• Jaro
    5.6k
    Vele u sn da ima 19 godina i kako ga je borusia kupila prije 3 godine za 29 mil. Šta oni stvarno daju takvu lovu za dečka od 16 godina? Mi to nemremo dobit za nikogDroljo


    A ocito su dobri u racunanju - Sancho, pa sad Jude... Kupi jefitno i vrait im skupo - a pristaju i na obrnuto - Sahin, Kagawa, i Sancho je opet u kombinaciji :rofl:

    Kaj im je 29, ako su za 3 godine dobili 100+ i u medjuvreneu imali prvotimca/najboljeg igraca...
  • xavier
    11.1k
    Vele u sn da ima 19 godina i kako ga je borusia kupila prije 3 godine za 29 mil. Šta oni stvarno daju takvu lovu za dečka od 16 godina? Mi to nemremo dobit za nikogDroljo

    Bellingham je već u to vrijeme slovio kao top talent. Bio je na radaru Uniteda, ali kako je United u to vrijeme lovio Sancha, "prepustio" je Bellinghama Borussiji kao dio posla.

    Borussia je prošla sjajno, a za United je ovo bio još jedan u nizu promašaja koje su nanizali zadnjih 10 godina.

    No želim reći da nije čudo da je cijena bila tolika.
  • Džudžan86
    242
    Romano prenosi da Messi ide u Inter Miami
  • Nousername
    613
    Koji k se dogada igracima tipa Messi i Ronaldo koji vec imaju sve pare ovog svijeta da oni odu u tamo neke klubove na drugi kraj svijeta?Ako vec nemas ambicija u najjacem rangu nogometa odi kuci, vrati se igraj za svoj klub i svoj grad razveseli ljude tebi bliske.
  • Nino Bule
    11.5k

    Bolesni su to novci koji se nude, pogotovo saudijska arabija, nije lako na to reci ne kad se stavi konkretna ponuda pred tebe.
  • Captain America
    13.9k
    MessiNousername

    Život u Miamiju i SADu, solidna lova, MLS raste, igrat će bez pritiska. Nije Becks bio prije 15 godina lud kad je otišo tamo, a današnji MLS i tadašnji su nebo i zemlja.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa nisu oni vise nogometaši, nego biznismeni… Nogomet je tu sporedan…
  • Nolifer
    6.7k
    Mislim da je bila kombinacija da će ga Inter Miami odnosno Becks kao kupiti, te odmah poslati na posudbu u Barcu
  • Jaro
    5.6k
    ovo je vec spominjana opciha. A benzema je sam rekao - kako odbiti 400 milja eura?
  • Nolifer
    6.7k


    Da si totalno lud i vjeran jednom klubu i ne pohlepan za novcem lako bi odbio ples tih milijuna. Da meni neko sad ponudi 900 milijuna eura da prestanem navijati za Dinamo, rekao bih mu sa tim parama si obriši guzicu :wink:
  • xavier
    11.1k


    Pa nije baš isto...daleko od toga da branim nekog, ali njima je to posao i većina ljudi bi prešla za znatno veću plaću. Nije da jedan Benzema navija za Real od malih nogu...
  • Nolifer
    6.7k


    Real je bio prije Benzeme i bit će poslije. Stvorit će se novi i bolji, a meni je samo žao da Benzemu više nećemo gledati u Ligi prvaka
  • Droljo
    5.1k
    Ja bi otišao odigrat sezonu za 200 mil i napravio dinamu stadion za godinu dana.
    Luka vrime je. Mrš u arabiju!
  • xavier
    11.1k
    Luka vrime je. Mrš u arabiju!Droljo

    Prije je onda Petko profil za Arabiju.
  • OsamŠest
    2.6k

    Da, i meni djeluje da je o ovome riječ. Iskreno, nema mi $misla odlazak u trenutno najlošiju momčad Amerike koja i nema neki potencijal za nešto više. Čudno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.