• Oluja
    3.7k
    Skoro nikada ne komentiram novinare i njihovo pisanje ali ovaj lik je totalni idiot s ovakvom hrpom sranja sto je napisao.
  • Peškaman
    2.8k
    Kako su se zalagali,govori činjenica da su odmah sljedeći dan nakon toga grupu od 100+ ljudi nazvali ubojicama jer ipak oni drže do kodeksa i objektivnosti te sagledaju sve činjenice prije nego što 'hladne' glave napišu tekst.
    A o ideologijama da ne pričamo,čudi me što nisu pisali i tražili toksikološki nalaz kada im se kolega našmrkan bacio s balkona.
  • flexXy
    2k

    Mislim da svaki zagrizeni navijac Dinama jedva ceka da sagrade novi Maksimir da ga mozemo izdemolirat.
  • xavier
    11.2k
    "Crne majice postale su dio folklora i jedva da ih itko više i zapaža"...moram priznati da mi je promaknuo trenutak u kojem je crna odjeća postala zabranjena :eyes: :chin:
  • Neki tip
    19.6k
    Skužio sam da me ljudi neko vrijeme čudno gledaju zbog crne jakne, ali izgleda da se javnost pomalo naviknula i sad slobodno šećem zimi Zagrebom. Ko Dragana Mirković.
  • Neki tip
    19.6k
    Da mi je netko prije 6 godina rekao da će za 6 godina zanimanje za utakmicu koja odlučuje o Dinamovom "proljeću u Europi" biti jedva primjetno uz istovremeno aktualno članstvo 35 000 dinamovaca, a da će paralelno povrh tih 35 000 članova ljudi masovno tražiti ulaznice za tekmu u HNL-u par dana kasnije, ne bih mu rekao da je lud.

    Bio bih siguran da je toliko lud da je bolje kloniti ga se.
  • mali M
    3.6k
    Skužio sam da me ljudi neko vrijeme čudno gledaju zbog crne jakne, ali izgleda da se javnost pomalo naviknula i sad slobodno šećem zimi Zagrebom.Neki tip
    a zato je to... ja mislio da se dive mojoj bradi :lol:
  • Sajla
    3.8k
    ali da ti je samo rekao da će biti veće zanimanje za utakmicu s tovarima nego "tamo nekim kosovarima" odmah bi se složio, zar ne? ;)
    nadam se da ćemo jednom doživjeti da će biti pun stadion bez obzira tko dolazi...
  • Neki tip
    19.6k


    Hahah, eto kako se sve može intepretirati na 100 načina, ovisno o željama autora. :grin:

    Uostalom, i meni je napetija tekma s Hajdukom, naravno, ali eto kako je mitsko proljeće u Europi postalo obično, kad si ga ostvario i kad je natjecanje takvo kakvo jest.
  • Efes Pilsen
    7k
    Jebiga, ako se ekipa pokaze kompetitivna za osvojit trazit ce se karta vise za Farske Otoke u cetvrtfinalu. Samo da je povijest..
  • Bosskovitz
    7.9k

    Ne ulazeći čak ni u poruku, ovo je toliko infantilno i nestrukturirano napisan tekst da bi jedva dobio prolaznu ocjenu u lošoj gimnaziji, a kad ono - urednički komentar glavnog urednika Globusa, Zdravka Milinovića. U svega par rečenica prešao je s teze "zašto BBB pljuju po novinarima koji su ih nekritički branili u strahu od uličnih osveta" do "kad se Modrić umirovi bit ćemo kao Srbija bez rezultata ali s još više prilika za huliganizam", a sve u tekstu koji je po svoj prilici ne puno duži od ovog mog komentara. I koji, shodno, prvih nekoliko sati uopće nije bio potpisan pa sam pretpostavio da se neki urednik ili čak netko iz menadžmenta krije iza "redakcijski komentar", ali još je poraznije što je Milinović odlučio staviti svoje ime uz ovaj traktat o svemu i ničemu:

    "Kad se zatrese sjeverna tribina Maksimira, svi su ponosni i sretni. Jednako je na Poljudu, koji je najposjećeniji, ili na Rujevici. Osijek s najljepšim stadionom ima posebnu atmosferu.

    Ali ostaje problem navijača. Crne majice postale su dio folklora i jedva da ih itko i zapaža. Nakon Grčke više ništa nije isto. Priznali su to i u hrvatskom pragmatičnom nogometnom savezu.

    Gledam sve utakmice Dinama, većinu Hajdukovih, ali pratim cijeli HNL. Čak i Rudeš. Ali nikada neću shvatiti ljude za koje smo se, najčešće nekritički, zalagali dok su robijali u Grčkoj. (Nažalost, previše ih je još tamo.)

    To su navijači Dinama koji sada pljuju po hrvatskim novinarima. Po hrvatskim medijima zapravo bi trebala rigati UEFA, a ne oni. Da smo se ranije ograđivali od njih, ne strahujući od uličnih osveta, možda bi više ljudi shvatilo.

    Ustaško znakovlje i dizanje desne ruke odmah alarmira cijelu Europu. To zna i Dinamov sjever kao i cijeli Poljud. Pitanje je zašto to rade. O ideologiji ionako nemaju pojma i zapravo im nije ni važna. Važan je prosvjed protiv sustava, što samo po sebi i nije problematično.

    Štetu svima čine upravo oni koji su, bauljajući o svom trošku po cijeloj Europi, najviše dali za svoje klubove i nogometnu reprezentaciju Hrvatske. A hrvatska reprezentacija će visoko kotirati dok ima Luku Modrića. Nakon njegova neminovnog odlaska sa scene slijedi otrežnjenje.

    Hrvatska više neće biti nogometna velesila. Ostat će u balkanskom zapećku kao i Srbija koja ima velike igrače, a ne postiže ništa.

    Koja prilika za huliganizam i nasilje na stadionima! Što ih više izgradimo i što budu bolji, bit će veće štete.

    Dabogda griješim.
    "
  • Efes Pilsen
    7k
    Najveci problem tog infantilnog clanka je da ce ga masa popusit.
    Ovakve konstrukcije bi se posramio i Vidoviti Milan.
  • mlinchica
    1.2k
    I Olivari je danas bio na kavi pa je naštancao vec 3 teksta - od “Grincha koji je ukrao Božićni domjenak, a nije zm”, preko “napada Dinamovog grba na ZL Split” do “kompliciranog izbora SD jer to nije lako”.

    Hvala ekipi iz kluba koji mu daju takve informacije, a ovaj ih objavljuje na dan najvažnije europske tekme.

    Fuj.
  • Riot
    1.8k
    da mi je netko prije 6 godina rekao da ćemo igrati konferencijsku ligu, rekao bih mu: "šta je bola to isati?!"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.