vide da nas je vise, i da maknemo to jednoumlje sa tv-a.jedan u nizu

    Baš mi je ovo palo na pamet kad sam vidio to s Lokasom. Svi ti 'slavni' navijači Hajduka imaju potrebu to iskazivati, a naravno i obični navijači, kao da je to neko postignuće. Dinamovi navijači rijetko to ističu, možda bi morali malo više, čisto kao protutežu, naravno ne koliko i oni jer je to kod njih teška opsesija, al opet. Zato mi je i drago da je Jakov jučer to spomenuo, tim bolje kaj je iz Zadra.
  • Mali Zeus
    9.8k
    bio sam u kvizovima i kod jednog i kod drugog. teško mi se odlučiti koji je antipatičniji, ali ipak veći minus dajem Tariku.Sajla

    Tarik je uživo super, baš je pojava, al uvijek mi je smetalo da dok vodi kviz uvijek ubacuje neke svoje anegdote, stalno na silu želi pokazati koliko je cool, di je bio, što je radio.

    Kog to briga
  • Dalmatinec
    585
    Ubijte me ako se neću prijavit na Potjeru i isto reći. Joško je običan šupak i vlasnik najgoreg humora na htvu. Susramica me hvata.
  • Droljo
    5.1k
    SusramicaDalmatinec

    Naj gluplja riječ ikad :monkey:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Nećeš više na Bundek, Lokase!
  • Neki tip
    19.4k
    Negdje moramo podvuć' crtu i reći - e sad je dosta! Ne smijemo dopustiti da nas se ovako gazi i ponižava!

    Mislim, da netko na javnoj televiziji kaže - "iz Zadra ste?", izražavajući iznenađenje da je otamo navijač Dinama, a onda još i besramno prokomentira da se za klub ne navija zbog naslova!?

    Po meni je ovo nečuveno! Mi dinamovci svugdje savijamo leđa i zato nam se i događaju ovakve stvari.

    Šteta samo što se ovdje žalimo, umjesto da nešto pokrenemo!

    Predlažem akciju "I ja sam Dinamovac iz Zadra!" u kojoj će se potpisati sva naša braća iz Zadra pa tu knjigu s potpisima pošaljemo umotanu plavom vrpcom na HRT.

    I to samo za početak, samo plavo nebo nek nam je granica!
  • Patak
    2.2k
    Taj Lokas je poznat po ljigavom razgovoru sa Severinom nakon njenog video uratka, tu je dotaknuo samo dno novinarstva, ako se tko sjeća tog razgovora. A poznat je i po tome što je napustio trudnu ženu zbog neke glumice...
  • Droljo
    5.1k


    A šta je sa braćom iz bibinja i sukošana?
  • Neki tip
    19.4k
    Taj Lokas je poznat po ljigavom razgovoru sa Severinom nakon njenog video uratka, tu je dotaknuo samo dno novinarstva, ako se tko sjeća tog razgovora.Patak

    Slažem se. To je jedan od jadnijih intervjua ikad snimljenih na nekoj od televizija u HR i to bez ikakve ironije.

    A poznat je i po tome što je napustio trudnu ženu zbog neke glumice.Patak

    Nataše Janjić. Što, info radi, također potom nije potrajalo.

    Mislim, skroz sporedno za temu, ali eto kad već spominješ.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Taj Lokas je poznat po ljigavom razgovoru sa Severinom nakon njenog video uratka, tu je dotaknuo samo dno novinarstva, ako se tko sjeća tog razgovora. A poznat je i po tome što je napustio trudnu ženu zbog neke glumice...Patak

    Ups, naletio na forum Glorije, sori. Mislim kakve to veze ima. Što se tiče intervjua to je bilo fakat jadno i poslije toga je nestao iz medija i iz žiže javnosti. Kad je krenula Šifra vidjelo se da je zahrđao a i zubi su mu bili užas. :D U međuvremenu sredio zube i sad je, kak sam i rekao, odličan voditelj.

    Back on topic:

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/dinamo-dogovorio-cak-pet-pripremnih-utakmica-evo-tko-su-protivnici---819911.html

    Isprike ak je već bilo.
  • Neki tip
    19.4k
    A šta je sa braćom iz bibinja i sukošana?Droljo

    Od Prevlake do Obrovca, to je zemlja Dinamovca!

    Tak će mi se zvati akcija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.