• xavier
    11.1k
    Osvrtnik gasi profil večeras :chin:Keyser Soze

    Kako ćemo to preživjeti :chin: :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Osvrtnik ima pametnih, ali nas proziva nepotrebno.

    A što se tiče gašenja profila izgleda mi da je kao Jura. Ugasi, ali je ipak tu, i nakon 20 dana nastavi kao da se ništa nije desilo.
  • Captain America
    14k
    Dobio je stvarno odvratne poruke u inbox. Ima jako dobrih objava, odustao je od bacanja "insajderskih" i šteta je što se odlučio na taj potez.
  • deda
    28.2k
    Ne znam zašto osvrtnik gasi profil, nitko od nas ga nije prozvao, čak ni objava koja je išla prije sat vremena ne ide nikog konkretnog već one koji se prepoznaju u njoj.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kaj se osvrnuo na "Grcku"?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ma ne gasi on radi nas. Gasi jer mu prijete u inbox itd. Sa nama se samo ne slaže, ili bolje rečeno sa našom zadnjom objavom.
  • deda
    28.2k
    Naša zadnja objava je čisto pitanje inteligencije. Tko ju ne može shvatiti žao mi je.
  • Captain America
    14k
    Osudio je odlazak i tučnjavu u Grčkoj i dobivao je poruke gdje ga se naziva četnikom i sličnim uvredama (tata mu je bio branitelj pa ga je to još dodatno pogodilo).
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dosta često osvrtnik ubode fino, šteta što gubimo takav profil stranice na Instagramu, bilo ga je fino čitati
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kolilo god ga neki tu sprdali radi fulavanja insajderskih informacija, takav profil na instagramu mi je bio baš kvalitetan.
  • deda
    28.2k
    Pa evo ja i dalje sam protiv toga što su dečki napravili jer nisam inače taj tip. To je bio njihov izbor. I zbog toga će najebat. Ali da ih se tretira kao ratne zločince to ne mogu prihvatiti. I svakog apologeta maltretiranja ljudi u pritvorima smatram ljudskim smećem nedostojnim hodanja po kugli zemaljskoj.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Pa i ja sam protiv toga i vjerujem da su mnogi. Ali to ne znači da treba pustiti da ih se maltretira i da im se ne da hrana ili medicinska pomoć. To također ne znači da ne trebaju imati pravedno suđenje. Također ih ne treba vrijeđati. Osvrtnik ih u svakom postu naziva debilima. To mu nije lijepo i normalno da izazove reakciju.

    Ove koji im žele zlo kao što si napisao jednostavno prezirem. Dno dna i ljudski šljam.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Podjela sjever - zapad koja se (ponovno) osjetno vidi nije dobra. Kao ni gašenje bilo kakvog sadržaja oko dinama jer nam je community poprilično slab.
  • Captain America
    14k
    I zbog toga će najebat. Ali da ih se tretira kao ratne zločince to ne mogu prihvatiti. I svakog apologeta maltretiranja ljudi u pritvorima smatram ljudskim smećem nedostojnim hodanja po kugli zemaljskoj.deda

    Baš ovo je Osvrtnik danas objavio na storyu kao i da je pričao s 2 Grka koji su mu rekli da su u velikim problemima svi koji ostanu u grčkom zatvoru. Osvrtnik je sam napisao da naša država mora reagirat jer je ostanak u grčkom zatvoru životno pitanje kao i da svi zaslužuju pošteno suđenje.
  • SAS1987
    13.5k
    Osvrtnik gasi profil večerasKeyser Soze

    Eto, sad ste dobili svoje! :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.